Įkraunama...
Įkraunama...

Kai tėtis TOLI

QUOTE(rinann @ 2013 04 18, 18:08)
verysad.gif  verysad.gif
Labai gaila.... Tai kaip supratau,nusižudė. Teisingai sakė Smoriginas:Lietuva tokio žmogaus nebeturės kelis dešimtmečius verysad.gif  verysad.gif

Man irgi žiauriai gaila cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2013 04 18, 21:52)
čia atvirkščiai turi susitvarkyt.
Labai gausios ir skausmingos mm. Naudojam TENA įklotus po gimdymo, gimda visai neišsivalo, moteriškėm tai valymus daro, o va mergaitėm nėra kaip blush2.gif Tai mažakraujystė nuo gausaus kraujavimo. Dabar hormonus toliau gersim - bus matyt - reiks stebėt.


O kelių metų jai prasidėjo? vargšiukė...
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2013 04 18, 22:00)
O kelių metų jai prasidėjo? vargšiukė...

12, bet iki dabar nesusitvarko.
Atsakyti
Merginos, kuri patalynė, Jus labiau vežtų - gėlės ir drugeliai, ar kokie tigrai. Vaizdas 3D? lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Giedre,vyro gryzimui jau ruosiesi biggrin.gif

Spindulele,o kam tu nori pieva is arti?Darza nori daryti ?Tik pirmais metais nesiplesyk -is patirties sakau-neapziosi cool.gif ir taip manau gelynus darysi ...Pas mus irgi problema su aparimu darzu,bet mes nusipirkom ta aparata kur aria ,kultivuoja ,vagoja ,tai patys sau ponai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2013 04 19, 07:29)
Giedre,vyro gryzimui jau ruosiesi biggrin.gif

Spindulele,o kam tu nori pieva is arti?Darza nori daryti ?Tik pirmais metais nesiplesyk -is patirties sakau-neapziosi cool.gif ir taip manau gelynus darysi ...Pas mus irgi problema su aparimu darzu,bet mes nusipirkom ta aparata kur aria ,kultivuoja ,vagoja ,tai patys sau ponai  tongue.gif


Matai, kad ten tokia baisi ta pieva. Guzais tokiais nuėjus. Noriu dalį veja užsėt, dalį daržams blush2.gif
Tiek tikrai daržams neskirsiu, bulvių nežadu sodinti.
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

del Sapro iki siol neatsigaunu ir negaliu patiketi verysad.gif

del skausmingu mmmoi kaip suprantu, pati turedavau tokius skausmus kad vos jos prasidedavo virsdavau is padu doh.gif visada turedavau atleidima nuo pamoku nes budavo susuka visus sanarius taip kad vos pajudu doh.gif ir deja deja nepadejo nei vyras kaip kartojo nei niekas isskyrus KT doh.gif bijau net pagalvot kokios jos bus dabar po gimdymo unsure.gif todel visai ju nelaukiu doh.gif

del patalynes, drugeliai wub.gif o gal gali imest gyvus pavyzdzius taio butu lengviau isrinkt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(afi @ 2013 04 19, 09:31)
labas rytas 4u.gif

del Sapro iki siol neatsigaunu ir negaliu patiketi verysad.gif

del skausmingu mmmoi kaip suprantu, pati turedavau tokius skausmus kad vos jos prasidedavo virsdavau is padu doh.gif  visada turedavau atleidima nuo pamoku nes budavo susuka visus sanarius taip kad vos pajudu doh.gif  ir deja deja nepadejo nei vyras kaip kartojo nei niekas isskyrus KT doh.gif  bijau net pagalvot kokios jos bus dabar po gimdymo unsure.gif  todel visai ju nelaukiu doh.gif

del patalynes, drugeliai  wub.gif  o gal gali imest gyvus pavyzdzius taio butu lengviau isrinkt lotuliukas.gif

galėsiu per išeigines, aš kažkaip nesiruošiu tam grįžimui, bet kai ką ta proga padarysiu, užsakiau tokį specialų desertą, nes juodai prastai man su laiku ir nuotaikos ne tokios kaip anksčiau. Jaučiu, kad reikia atostogų, nes jau 9 mėnesiai be jų.
O patalynės užsimaniau pamačius - vieną pirkau po NO. Nuotaikos pasikėlimui smile.gif Ta viena man labai į interjerą spalvom tinka. Pas mane ryšku.
Atsakyti
QUOTE(afi @ 2013 04 19, 10:31)
labas rytas 4u.gif

del skausmingu mmmoi kaip suprantu, pati turedavau tokius skausmus kad vos jos prasidedavo virsdavau is padu doh.gif  visada turedavau atleidima nuo pamoku nes budavo susuka visus sanarius taip kad vos pajudu doh.gif  ir deja deja nepadejo nei vyras kaip kartojo nei niekas isskyrus KT doh.gif  bijau net pagalvot kokios jos bus dabar po gimdymo unsure.gif  todel visai ju nelaukiu doh.gif


Man irgi tas pats būdavo,vos ne iki alpimų.Ir o,stebukle,po pirmo gimdymo viskas susitvarkė,jokių skausmų,net patiket negalėjau biggrin.gif ir reguliariai kaip laikrodukas prasirgdavau thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2013 04 19, 10:46)
Man irgi tas pats būdavo,vos ne iki alpimų.Ir o,stebukle,po pirmo gimdymo viskas susitvarkė,jokių skausmų,net patiket negalėjau biggrin.gif  ir reguliariai kaip laikrodukas prasirgdavau thumbup.gif  thumbup.gif


O man atvirksciai po bandymo pastoti kai prasidejo bedos iki dabar skausminga ovuliacija ,visada turiu arba susileist diclofenako arba zvakute greit isidet,nes kitu atveju skausmas nepakeliamas doh.gif iki alpimo ...
Klausyk spindulele,o kodel sakai bulviu nesodinsi?Ne vageles ?Del savo seimos tsakant ekologisku tik oras ,mesliukas ir lietutis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2013 04 19, 09:46)
Man irgi tas pats būdavo,vos ne iki alpimų.Ir o,stebukle,po pirmo gimdymo viskas susitvarkė,jokių skausmų,net patiket negalėjau biggrin.gif  ir reguliariai kaip laikrodukas prasirgdavau thumbup.gif  thumbup.gif


tikiuos ir man taip bus unsure.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(afi @ 2013 04 19, 08:31)
del skausmingu mmmoi kaip suprantu, pati turedavau tokius skausmus kad vos jos prasidedavo virsdavau is padu doh.gif  visada turedavau atleidima nuo pamoku nes budavo susuka visus sanarius taip kad vos pajudu doh.gif  ir deja deja nepadejo nei vyras kaip kartojo nei niekas isskyrus KT doh.gif  bijau net pagalvot kokios jos bus dabar po gimdymo unsure.gif  todel visai ju nelaukiu doh.gif

del patalynes, drugeliai  wub.gif  o gal gali imest gyvus pavyzdzius taio butu lengviau isrinkt lotuliukas.gif

O man po gimdymo skausmu daug maziau, beveik nebera galima sakyt thumbup.gif tik dar nesusireguliavo, o si men tai is vis nesuprantu ar cia mmm ar kas, jau kokia 5 diena teplioja po truputi ir tiek, nei sergu nei nesergu doh.gif
Atsakyti