Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinės turtai

apsitvarkiau pries pavasari, tai keliu savo neypatinga krepsa ax.gif gal kam bus idomu pasicekavint biggrin.gif

veidui: avene pienelis, nivea akiu makiazo valiklis, estee lauder akiu makiazo valiklis, bioderma sensibio DS+ prausiklis, bioderma sensibio light ir sebium mat tinted kremai, ana lotan barbados kremas ir kauke, noreva zeniac LP fort kremas, bioderma sebium h2o, australian bodycare arbatmedzio aliejukas, catrice purskiamas vanduo, lush mask of magnaminty, avon planet spa purvo kauke, cistaja linija abrikosu sveitiklis, lush mint julips lupu sveitiklis, ricinos aliejus
user posted image

kunui: avon senses tropical duske, isana kremine braskine-jogurtine duske, eveline slim 3D anticeliulitinis sveitiklis-duske ir serumas, planeta organica taukmedzio kremas rankoms, avon planet spa kremas kojoms, himalaya antiseptinis kremas, bepantenas, kuno sviestai
user posted image

TBS dezodorantas, Biocell, montagne jeunesse braskine, geomar moline-valanti kaukes, kruva paula's choice meginuku, l'occitane paakiu kremas, lumene sos kremo miniukas, bioderma atoderm ir burt's bees acai uogu lupu piestukai
user posted image

aliejai: nakvisu, migdolu aliejai, ylang ylang, citrinu ir levandu eteriniai aliejai
user posted image

plaukams: loreal atstatanti kauke su keramidais, teabase detoksifikacine priemone, husk arganu aliejaus miniukas, kerastase elexir aliejus, tigi bedhead urban antidotes level 2 sampunas ir kondicionierius, goldwell luxury affair blow-dry losjonas, kerastase bain de force sampunas ir kondicionierius, umberto gianini lakas, syoss sausas sampunas, schwarzkopf got2be putos ir tangle teezer'is
user posted image

rankineje nesiojuosi: omnia botanica roziu kremo keli lasai like, loccitane medaus kremas rankoms, TBS lupu piestukas su liciais, maybelline fit me presuota pudra, nivea sos kremo miniukas, dilde, nagu znyplytes, uma blotting popierius, senza dregnos serveteles rankoms
user posted image

tuoj bus antra dalis..
Papildyta:
dekoratyvine: YSL le teint touche eclat, maybelline fit me, revlon colourstay for normal/dry skin, loreal lumi magique, maybelline fit me maskuoklis, collection 2000 maskuoklis, catrice maskuokliu palete, benefit erase maskuoklis, rimmel stay matte presuota pudra, guerlain meteoritai
user posted image

inglot highlighteris, isadora bronzantas, sleek konturavimo palete su highlighteriu, clinique quickblush, rimmel skaistalai, MUA paprastas ir kreminis skaistalai
user posted image

user posted image

akiu seseliai: guerlain, naked 2, estee lauder paletes, maxfactor ir quiz dvigubi seseliai, lorealio ir wet'n'wild paletes, chanel dvigubi seseliai (mini pakuote), po viena- MUA seseliai, maybelline colour tattoo ir urban decay stardust, lumenes juodas skystas laineris, catrice melynas ir essence pilkas geliniai laineriai
user posted image

user posted image

lancome hypnose star tusas, maybelline collosal smokey eyes tusas, lumene antakiu vaskas, inglot kreminis skaistalas, essence antakiu seseliai, too faced akiu seseliu pagrindas, pincetai
user posted image

labai neprekines isvaizdos blakstienos biggrin.gif ir inglot klijai
user posted image

Papildyta:

akiu ir lupu piestukai
user posted image

lupoms: avon lupdazio miniukas, urban decay 'jilted' lupdazio miniukas, sleek 'liquor', revlon lip butter, YSL rouge volupte shine 'pink in confidence', estee lauder pure colour 'hot kiss', essence nude'iniai lupdaziai is wild craft LE ir 'in the nude'; urban decay lip junkie miniukas, victoria's secret blizgis, NYX, lancome ir estee lauder blizgesiai
user posted image
serveteles makiazui valyti ir sepetukai
user posted image

kvepalai: nina ricci l'elixir, korres, burberry weekend, DKNY energize, TBS aliejiniai kvepalai 'white musk' ir kruva meginuku
user posted image

user posted image

ir pabaigai mano silpnybe nagams ir ragams biggrin.gif
user posted image
Papildyta:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dominica: 04 kovo 2013 - 19:04
Bent jau man, tai gražus krepšelis :}}
Kokia jūsų oda ir kaip patinka YSL pudra?
Atsakyti
Oho, mano draugė nagų lakų kolekcijos pamišime drinks_cheers.gif bigsmile.gif

Kaip patinka Himalaya antiseptinis kremas, kam naudojamas?
Kaip lush šveitiklis lūpoms ir kaukė?
Kaip flormar nagų lakai? Man jie fantastiškas kainos ir kokybės santykis.

