Įkraunama...
Įkraunama...

Teddy meškiukai ir jų draugai (XV tema), Siuvame,

Sveikos smile.gif Baiginėju savo pirmuosius du meškiukus (vieną dukrytei, kitą - krikštasiūniui) ir jau audžiu mintį kitą meškiuką siūti iš medžiagos, o ne mocheros kailiuko kaip dabar. Bet kaip tada bus su kūno dalių sujungimais? Juk matysis sujungimo vietos, jų nepaslėpsi kaip kailiuko plaukeliais. Ar gal medžiaginių meškiukų dalys kaip nors kitaip jungiasi negu kailiniuotųjų? Patarkit prašau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Siūnant lygaus plauko meškinus svarbi plauko kryptis. O aš turiu garbanotą kailį ir nerandu jame krypties... doh.gif Ar gali jos nebūti, ar tiesiog nerandu? blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Merginos,

niekaip SM platumose neberandu Im-bear. Gal ji pasislėpė po kitu nik-u? Jei ką žinot parašykit blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas, mielos meškiniautojos 4u.gif Labai jau vasara karšta ir nelengva šiltus meškučius siūti, bet kartais pavyksta thumbup.gif

QUOTE(dowyle @ 2015 05 23, 14:37)
Sveikos  smile.gif Baiginėju savo pirmuosius du meškiukus (vieną dukrytei, kitą - krikštasiūniui) ir jau audžiu mintį kitą meškiuką siūti iš medžiagos, o ne mocheros kailiuko kaip dabar. Bet kaip tada bus su kūno dalių sujungimais? Juk matysis sujungimo vietos, jų nepaslėpsi kaip kailiuko plaukeliais. Ar gal medžiaginių meškiukų dalys kaip nors kitaip jungiasi negu kailiniuotųjų? Patarkit prašau  4u.gif

dowyle, tekstilinius meskiukus galima sujungti sagų ir siūlų pagalba (Nebloga master-klasė ) arba naudoti plastikinius sujungimus mirksiukas.gif

QUOTE(Shviesele @ 2015 06 24, 16:27)
Sveikos,

Siūnant lygaus plauko meškinus svarbi plauko kryptis. O aš turiu garbanotą kailį ir nerandu jame krypties...  doh.gif Ar gali jos nebūti, ar tiesiog nerandu?  blush2.gif
user posted image

Shviesele, taip ryškios krypties gali ir nebūti, ypač su garbanotais kailiukais. Bet tada detalės geriau išdelioti viena pasirinkta kryptimi. Nupiešk ant kailiuko rodyklytę pvz į apačią ir pagal ją perpiešk visas detales mirksiukas.gif

QUOTE(vilkra @ 2015 07 19, 08:39)
Merginos,

niekaip SM platumose neberandu Im-bear. Gal ji pasislėpė po kitu nik-u? Jei ką žinot parašykit  blush2.gif

vilkra, labukas, aš užbegu čia, bet ne taip dažnai )))
Atsakyti
smile.gif Ar galite patarti? Noriu užsakinėti audinuką iš probear. Nelabai suprantu: vienur rašo plotį (140 cm), kitur nieko neparašyta. Kaip sužinoti, kiek cm užsakinėti 20 cm dydžio žaisliuko siuvimui? Užteks 10 cm ilgio, jei plotis 140 cm?
Atsakyti
QUOTE(Arita:) @ 2015 09 21, 20:01)
smile.gif Ar galite patarti? Noriu užsakinėti audinuką iš probear. Nelabai suprantu: vienur rašo plotį (140 cm), kitur nieko neparašyta. Kaip sužinoti, kiek cm užsakinėti 20 cm dydžio žaisliuko siuvimui? Užteks 10 cm ilgio, jei plotis 140 cm?

10 cm, greičiausiai neužteks; pagrinde dažniausiai ten kailiukas 140 cm. pločio.
Atsakyti
O gal organizuojamas užsakymas iš Probear? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amadeja @ 2015 09 22, 13:08)
O gal organizuojamas užsakymas iš Probear?  ax.gif


Aš prisijungčiau su malonumu
Atsakyti
Man šio to irgi reikia ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arbatėlė: 22 rugsėjo 2015 - 13:21
Laba diena, meškiniautojos smile.gif Kaip tik šiuo metu peržiurinėju savo atsargas - turiu prisipirkusi įvairių kailiukų (juk perki būtent 140cm pločio, tai tiek nesunaudoju), turiu ir akyčių (net ir rankų darbo Wool bulb akyčių), ir juostelių visokių. Tai noriu išparduoti dalį atsargų nes, atrodo, per daug metų tiek nesusinaudosiu blush2.gif

Jau viskas nufotografuota, beliko pamatuoti gabaliukus ir sudėti viską į albumelį. Manau, kad šį savaitgalį jau įdesiu čia nuorodelę. Gal kam bus įdomu 4u.gif ax.gif
Atsakyti
O dar - tai kažkur spalio vidurį su merginom suplanavom užsakymą iš Probear, tai galima bus prisijungti - tada man į až galima rašyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Naujas mano mažyliukas 14 cm. Jūrmaliukas 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti