Įkraunama...
Įkraunama...

Kai tėtis TOLI

O man nepadėjo niekas, tik KT. Nebegeriu dabar, negaliu dėl širdies. Na, po kolkas nėra baisu.
Dukrai irgi ne kas. Bet jau neleidžiu jai jokių KT, nes tai bjaurastis kenkianti sveikatai.
Buvau pripirkus arbatėlių visokių, bet nelabai ji geria. Manau, kad tokiom jaunom geriau su kokiais naturaliais vaistukais bandyt. Man gydytojai įtarė, kad širdies ligai galėjo įtakos ir KT turėt. Vat.


Atsakyti
QUOTE(Spindulėlė @ 2013 04 20, 08:19)
O man nepadėjo niekas, tik KT. Nebegeriu dabar, negaliu dėl širdies. Na, po kolkas nėra baisu.
Dukrai irgi ne kas. Bet jau neleidžiu jai jokių KT, nes tai bjaurastis kenkianti sveikatai.
Buvau pripirkus arbatėlių visokių, bet nelabai ji geria. Manau, kad tokiom jaunom geriau su kokiais naturaliais vaistukais bandyt. Man gydytojai įtarė, kad širdies ligai galėjo įtakos ir KT turėt. Vat.

esu girdejus kad yra kazkokie specialus paketai, kaip ir medicininiai, kurie gydo ivairius negalavimus, padeda sumazint skausmus ir panasiai. cia viena is mamyciu kitoj temoj apie juos kalbejo
Atsakyti
Kur visos dingę?
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

asmegaujuosi pavasariu irmazai namie bunu blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
mes irgi visą savaitgalį lauke praleidome, to pasekoje mažė jau su sloga ir kosuliu doh.gif
Džiaugiamės, kad po 2 sav. jau sulauksime tėtuko wub.gif
Atsakyti
Afi, fotosesijos karts neturėjot?

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos.
O as kaifuoju darze ir siltnamy blush2.gif Viskas apsodinta darze ,belieka laukt derliaus biggrin.gif Dar sumasciau ,kad mazai veiklos turiu tai rozyna uzsiveisiu -einu uzsakyma padarysiu ,ziuresiu ka atves cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oksaniuksxxx: 23 balandžio 2013 - 06:15
Labas rytas 4u.gif

Aha Spindulele turejom, tik dar neturiu kompakto, o tik kelias nuotraukytes tai idejau i albuma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(afi @ 2013 04 23, 07:44)
Labas rytas 4u.gif

Aha Spindulele turejom, tik dar neturiu kompakto, o tik kelias  nuotraukytes tai idejau i albuma ax.gif

Jūs labai gražutės, ir motinystė tau tik į naudą mirksiukas.gif
Sveikutės 4u.gif
Atsakyti
Kaip vesele janneta? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2013 04 23, 10:04)
Kaip vesele janneta? biggrin.gif

Nu super žinok, prisišokau, prisivalgiau kaip reikiant thumbup.gif Maždaug susižiūrėjau kaip ten kas, kad žinočiau per savo, tik šiaip tradicijos šiek tiek skiriasi lietuvių ir lenkų vestuvėse, o ir nuo muzikantų daug priklauso, buvo gan neblogi bet savo vestuvėse tokių nenorėčiau nes nelabai mokėjo išjudinti kompanijos smile.gif Ir žiūrint į jaunuosius supratau kad mūsų laukia didelis darbas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(janneta @ 2013 04 23, 11:33)
Jūs labai gražutės, ir motinystė tau tik į naudą mirksiukas.gif
Sveikutės 4u.gif

drinks_cheers.gif afi,tikrai nuostabiai atrodai kaip ir mažoji thumbup.gif

O man šiandien šventė vacation4.gif
Atsakyti