Įkraunama...
Įkraunama...

Spanieliukai

QUOTE(Agnnyte @ 2014 02 18, 14:45)
Jei jau patys nelaikot, tai sterilizuokite kalytę ir ieskokite jai naujų namų - dėkit skelbimus į skelbimų portalus, vietinius laikraščius. Gal atsiras norintys priglausti.

ji sterilizuota. o surast jai namus turiu lygiai 2 dienas. žinau kaip gyvūnams ieškomi namai, esu per savo gyvenimą priglaudusi keliasdešimt ir jiems visiems suradusi namus, turiu ir dabar beglobių, priglaudžiau ir laikau. kates pasilikti galiu, o šunų ne. staiga kilo tokia situacija, kad turiu lygiai 2 dienas.
Atsakyti
Mergaites gal kas pamete Spanieli (kalyte) Mazeikiuose?

user posted image



http://www.gyvunuglo...help/news.38108
Atsakyti
Sveikos spanielistes 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Oi...kaip senai cia buvau.....galvoju reik parasyti. Ziuriu nemazai naujoku. Kaip visi gyv 4u.gif nat? Kaip suniukai gyvena? mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas renka šunų statulėles
Miestas Kaunas, nemokamai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2014 03 27, 11:59)
Gal kas renka šunų statulėles
Miestas Kaunas, nemokamai
user posted image



blush2.gif as priglausciau smile.gif
Atsakyti
Sveikos spanielių šeimininkės,
turiu klausimą, skaičiau smegenis sukau, bet vis nerandu tinkams priemonės savo mergytei nuo erkių, papaskokit kas ką naudojat, o tai musiškė nuolatos po pieva miškus laksto, o parazitės erkės lipa, nors naudojom lašiukus Frypst, Advanti prie jų dar purkšdavau žoliniais preparatais kiekvienam pasivaikščiojimiu, bet vistiek ausimis matyt susišluoja. Kilo mitis lašiukus kartu su antkakliu naudoti, bet vet. kynikoje sakė geriau taip nedaryti.... papsakokit kaip jūs saugo savo gražuolius nuo tų parazičių.
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tengene @ 2014 06 06, 10:31)
Sveikos spanielių šeimininkės,
turiu klausimą, skaičiau smegenis sukau, bet vis nerandu tinkams priemonės savo mergytei nuo erkių, papaskokit kas ką naudojat, o tai musiškė nuolatos po pieva miškus laksto, o parazitės erkės lipa, nors naudojom lašiukus Frypst, Advanti prie jų dar purkšdavau žoliniais preparatais kiekvienam pasivaikščiojimiu, bet vistiek ausimis matyt susišluoja. Kilo mitis lašiukus kartu su antkakliu naudoti, bet vet. kynikoje sakė geriau taip nedaryti.... papsakokit kaip jūs saugo savo gražuolius nuo tų parazičių.
Ačiū  4u.gif


Aš savo 3mėn. amerikiečių spanieliukei sulašinau ant keteros ir šalia uodegos lašiukų kaip ir pastaruoju metu viskas gerai smile.gif Stengiuosi į didesnes žoles jos nevesti, nes su veterinaru kalbėjau, kad labai suaktyvėjusios erkės ir nebepadeda nei lašiukai, nei antkakliai. Juos galima dėvėti kartu.
O prieš du metus turėjau anglų kokerę, tai visada lašinau ant keteros lašiukus kurie galiodavo pusei metų, tai esu per jos 6 gyvenimo metukus tik kelias erkes ištraukusi, nors ir lakstydavo miške, po žoles ir pan. Tai realiai, net nežinau ką ir patarti. unsure.gif
Atsakyti
Patarkite...

Kirpsiu savo anglų koker spanielį (kaklą, ausis ir pan.)

Ar užtektų kirpimo mašinėlės MOSER REX 1230-0060, ar vistik reiktų geriau pirkti MOSER MAX45?

Gal kas turite
MOSER REX 1230-0060, kiek suprantu jos galvutės nekeičiamos? O max45 keičiamos?

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(dangis @ 2014 06 09, 11:46)
Patarkite...

Kirpsiu savo anglų koker spanielį (kaklą, ausis ir pan.)

Ar užtektų kirpimo mašinėlės MOSER REX 1230-0060, ar vistik reiktų geriau pirkti MOSER MAX45?

Gal kas turite
MOSER REX 1230-0060, kiek suprantu jos galvutės nekeičiamos? O max45 keičiamos?

Ačiū

Jei kirpsit tik savo suni, po kirpimo masinele isvalysit ir sutepsit moser tepalu, ilgai ir laimingai ja naudosites wink.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,gal zinote kas kerpa spanieliukus Kaune?Prasau parasykite i AZ:flirt: 4u.gif
Atsakyti
keliam tema 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Rastas spanielis 4u.gif

Aš tik dalinuosi 4u.gif
Atsakyti