Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinės turtai

Rodomės, giriamės, klausinėjam toliau wub.gif
user posted image

Senoji tema wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CrazyGirlfriend: 23 vasario 2013 - 11:48
CrazyGirlfriend,faina kolekcija 4u.gif wub.gif Norejau klausti,kodel tiek daug produktu Elf,bet matau jau atsakei mirksiukas.gif

Ar patinka Maybelli geltonas tusas?

Tiesa,dar apie nagu lakus. biggrin.gif Radau namie 3 Chanle lakus,kai nuspresiu padovanoti ,tai butinai i Aliona_aa kolekcija biggrin.gif .Nes mane jie tikrai nesuzavejo,nebet seni ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Abejoklė @ 2013 02 22, 15:54)
3 Beige  4u.gif
Maskuoja labai gerai, nes jis toks tirštokas, riebus, kaip jau rašiau - tik nusipirkus buvau labai juo sužavėta wub.gif , bet va po vasaros rudeniop vėl jį išsitraukiau, tai nebe taip patinka  g.gif , labai į raukšleles subėga ir jas paryškina, matyt pastvėjo per ilgai ir plius jau į pabaigą eina jis, tai gal jau džiūna ten viduj kaip nors  biggrin.gif

Ačiū ax.gif turbūt bandysiu aš jį, nes po visų skaitytų atsiliepimų gerą įspūdį sudarė g.gif

Aliona_aa va čia tai kolekcija, gražu žiūrėti bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
CrazyGirlfriend, o kokia jūsų oda? Ar GOSH BB kremas tiktų riebiaodėms?
Atsakyti
QUOTE(virgaxxx @ 2013 02 23, 15:14)
CrazyGirlfriend,faina kolekcija 4u.gif  wub.gif Norejau klausti,kodel tiek daug produktu Elf,bet matau jau atsakei mirksiukas.gif

Ar patinka Maybelli geltonas tusas?

Tiesa,dar apie nagu lakus. biggrin.gif Radau namie 3 Chanle lakus,kai nuspresiu padovanoti ,tai butinai i Aliona_aa kolekcija biggrin.gif .Nes mane jie tikrai nesuzavejo,nebet seni ax.gif


Nieko sau bigsmile.gif jeigu man tiktu spalvos, galeciau ir nupirkti.... smile.gif
Atsakyti
victory25, mano oda mišri, linkusi į riebumą, ir kaprizus biggrin.gif , bet nuo GOSH BB nieko blogo nesidaro schmoll.gif porų nekimša, nealergizuoja, spuogų neatsiranda 4u.gif
virga, tušas tikrai neblogas, bet yra geresnių mirksiukas.gif mane ne ypatingai žavi tušai gigantiškais šepetėliais 4u.gif
Antra dalis, veido/kūno/plaukų priežiūra, nagų lakai bus rytoj unsure.gif
Kartais gerai prasieiti taip pro visus turtus, atradau nemažai miniukų sunaudotų 2/3 ir atidėtų, vis tas moteriškas smalsumas unsure.gif Pasakykit, kad ne aš viena taip darau g.gif Padariau išvada, kad kol per pusę turimi turtai nesumažės, galima tik serumą ir akių kremą vieną kitą įsigyti...
Prausikliai:
user posted image
Šveitikliai:
user posted image
Toneriai:
user posted image
Kaukės:
user posted image
Kremai:
user posted image
Kremu miniukai:
user posted image
Valikliai ir akių kremai:
user posted image
Kūno šveitikliai:
user posted image
Dušo želės: mano pirktos tik tos trys iš yves rocher, kitos mūsų namuose kažkaip stebuklingai atsiranda hihihi.gif
user posted image
Kūno losjonai:
user posted image



Papildyta:
Kūno sviestai:
user posted image
Šampūnai:
user posted image
Šampūnų miniukai bei sausi šampūnai:
user posted image
Kondicionieriai:
user posted image
Atstatančios? (negaliu parinkti tinkamo žodžio, angliškai treatment) priemonės:
user posted image
Aliejukai bei OBI Hair care:
user posted image
Rankų/kojų kremai ir netilpę į kitą kategoriją tepaliukai:
user posted image
Azijietiška kosmetika, daugiausia mėginukai bei kitur neįsipaišę, o vakar užmiršti lumiere kosmetikos mėginėliai:
user posted image
Visa kita, džiaugiuosi, kad bent kvepalams neturiu silpnybės:
user posted image
Bet užtat kitos, dvi silpnybės viename, knygos apie kosmetiką wub.gif stabdo tik tai, kad gali tekti kraustytis greitu metu, kitaip supirkčiau viską blush2.gif
user posted image

Jaučiu pareigą paminėti, kad kaip blogo turėtojai kartais pasiseka, ir kai kurie produktai man atsiunčiami tikintis, kad apie juos aprašysiu - čia jei kam paniš vertę skaičiuoti cool.gif Dar turiu neaišku iš kur atsiradusius kalnus mėginėlių, bet jų jau nebefotogravau irnesakyk.gif
Atsakyti
CrazyGirlfriend va čia tai aš suprantu profesionalus domėjimas kosmetiką bigsmile.gif tokia įvairovė kad teko keliom minutėm ties kiekviena foto sustot kad nuodugniai išstudijuoti. aš pakerėta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(CrazyGirlfriend @ 2013 02 23, 21:14)
Padariau išvada, kad kol per pusę turimi turtai nesumažės, galima tik serumą ir akių kremą vieną kitą įsigyti...


itariu teks labai ilgai dar naudoti ir mazinti turimas priemones lotuliukas.gif
gausus krepsas! labai idomu paziureti viska smile.gif
ir norejau dar paklausti kaip MOR lupu balzamas bei kuno kremas?kaip kvapas?ar patinka? vis zvalgausi i sios firmos kremus.
Atsakyti
Domina atsiliepimas apie Uniq one kaukę...kokie jūsų plaukai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 23 vasario 2013 - 21:09
CrazyGirlfriend, kaip Jums patinka Orofluido šampūnas? Kokie Jūsų plaukai? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Tikra ekskursija po toki krepsa thumbup.gif Yra i ka paziuret...
Kaip patinka Lancome dvifazis makiazui valyt ir kas ten is MilkTalk, kunui losjonai ar kitkas? kaip patinka ir kaip kvapai? 4u.gif
Atsakyti
Tikrai kad ispudingas krepselis wub.gif thumbup.gif
Labai idomu, kaip patiko Paula Begoun knyga? Ar daug naudingo skaitymo joje? Kuri knyga is visu turimu naudingiausia? bigsmile.gif
Ir kaip Ana Lotan kosmetika? Gal ir daugiau kazka teke isbandyti?
Atsakyti