Atsakyti
dominica, nesimato sampnu nuotraukos, ne ta idejot 4u.gif

papasakokit apie aliejus naturalius, kaip naudojat, vienus ar maisot, kam naudojat 4u.gif

kaip jums NYX blizgiai? gerai laikosi, gerai pigmentuoti?
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2013 03 04, 19:18)
Bent jau man, tai gražus krepšelis :}}
Kokia jūsų oda ir kaip patinka YSL pudra?

4u.gif
mano oda nuo paauglystes buvo riebi-misri-problemine, paskutinius 5 metus deka geros prieziuros ir nuolatiniu vizitu pas kosmetologe pasidare tik misri, ziema dehidratuojanti, o dabar net nezinau, ar nestumo hormonai, ar kas, bet panasu, kad normali g.gif T zona vos riebesne nei skruostai, bet dienos eigoj blizget nepradeda. YSL pudra man kol kas tobula wub.gif platesni atsiliepima palikau kreminiu pudru temoj, o apibendrintai galiu pasakyti, kad sita pudra yra viena is tu 'my skin but better', kuri padaro veida toki, koks buna gerai savaite-kita paatostogavus, labai gerai laikosi visa diena, bet maskavimo is jos nedaug. manau, tiktu sausaodems, kai kurioms misriaodems. greiciausiai netiktu riebiai odai ir tikrai netiktu toms, kas turi daug maskuotinu spuogeliu, randeliu ir panasiu dalykeliu ax.gif

QUOTE(smaggiuke @ 2013 03 04, 19:21)
Oho, mano draugė nagų lakų kolekcijos pamišime  drinks_cheers.gif  bigsmile.gif

Kaip patinka Himalaya antiseptinis kremas, kam naudojamas?
Kaip lush šveitiklis lūpoms ir kaukė?
Kaip flormar nagų lakai? Man jie fantastiškas kainos ir kokybės santykis.

himalaya naudoju visokiems isipjovimams, isikirpimams ir kitokioms buitinems nelaimems biggrin.gif kazkaip greiciau ir graziau visokios zaizdeles su juo tepant uzgyja.
lush sveitiklis lupoms puikus wub.gif labai gerai nusveicia, padrekina ir pamaitina, ir labai skanus biggrin.gif minusas tik vienas- duse stovedamas nuo karscio ir garu kiek apdziuvo. kauke- geriausia, kokia esu turejus is moliniu, labai gerai isvalo oda, susvelnina, iskart skaistesne ir lygesne atrodo. minusas- zudantis vaistazoliu kvapas doh.gif bet gal galima priprasti biggrin.gif
flomar nagu lakai man patys geriausi kainos-kokybes santykiu thumbup.gif 10 balu tikrai. su sviesiausiom spalvom kartais buna problemu, kad ne visai lygiai dengiasi, bet cia daugelio sviesiu laku problema. siaip flormar man yra vieninteliai lakai, kurie be vargo atlaiko 6-7 dienas neatsilupe, spalvoti (ne nude'iniai) lakai labai geros pigmentacijos, vieno sluoksnio praktiskai uztenka. kaip uz 2,50lt uz buteliuka- man tai nepakeiciamas lakas, siandien kaip tik gerokai papildziau kolekcija bigsmile.gif

Papildyta:
QUOTE(Intelektuale @ 2013 03 04, 19:31)
dominica, nesimato sampnu nuotraukos, ne ta idejot 4u.gif

papasakokit apie aliejus naturalius, kaip naudojat, vienus ar maisot, kam naudojat 4u.gif

kaip jums NYX blizgiai? gerai laikosi, gerai pigmentuoti?


oops doh.gif

plaukams: loreal atstatanti kauke su keramidais, teabase detoksifikacine priemone, husk arganu aliejaus miniukas, kerastase elexir aliejus, tigi bedhead urban antidotes level 2 sampunas ir kondicionierius, goldwell luxury affair blow-dry losjonas, kerastase bain de force sampunas ir kondicionierius, umberto gianini lakas, syoss sausas sampunas, schwarzkopf got2be putos ir tangle teezer'is
user posted image

aliejus naudoju:
1. migdolu aliejum tepu dregna oda striju profilaktikai nestuke.gif (7as menuo, dar tfu tfu tfu ne vienos neturiu)
2. migdolu arba nakvisu alieju maisau su citrinu eteriniu aliejum (sako sviesina plaukus g.gif) ir tepu ant plauku nakciai, arba maisau i kauke ir tepu kelioms valandoms arba nakciai
3. eterinius aliejus megstu duse palasint po karstu vandeniu del kvapo tongue.gif

