Įkraunama...
Įkraunama...

Muilo gamyba su šarmu VIII d.

o del to tai nzn g.gif ir FB buvo tas kausimas, ant dezudciu buna uzrasyta kosmetinis arba ...(kazkoks kitoks) o sudetyje uzrasyta tik ricinu al g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
susidomejau muilu virimu, pirmaji isviriau, pameginau ir uzsikabliavau smile.gif
Labiausiai domina muilai su alyvuogiu aliejumi- Kastilijos ir aleppo.. Zinau kad viena kita esate virusios Kastilijos muila ir ilgai brandinote, man idomu, o jis putoja nors siek tiek?
Atsakyti
As asmeniskai dariau viena kastilija su 20 % kokosu al. buvo galima naudoti jau po 4 savaiciu, ir daresu pasidariusi 100% kastilija is extra virdzin alyvuogiu aliejaus tai jau 8 men, bet dar gleivejasi.
girdejau kad 100% geriau daryti is alyvuogiu isspaudu aliejaus, greiciau subresta.
O siaip putoja normaliai, ir kietas buna, tik pjaustomas po 2-3 dienu.
Atsakyti
aisku.. Bandysim kastilija daryti miksuojant alieju - 50% ekstra, 50% isspaudu.. Ir pamastysim dar apie kokius 5% kokoso - deti ar nedeti..
Kazkodel man atrodo, kad tikra kastilija nelabai imanoma padaryti pas mus, vien del aliejaus kokybes.. Kaip manote jus?
Atsakyti
Tikra kastilija tik is alyvuogiu aliejaus wink.gif
Jei dedat kokoso, tai jau bastilija. 4u.gif
Mano patirtis su kastilija tokia - pabandziau ir nelikau suzaveta. Kastilijai jau kokie metai, bet asmeniskai man daug labiau patinka kiti muiliukai, nes sis vistik pasigleivejantis. Aisku as ji bandziau jau paskutini karta pries kokius tris men. gal dabar jau geriau butu, bet kai turiu muiliuku, kurie patinka ir tinka, tai kastilija taip ir stovi nelieciama.
Sako, kad ji gerai jautriai odai ar vaikams. As savo dukryte (greitai 3metai) prausiu su jai padarytu vaikisku muiliuku. Kastilijos ir jai nereikia. ax.gif
Atsakyti
Na as suprantu, kad su kokosu muilas nebebus kastilija, bet mane tai neelabai jaudina, nes darau sau.. O sau noretusi ne pavadinimo, o maloniai naudojamo produkto smile.gif
Atsakyti
Tai as irgi apie tai rasiau, kad kastilija, bent jau man, ne is tu maloniai naudojamu 4u.gif
Daug labiau patinka muilas, kurio recepta pats deliojiesi atsizvelgdamas i skaiciuokles parametrus. As taip pat gaminu tik sau, tad kastilija nebus kartojama 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 10 rugpjūčio 2013 - 16:08
QUOTE(goccia @ 2013 08 10, 16:59)
Tai as irgi apie tai rasiau, kad kastilija, bent jau man, ne is tu maloniai naudojamu 4u.gif
Daug labiau patinka muilas, kurio recepta pats deliojiesi atsizvelgdamas i skaiciuokles parametrus. As taip pat gaminu tik sau, tad kastilija nebus kartojama 4u.gif



Labai aciu uz tavo nuomone, ja as turesiu omenyje smile.gif
Gal kas isduotu koki rusiska saita, kur kalbama apie muilus- sampunus? Nes mano slaptas tikslas yra pabandyti padaryti viena kita muila sampuna.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2013 08 10, 22:14)
Gal kas isduotu koki rusiska saita, kur kalbama apie muilus- sampunus?...

Laba, turiu išsisaugojusi kelis adresiukus muilo-šampūno:

1-asis receptukas
2-asis receptukas

Įsiveskite į google užklausą: шампуневое мыло рецепт ir beliks išsirinkti tik sau tinkantį+patinkantį receptą
Atsakyti
Siuos du receptukuss jau turiu savo konspekte smile.gif
Pirmaji muila viriau pagal si recepta, rasta SM:
112 g kokosų aliejaus
84 g rapsų aliejaus
112 g alyvuogių aliejaus
112 g saulėgrąžų aliejaus
56 g natrio hidroksido
140 g distiliuoto vandens
Mėgstamų eterinių aliejų (10 g) ir kitų priedų pagal poreikį - nedejau kvapu.

Neperskaiciavau, netikrinau, nes programa tada dar buvo tamsus miskas. Rezultatas pranoko lukescius - muilas puikiai putoja, nesausina, liezuvio nekanda.. pagal teorija ji reiktu brandinti, bet viena gabaliuka naudoju.. Tiesa- labai minkstas minkstas, dabar keisciau saulegrazu alieju i koki kietesni.. Labai patiko siuo muilu plaukus plauti, tik reikia perskalauti vandeniu su Obuoliu actu.. Paprastas actas man veikia daug blogiau..
Turiu nusipirkusi itin tyro ir itin sviezaus alyvuogiu aliejaus - kartus.. mano lietuviskam skoniui visai netinkamas, bet muilams bus pats tas.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kice: 11 rugpjūčio 2013 - 14:53
Sveikos, labai garžių dalykų esat prigaminę smile.gif man pačiai muilo gamyba su šarmu kol kas judoas miškas, bet labai noriu pabandyti smile.gif Ir turiu toki klausimėlį: kur būtų galima nusipirkt Natrio šarmo Vilniuje, kad būtų arčiau centro ar akropolio?. blush2.gif Pati ne vilnietė, bet šią sav planuoju važiuot, tai labai norėčiau nusipirkt blush2.gif
Atsakyti
Mergaites isduokit paslapti kur perkat natrio sarma blush2.gif ACIU 4u.gif
Atsakyti