Įkraunama...
Įkraunama...

Dvynukiškės

QUOTE(Tuoj @ 2013 03 03, 14:01)
kibinų formą ax.gif

bigsmile.gif
ar jie neturetu buti rankomis formuojami?

kazkur dingo ta veikeja, kuri cia turetu parsyti kad Tuoj yra baltaranke apsistaciusi tarnais. tai as paklasuiu - kam ta forma? iskocioji blyniukus , sudeti mesa ir uzsuki rankomis....
Atsakyti
QUOTE(arulis @ 2013 03 03, 17:16)
bigsmile.gif
ar jie neturetu buti rankomis formuojami?
kazkur dingo ta veikeja, kuri cia turetu parsyti kad Tuoj yra baltaranke apsistaciusi tarnais. tai as paklasuiu - kam ta forma? iskocioji blyniukus , sudeti mesa ir uzsuki rankomis....

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmune @ 2013 03 01, 13:04)
Praktiškai galiu paskelbt save šios savitės supermama tongue.gif


Nesigincyju 4u.gif

QUOTE(Tuoj @ 2013 03 03, 14:01)
Buvau. Pirkau sau gėlių medelį vonios dekorui ir kibinų formą ax.gif


O kas tai per daiktas? as rankom lipdau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renacita @ 2013 03 03, 14:15)
Aisku. Tai tu turbut anksciau rasydama treniruotes turejai omeny. Maniskis irgi treniruojsi SKM-e. Tai ir nustebau, kad jau varzybos. Kaip tavo sveikata?

taip apie treniruotes kalbėjau ax.gif
na, gyvenu-ačiūsmile.gif Tempo nėra, bet jau nosis, ojojoj... doh.gif

mano bernai Kaziuke uždirbo 14 Lt, bet , kad už 15 Lt prisipirko tai negalioja:) (nors man niekaip į 15 lt jų pirkiniai netelpa lotuliukas.gif ).
Atsakyti
Laba ryta,

Renacita - kada mokykloj susirinkimas?
tai kaip laikotes? As pusetinai bigsmile.gif Vakar pas dantu ekstra nulekiau - bo is vakaro kietu saldainiu pavalgiau - teko karuna is naujo lipdyt doh.gif
rytais vaikai ziauriai sunkiai keliasi... o vakare nenuvaryt i lovas... O siaip - viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingušonkas @ 2013 03 05, 10:38)
Laba ryta,

Renacita - kada mokykloj susirinkimas?


Susirinkimas kovo 6 diena 18 val. aktu salej.
Pas mus situacija ta pati - nuvaryti vakare i lovas sunku, o ryte - is ju pakelti.
Atsakyti
Koks čia susirinkimas ryt?
(gi skirtingas klases lankot) g.gif
Atsakyti
QUOTE(Double Latte @ 2013 03 05, 22:00)
Koks čia susirinkimas ryt?
(gi skirtingas klases lankot) g.gif

Mes gi mamos aktyvistes smile.gif Dalyvaujam tevu komiteto pirmininku ir direktoriaus susirinkime biggrin.gif
Atsakyti
na, klausykit, ponios,
turiu reikalą. reikia nupirkt(pradžioj bent jau išsiaiškin kas ir kaip) jubiliejui perlų karolius. Nieko aš apie juos neraukiu. Gal kas bent įsivaizduojat , kiek kainuoja negėlavandeniai, o tie jau patys pačiausi perlai, jų vėrinys?
Atsakyti
QUOTE(ingušonkas @ 2013 03 06, 10:41)
Mes gi mamos aktyvistes  smile.gif  Dalyvaujam tevu komiteto pirmininku  ir direktoriaus susirinkime  biggrin.gif

Gerai tu cia pavarei biggrin.gif Dar galejai pridurti, kad esam pacios paciausios, nes gi bele kokiu ten nekviecia biggrin.gif

Pirmune - neturiu zalio supratimo apie perlus........
Atsakyti
QUOTE(pirmune @ 2013 03 06, 11:41)

turiu reikalą. reikia nupirkt(pradžioj bent jau išsiaiškin kas ir kaip) jubiliejui perlų karolius. Nieko aš apie juos neraukiu. Gal kas bent įsivaizduojat , kiek kainuoja negėlavandeniai, o tie jau patys pačiausi perlai, jų vėrinys?

mirksiukas.gif
as manau kaina priklauso nuo ju dydzio cool.gif
Atsakyti
QUOTE(arulis @ 2013 03 06, 19:12)
mirksiukas.gif
as manau kaina priklauso nuo ju dydzio  cool.gif

Ir nuo spalvos - ir nuo "firmos" kuri apdaila atliko 4u.gif

Labas rytas 4u.gif

Vakar buvau ant paskaitos apie savizudybiu prevencija ir pan.
Manau kad gavau neikainojamu ziniu.
Atsakyti