Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdietės

siuntimas galiotų pas ją? oji ne Karoso g. konsultuoja?
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2014 08 31, 17:07)
siuntimas galiotų pas ją? oji ne Karoso g. konsultuoja?

Respublikinėje ligoninėje siuntimas galioja (patys ėjome), o dėl Lornos nežinau (žinau tik, kad ji ten dirba). Šiaip labai švelniai apžiūri, nedrasko vaiko. Ligoninėje geresnė apžiūros aparatūra, net nežinau kaip vadinasi, bet tokie kaip zondai su šviesomis. Procedūra neskausminga.
Atsakyti
o tai čia Respublikinė tai kuri? kažkaip visada vesdavau vaikus į poliklinikas ar į Karoso gatvę. tai jaučiuosi biški kaip iš mėnulio iškritusi. gal galima telefoną gauti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2014 08 31, 20:10)
o tai čia Respublikinė tai kuri? kažkaip visada vesdavau vaikus į poliklinikas ar į Karoso gatvę. tai jaučiuosi biški kaip iš mėnulio iškritusi. gal galima telefoną gauti? smile.gif


ČIA
Atsakyti
ačiū 4u.gif
Atsakyti
Krika, buvai šian baseine? cool.gif
Atsakyti
Labas vakaras,reikalingas patarimas.Turim problemą su dantukais-paradantozė,taigi pasiūlykite gerą stomotologą [tik ne žavesį] norėtusi išklausyt daugiau nuomonių.
Iš anksto dėkoju,lauksiu žinučių į až.
Atsakyti
Labas, mamos, šimtas metų bigsmile.gif Su artėjančiom šventėm mirksiukas.gif Ta proga ax.gif dukra per mokyklos šventę bus rožė - gal kas turit ką raudono (suknė, sijonas su maikute ar pan) ar į tą pusę apsirengt 146 mergaitei? unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas,

...ir aš į tą pačią temą ax.gif kaip aprengti chameleoną doh.gif ūgis tas pats (146 cm)
Atsakyti
Sveikos, noreciau prisijungti, ar priimsit? Gyvenu Karklej...
Atsakyti
Sveikos!

Aš su savo penkiamečiu gyvenu Kaune, važinėjam dažnai į mano gimtinę Klaipėdoje. Šįvakar išvažiuojam kaip tik. Planuojame metų laikotarpyje persikraustyti į Klaipėdą, tai naudinga plėsti pažintis, susipažinti. smile.gif nes Klaipėdoje beveik neturime draugų. Kaune turime tikrai daug artimų žmonių, bendraujam ir šeimomis, ir mergaitiškai, dažnai organizuojamės laiką sodybose, ar svečiuose. Su sunum keliaujam daug, esam aktyvus, važiuojam, skrendam, veikiam. Tai va. smile.gif

Beje, Klaipėdoj gyvenam Naujakiemio g. bet kad ten neužsibunam, lekiam prie juros, kaifuoju senamiestyje, vaikštom ir vaikštom visur. smile.gif
Atsakyti
Su šv. Kalėdom, klaipėdietės 4u.gif

Manau, kad tema nemirus... g.gif Tik niek netur ką pasakyt... mirksiukas.gif

Gal kas Klaipėdoje turi atliekamą žiurkėnuką? Maž pas kurią šeimyna pagausėjo neseniai.
Mano anūkėliai gavo dovanų narvelį, tai dabar reik ir gyventojo.
Klausiu tarp kitko. Jei ne, tai ir parduotuvėj, manau, gausim... drinks_cheers.gif
Atsakyti