NYX blizgesiai labai geri, pigmentuoti, grazios spalvos, gerai laikosi, nelimpa, lupu nesausina, zodziu liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dominica @ 2013 03 04, 19:41)
4u.gif
mano oda nuo paauglystes buvo riebi-misri-problemine, paskutinius 5 metus deka geros prieziuros ir nuolatiniu vizitu pas kosmetologe pasidare tik misri, ziema dehidratuojanti, o dabar net nezinau, ar nestumo hormonai, ar kas, bet panasu, kad normali  g.gif T zona vos riebesne nei skruostai, bet dienos eigoj blizget nepradeda. YSL pudra man kol kas tobula  wub.gif platesni atsiliepima palikau kreminiu pudru temoj, o apibendrintai galiu pasakyti, kad sita pudra yra viena is tu 'my skin but better', kuri padaro veida toki, koks buna gerai savaite-kita paatostogavus, labai gerai laikosi visa diena, bet maskavimo is jos nedaug. manau, tiktu sausaodems, kai kurioms misriaodems. greiciausiai netiktu riebiai odai ir tikrai netiktu toms, kas turi daug maskuotinu spuogeliu, randeliu ir panasiu dalykeliu  ax.gif

Aha perskaičiau ką tik 4u.gif Ahh, domintų mane visai, nes man labiau patiktų lengvos, nedaug maskuojančios pudros, o, bet, kad, tačiau - T zona riebi mano, o kitur - sausai normali (kartais pašerpetojimų būna). Tai matyt nepavyktų susidraugaut.

Labai nervina tas dalykas, kad riebioms/mišrioms odoms skirtos pudros arba atrodo labai sunkios/maskuojančios/ryškinančios bet kokį pasausėjimą, arba pristinga šviesesnių atspalvių. Nesu aš ten kažkokia albinosė, bet atspalvių pasirinkimas galėtų būt tikrai platesnis.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dominica @ 2013 03 04, 19:45)

aliejus naudoju:
1. migdolu aliejum tepu dregna oda striju profilaktikai  nestuke.gif  (7as menuo, dar tfu tfu tfu ne vienos neturiu)

sveikinimai wub.gif
dabar pagalvojau, as ir turiu migdolu alieju, ar eitu panaikinti strijas jau po gimdymo g.gif blush2.gif nes nestumu nors ir tepiau kremu specialiu, bet vistiek turiu ju nemazai verysad.gif

o plauku nesausina jums sie aliejai (kai grynus tepat)?
Atsakyti
gražus krepšelis smile.gif domina atsiliepimas apie YSL lūpdažį ir dar noriu paklaust, kuris maskuoklis labiausiai patinka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 04 kovo 2013 - 20:20
Kur UMA servetėles pirkot? Nerandu kur UMA produkcija prekiauja sad.gif
Atsakyti
Dominica grazus krepsiukas. 4u.gif
Kaip Jums Ana Lotan barbados kremas ir kauke?
Bei kaip patinka Noreva zeniac LP fort kremas?
Atsakyti
QUOTE(dominica @ 2013 03 04, 19:08)
apsitvarkiau pries pavasari, tai keliu savo neypatinga krepsa  ax.gif gal kam bus idomu pasicekavint  biggrin.gif

veidui: avene pienelis, nivea akiu makiazo valiklis, estee lauder akiu makiazo valiklis, bioderma sensibio DS+ prausiklis, bioderma sensibio light ir sebium mat tinted kremai, ana lotan barbados kremas ir kauke, noreva zeniac LP fort kremas, bioderma sebium h2o, australian bodycare arbatmedzio aliejukas, catrice purskiamas vanduo, lush mask of magnaminty, avon planet spa purvo kauke, cistaja linija abrikosu sveitiklis, lush mint julips lupu sveitiklis, ricinos aliejus



Kaip Jums Sensibio DS prausiklis? Nesausina odos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Intelektuale @ 2013 03 04, 19:53)
sveikinimai wub.gif
dabar pagalvojau, as ir turiu migdolu alieju, ar eitu panaikinti strijas jau po gimdymo g.gif  blush2.gif nes nestumu nors ir tepiau kremu specialiu, bet vistiek turiu ju nemazai verysad.gif

o plauku nesausina jums sie aliejai (kai grynus tepat)?


