Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdietės

QUOTE(argus @ 2013 05 02, 08:42)
Dar kažkas su molių yra Valstiečių gatvėj man rodos. Klubas Žuvėdra. http://www.bibliotek...ikai/klubai.htm
Ir aš turiu klausimą - kur galima būtų berniukų kompanaijai atšvėsti gimtadienį? Visokie boulingai nusibodo, picas kepė, filme buvo. Nebesugalvoju.
Gal dar kas nors šventė gimtadienį Prano Domšaičio galerijoje?

Eikit į Crazzy City pasigąsdint arba į 3D RelaxCube
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2013 05 02, 09:14)
Galvoju užtaisyti gal kokį lipdymą arba tapymą bernams

lipdymas ten irgi ieina,piesia irgi,zodziu yra ka veikt ta pora valandeliu mirksiukas.gif

QUOTE(Dilma @ 2013 05 02, 09:18)
Eikit į Crazzy City pasigąsdint arba į 3D RelaxCube

buvom tame creizi,man nelabai,devinmeciams gal ir patiko kiek,bet...kai saude su sautuvu vienas vaikas peti susizeide doh.gif tame siaubo kambaryje viens i kita is baimes trankes...nu vaikam aisku gal idomu buvo,bet man ziuret ne lotuliukas.gif bet daug kas ten daro,eina ir eina maniskiai siemet kvieciami doh.gif tame 3D masciau daryt merginu,nes irgi reik mastyt kur g.gif bet kazkaip galvoju namie kompai telikai,ten irgi,ai gal per daug,nors nebuvus sunku pasakyt kas ten,gal ir idomesne programa yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2013 05 02, 09:25)
lipdymas ten irgi ieina,piesia irgi,zodziu yra ka veikt ta pora valandeliu mirksiukas.gif
buvom tame creizi,man nelabai,devinmeciams gal ir patiko kiek,bet...kai saude su sautuvu vienas vaikas peti susizeide doh.gif tame siaubo kambaryje viens i kita is baimes trankes...nu vaikam aisku gal idomu buvo,bet man ziuret ne lotuliukas.gif bet daug kas ten daro,eina ir eina maniskiai siemet kvieciami doh.gif tame 3D masciau daryt merginu,nes irgi reik mastyt kur g.gif bet kazkaip galvoju namie kompai telikai,ten irgi,ai gal per daug,nors nebuvus sunku pasakyt kas ten,gal ir idomesne programa yra g.gif

Maniškiai Crazy cityje bent kelis kartus jau buvo - nei trankėsi, nei ką irnesakyk.gif biggrin.gif . O tame 3D ne vien kompai ir telikai. Paulius buvo, vakare galėsiu paklaust smulkiau, kas ten ir kaip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 05 02, 09:43)
Maniškiai Crazy cityje bent kelis kartus jau buvo - nei trankėsi, nei ką irnesakyk.gif biggrin.gif . O tame 3D ne vien kompai ir telikai. Paulius buvo, vakare galėsiu paklaust smulkiau, kas ten ir kaip 4u.gif

O kiek kainavo panašiai?
Labai nenoriu išsileisti, nes ir taip išlaidos vienos per tas išleistuves mokyklines.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 05 02, 08:43)
O tame 3D ne vien kompai ir telikai. Paulius buvo, vakare galėsiu paklaust smulkiau, kas ten ir kaip 4u.gif


ten raso, kad nuo 10 m. g.gif o kitas iki 11 m. g.gif o jei misri grupe? kokia kaina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČIČI: 02 gegužės 2013 - 08:51
QUOTE(argus @ 2013 05 02, 09:47)
O kiek kainavo panašiai?
Labai nenoriu išsileisti, nes ir taip išlaidos vienos per tas išleistuves mokyklines.. doh.gif

Neppasakysiu tiksliai, apie 300 lt...

QUOTE(ČIČI @ 2013 05 02, 09:48)
ten raso, kad nuo 10 m.  g.gif  o kitas iki 11 m.  g.gif  o jei misri grupe? kokia kaina?

Šito nežinau, jie su klase ėjo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 05 02, 09:43)
Maniškiai Crazy cityje bent kelis kartus jau buvo - nei trankėsi, nei ką irnesakyk.gif biggrin.gif . O tame 3D ne vien kompai ir telikai. Paulius buvo, vakare galėsiu paklaust smulkiau, kas ten ir kaip 4u.gif

nu mums kazkaip pasitaike matyt taip,aisku isejo visi patenkinti labai,nes buvom ten kai tik atsidare bigsmile.gif bet pakartot nenoreciau ax.gif nors sako kad ten kazkas naujo dabar padaryta g.gif

o del 3D idomu kas ten dar yra,apart filmo ziurejimu ir kompu bigsmile.gif
Atsakyti
Su lietinguoju rugseju, klaipedietes ir klaipedieciai ;-) su nauja pradzia!!!

Ir iskart prie reikalo :-) gal kas turit isaugtas juodas ceskes 33-34 dydzio
Atsakyti
Labukas,
atsiprasau, kad isiterpiu i pokalbi. Gal kas neturit moliugo ir noretu nusipirkti pigiau nei turguj.

867340113 arba cia rasykit. Gyvenu salia akropolio, Klaipeda
Atsakyti
Sveikos, klaipedietes! Priimsit draugaut? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos klaipedietes. Gyvenam klp nesenai. Tad truksta draugiu labai. Noriu susipazinti ir ne tik virtualiam bendravimui smile.gif gyvenu prie Big
Atsakyti
Labukas,

žinau, kad šią temą mažai kas skaito doh.gif bet SOS problema - dičkis širyt pareiškė, kad šeštadieniui reikės juodų kelnių (ir ką su tais vaikais daryti, kad laiku pasakytų???) blush2.gif gal kas turit paskolinti apie 174 cm ūgiui help.gif help.gif help.gif

P.S. anksčiau buvau Čiči ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikuna: 27 lapkričio 2013 - 09:08