Įkraunama...
Įkraunama...

Mary Kay

QUOTE(mazenis @ 2013 04 05, 20:06)
Rinksciausi TW pilna rinkini,neveltui jis vadinamas stebuklingu bigsmile.gif ,jo ilgam uztenka 6-8 men.

as ir turiu visa rinkini plius kaukes dvi biggrin.gif tepuosi ta balta(nepamenu pavadinimo) ir zeline ir nusiplaunu ryte smile.gif sauseja man smakras blush2.gif
naudoju 6-tas menuo ir pakeiciau tik dienini seruma ,kitu dar turiu 4u.gif
kadangi visai dziaugiuosi sia kosmetika istojau i konsultanciu gretas ir pirksiuosi pirmiausiai del saves sia kosmetika ,del pazystamu ir seimos 4u.gif

dabar turiu rankom linija ,labai dziaugiuosi nes dirbu su salta zuvim ,rankos suskirdusios ir sausos nuo dezinfekavimu doh.gif

pradejau naudoti pudra ,ko anksciau nenaudojau visai blush2.gif
Atsakyti
Merginos, norėjau paklausti. Užsakinėdama kataloge neberadau Sheer Dimensions šviesinamosios pudros Pearls. Ką, jos jau nebebus ? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2013 04 06, 17:40)
Merginos, norėjau paklausti.  Užsakinėdama kataloge neberadau Sheer Dimensions šviesinamosios pudros Pearls.  Ką, jos jau nebebus ?  unsure.gif

aha, girdėjau, kad jau ji dingus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2013 04 06, 17:40)
Merginos, norėjau paklausti.  Užsakinėdama kataloge neberadau Sheer Dimensions šviesinamosios pudros Pearls.  Ką, jos jau nebebus ?  unsure.gif

Aš net susinervinau, kai jos neradau doh.gif Visom draugėm išreklamavau būtent Pearls ir Lace ir štai tau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Arita:) @ 2013 04 06, 22:38)
Aš net susinervinau, kai jos neradau  doh.gif Visom draugėm išreklamavau būtent Pearls ir Lace ir štai tau verysad.gif


Aš nė galvoje neturėjau, kad ji taip greitai dings iš prekybos unsure.gif Ir pavėlavau užsisakyti verysad.gif
Vat Lace kaip tik irgi užsisakiau, bet labiausiai norėjau žinoma Pearls. Taip apmaudu, kad pražiopsojau tokį gerą daiktą...
Atsakyti
QUOTE(Arita:) @ 2013 04 06, 23:38)
Aš net susinervinau, kai jos neradau  doh.gif Visom draugėm išreklamavau būtent Pearls ir Lace ir štai tau verysad.gif

Kiek girdejau,kadangi labai didele paklausa,tai gaminama nauja partija.Nesitikejo kad taip greit ispirks,paprastai laikinos kolekcijos prekes gamina 6 menesiams min.prekybai.Lyg geguzes men turetu atsirasti,o gal ir anksciau. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2013 04 06, 18:40)
Merginos, norėjau paklausti.  Užsakinėdama kataloge neberadau Sheer Dimensions šviesinamosios pudros Pearls.  Ką, jos jau nebebus ?  unsure.gif

nebera pardavime kol kas, gal kas turi uzsipirke daugiau
p.s.as 1 turiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitalija J.: 07 balandžio 2013 - 10:12
o kada iseis naujas katalogas,kur galima butu paziureti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cius @ 2013 04 07, 11:37)
o kada iseis naujas katalogas,kur galima butu paziureti? smile.gif



Sveiki, naujas katalogas psirodys nuo balandžio 16 d., jį bus galima pasižiūrėti: http://www.marykay.lt/
Atsakyti
QUOTE(sauleszuikis @ 2013 04 07, 13:13)
Sveiki, naujas katalogas psirodys nuo balandžio 16 d., jį bus galima pasižiūrėti: http://www.marykay.lt/

Kad jau yra.Su visomis naujienomis g.gif Tik pacias naujienas galima bus isigyti nuo 16d.
Atsakyti
Labai gražiai parodyta, kaip naudoti makiažui skirtingų spalvų Mary Kay pudras Sheer Dimension mirksiukas.gif
Čia Pudra Sheer Dimensions
Atsakyti
QUOTE(Arita:) @ 2013 04 07, 18:45)
Labai gražiai parodyta, kaip naudoti makiažui skirtingų spalvų Mary Kay pudras Sheer Dimension mirksiukas.gif
Čia Pudra Sheer Dimensions

wow, super, ačiū labai, nebuvau mačius.
Atsakyti