Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdietės

Tuk tuk:)
Atsakyti
kas čia beldžiasi? biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif Sveikos...pasilabinsiu ir aš....vaje jau 1000 metų nebuvau užsukus.... biggrin.gif kaip gyvenat?
Atsakyti
sveikos, gal kas norite parduodu 10 kg. sianakt pagautu svieziu stintu?
Atsakyti
sveikos, norėčiau su jumis bendrauti smile.gif tikiuosi priimsit mane į savo būrį smile.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, mums labai reikia klaipėdiečių pagalbos, kad laimėtų projekte dalyvaujantis vienintelis Klaipėdos lopšelis-darželis.
Labai reikia balsų, balsavimas NEMOKAMAS, facebook'o pagalba, twiter ir sms žinute ateina kodas, kurį reikia įrašyti. Vaikų gerovei, kam nesunku, būsime labai dėkingi!!!
https://geridarbai.l...tui-ir-poilsiui
Atsakyti
Klaipėdietės, noriu paklaust, gal žinot kur įsigyti Klaipėdoje gražų vainiką arba padorią gėlių puokštę laiduotuvėms. AČIŪ
Atsakyti

Sveikos! Neseniai atsikraustem i Klaipeda kaip ir ieskom pazinciu, nes nieko cia nepazistam, o pabendraut noretusi ir mano mergaitei, kuriai eina 4 metukai. Gyvenam netoli pc Big

Atsakyti
Sveiki, gal galėtumėte skirti apie 5 min. ir užpildyti klausimyną? Tai yra tyrimas, kurio tikslas yra nustatyti, kaip žmogaus asmenybės tipas koreliuoja su žmogaus savijauta darbe. Būčiau labai dėkinga už man skirtas 5 minutes Jūsų brangaus laiko.

Kai pildysite, Jums gali atrodyti, kad tarp klausimų nėra jokios logikos, klausimai kartojasi ir pan., bet taip turi būti ax.gif . Vėliau atsakymai bus grupuojami ir pagal juos bus nustatomi asmenybės tipai rolleyes.gif .

AČIŪ!


KLAUSIMYNAS ČIA: https://www.apklausk...s/5c475fb99383a

Labai labai pagelbėsite ax.gif .
Atsakyti