Įkraunama...
Įkraunama...

MRU neakivaizdininkės TEISININKĖS

Sveikos,
gal kas turit baudziamosios teises spec dalies programa? Labai reikia ir niekur nerandu. Jeigu turit, persiuskite i agnivita@yahoo.com
Labai aciu wub.gif
Atsakyti
Sveikos, norėjau pasiteirauti, gal kuri nors turėjote tokį dalyką kaip "Etika teisėje" (Andrius Sprindžiūnas)? Gal turite kokių konspektų ar naudingos medžiagos? 4u.gif r.muraskaite@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rraimmonda: 14 sausio 2014 - 21:59
Gal kas neseniai laikete TPT pas Vaige (Trofimoviene) ? Priimu visa info apie si dalyka 4u.gif
Atsakyti
Apie TPT pas V.aige atsakiau kitoje temoje wink.gif

Pasigirsiu, islaikiau ATspec pas Mikulska thumbup.gif Fainas destytojas, egzaminas truko 20 min zodziu, kartu laike dar 2 merginos. Tai tiesiog 4se pasnekejome. Vienas is jo pagrindiniu klausimu - kas yra kariuomenes vadas biggrin.gif ir kiek ministeriju. Atsakysite i siuos 2 klausimus, 5 gausite smile.gif As gavau 7.

Aciu dievui, pajudejo man sie reikalai siemet, nes tik ruosiausi ruosiausi ir paskutine akimirka nuimdavau registracija... Kitas eileje BT book.gif book.gif
Atsakyti
QUOTE(Orma @ 2014 01 28, 18:57)
Apie TPT pas V.aige atsakiau kitoje temoje wink.gif

Pasigirsiu, islaikiau ATspec pas Mikulska  thumbup.gif  Fainas destytojas, egzaminas truko 20 min zodziu, kartu laike dar 2 merginos. Tai tiesiog 4se pasnekejome. Vienas is jo pagrindiniu klausimu - kas yra kariuomenes vadas biggrin.gif ir kiek ministeriju. Atsakysite i siuos 2 klausimus, 5 gausite smile.gif As gavau 7.

Aciu dievui, pajudejo man sie reikalai siemet, nes tik ruosiausi ruosiausi ir paskutine akimirka nuimdavau registracija...  Kitas eileje BT  book.gif  book.gif

Kada BT laikysi?
Atsakyti
QUOTE(Gilberta @ 2014 01 28, 18:13)
Kada BT laikysi?


02.15
Atsakyti
Sveikos merginos, o gal kuri turi kokios info apie dėst. A.Banevičiene? Europos sajungos materialine teise. O gal kuri ruosiasi greitu metu laikyti finansu teises egzamina pas Vaitieku Novikevičiu? Labai sunku gryzti po 5 metu akadameniu...(tinginiavimo..).Bet turiu kazkaip pasibaigti,belikusios 7 skolos ir baigiamieji
Papildyta:
QUOTE(Gunia @ 2013 02 24, 20:49)
Tesiam mokslus ir tema  smile.gif

Ar laike vakar kas TVT pas Katuoka? Kaip ten viskas vyko?  g.gif


Pamenu pries metus laikiau...isejau is egzamino isitikinusi, kad tikrai islaikysiu.Buvau 200proc. garantuota, ir.. NEISLAIKIAU! Matyt rastas nepatiko...nes jis is tokiu..
Atsakyti
QUOTE(Orma @ 2014 01 29, 17:26)


Sveikos, tyloka cia smile.gif Kaip sekasi mokytis?

gal kas pasidalins paskutiniais ispudziaus del BT bend.dalies ? kokie klausimais ir t.t.? smile.gif
Atsakyti
Sveika, as laikiau finansus pas Novikeviciu praeita ketvirtadieni, buvo testas 20 kl.jei ka rasykit i az atsiusiu mazdaug kokie man kl buvo
Papildyta:
Gal kas laikete LT konstitucine pas Markauska?gal turite konspektus?mano el. p. ausrike99@gmail.com
Atsakyti
Sveikos,gal kas turite Slapkausko "Teises sociologijos pagrindai", 2004 buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti
Heeyyyugal yra vakar laikiusiu Europos Sajungos Materialines teises koli??
Atsakyti
QUOTE(pimpackiukas @ 2013 11 28, 22:51)
as irg prisijungiu i kompanija , atsiuskit - akmenukas.tu@gmail.com


Ir aš prašyčiau, jei turit ES konstitucinę, atsiųskit:
lina.kruciuviene@gmail.com
Būčiau labai dekinga.
Atsakyti