Įkraunama...
Įkraunama...

Teddy meškiukai ir jų draugai (XV tema), Siuvame,

Šauni tema, pagyros meshkinautojoms! Dariau porą panašių, tai perverčiau Jūsų temą ir radau paaiškinimus viskam, kas man buvo neaišku, ačiū smile.gif

Ne visose foto dydį lengva suvokti, bet kai paskaičiau, kad Jūs čia juos tokius mažulyčius pasiūnate, tai supratau ko jau ko, bet kruopštumo tikrai netrūksta smile.gif sėkmės ir toliau wink.gif
Atsakyti
Labas rytas, meškiniautojos! Mano ožkyte Jeva perduoda visoms linkėjimus! 4u.gif wub.gif

user posted image

Atsakyti
grozis
Atsakyti
Mano trijulė smile.gif
user posted image
Atsakyti
Kokie mieli:) Žieminiai kalėdiniai.. O spalvos labai skanios, kaip pyragai su serbentu uogiene;)
Atsakyti
QUOTE(IndresS @ 2015 11 27, 09:07)
Kokie mieli:) Žieminiai kalėdiniai.. O spalvos labai skanios, kaip pyragai su serbentu uogiene;)

tikrai tip, taip graziai apibudinta smile.gif
Atsakyti
Koie miela ožkytė wub.gif


Jurblond - kokie nerealūs fainuoliai, tikrai tarsi uogienės prisiragavę wub.gif wub.gif


o čia mano pulkelis, senokai besiuvau tokius pūkuotukus, visų ūgis apie 16 cm wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liucija Devyndarbė: 28 lapkričio 2015 - 10:35
nu kokie groziai, auksarankes jus visos, pavydu ziuret
noretusi pasimokinti tokiu groziu gamybos
Atsakyti
Sveikos!

Nuostabi temele!
Yra labai naudingos informacijos ir nuostabiu groziu meskiuku! 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Ojei kiek pūkuotukų wub.gif

Užsikabinau ant kailiuko, superinis, minkštutis, švelnutis, spalvos wub.gif , 100 proc.medvilnė. Tikras švelnumas rankoms, spalvingumas akims smile.gif
DOS smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
nu nerealiai grazus
Atsakyti
4u.gif Sveikutės wink.gif Ar kemšate kas meškiukus medienos pjuvenom? Jei taip, tai kur jas gaunate? smile.gif
Atsakyti