aciu mirksiukas.gif
jau atsiradusiu striju vien migdolu aliejus nepanaikins (nuo paauglystes turiu sito grozio ant uzpakalio, tai nuo migdolu aliejaus niekas nepasikeite). skaiciau, kad gali padeti erskeciu ar saltalankiu (tiksliai nepamenu, bet lyg erskeciu..) eterinis aliejus tam. bet cia turbut irgi veiksminga tik toj stadijoj, kai strijos dar sviezios ir raudonos verysad.gif
aliejai plauku nesausina visai bigsmile.gif

QUOTE(style18 @ 2013 03 04, 20:20)
gražus krepšelis smile.gif domina atsiliepimas apie YSL lūpdažį ir dar noriu paklaust, kuris maskuoklis labiausiai patinka?

aciu 4u.gif YSL lupdazis super duper daikciukas, labai lengvutis, drekinantis, graziai ziurisi, graziai blizga, is krastu neuzbega, i rauksles nesubega, pasidazyt juo lengva net be veidrodzio biggrin.gif toks, sakyciau, prabangesnis ir ant lupu kur kas malonesnis revlon lip butter variantas. laikosi neilgai, apie kelias valandas.
del maskuokliu tai net nezinau.. mano pagrindine maskavimo reikalaujanti problema- tamsus paakiai. nei vienas is turimu maskuokliu neduoda man tokio rezultato, kokio noretusi. lumimagique labai paprastas naudotis, pasviesina, paskaistina paakius, nesubega i rauksles, bet per ta svytejimo efekta vis tiek paakiu melynumas persisviecia. benefit erase truputi daugiau maskuoja, maziau skaistina, bet labiau pabalina-pasviesina paakius, bet i rauksle subega po minutes nuo uztepimo doh.gif collection 2000 naudoju aplink nosi kapiliaram paslept arba kokiam vienam kitam spuogui kartais- tai savo darba atlieka puikiai, labai ilgai issilaiko, lengvai pasiskirsto ant odos ir nenuserpetoja per diena, bet paakiams jis man nelabai, toks per sunkus truputi. tai dar esu gero paakiu maskuoklio paieskose, o visom kitom bedom man collection 2000 pats paciausias thumbup.gif

QUOTE(Twiggy @ 2013 03 04, 20:33)
Kur UMA servetėles pirkot? Nerandu kur UMA produkcija prekiauja

akropolio 'eurokos', bet cia jau laaabai seniai buvo, dabar kiek ziurejau- nerandu tu serveteliu ne vienam uma stende, tai saviskes taupau lotuliukas.gif

QUOTE(rasabakiene @ 2013 03 04, 20:33)
Dominica grazus krepsiukas.  4u.gif
Kaip Jums Ana Lotan barbados kremas ir kauke?
Bei kaip patinka Noreva zeniac LP fort kremas?

aciu 4u.gif
Ana Lotan rekomendavo kosmetologe, nes baaaisiai oda nusausejus buvo. kremas nerealiai geras- skaniai kvepia, greitai isigeria, skalsus, labai susvelnina oda ir ypac gerai padrekina, bet nesuriebina. dehidratuotai misriai odai tikrai super dalykelis, manau sekanciai ziemai isigysiu pilna pakuote smile.gif kauke irgi tokio pat gerumo, as ja tepu po naminio citrinos pylingo nakciai, kaip naktini krema, tai ryte oda kaip po proceduros kosmetologes kabinete- grazi, sveika, dregna, svelni wub.gif
noreva zeniac nieko labai ypatingo- pirkau baltiems inkstirams naikinti, kad reciau reiktu veido valymus daryt. rezultatas nelabai, gal pradzioj kol veidas dar svarus po proceduru ir keliu menesiu begyje ima rastis vienas kitas inkstiras- visai veikia tas kremas, bet kai ju pasidaro daugiau, tai kremas tampa beviltiskas biggrin.gif be to, ir pats pojutis ji uzsitepus nelabai man- per minute oda baisiai nusauseja, nemalonu liesti net schmoll.gif greiciausiai nekartosiu

Papildyta:
QUOTE(Mintee @ 2013 03 04, 20:42)
Kaip Jums Sensibio DS prausiklis? Nesausina odos?  ax.gif


labai geras drinks_cheers.gif iki siol naudojau sebium prausikli- tai sitas man net geresnis (bent jau siuo metu ir dabartinei odos buklei). daug svelnesnis uz sebium, nusiprausus jokio, net menkiausio nemalonaus jausmelio, ir kas nustebino- ypatingai svariai visa makiaza nuplauna bigsmile.gif iki siol prausdavau veida su sebium, tada nuvalydavau su sebium h2o- likdavo ant vatos padelio dar nemazai rudumo nuo pudros. nuprausus su DS ir nuvalius su h2o- vos vos rusva zyme lieka bigsmile.gif
Atsakyti