Įkraunama...
Įkraunama...

Dvynukiškės

Ingušonkai, reikia kada po atostogų mums linksmiau papietauti 4u.gif

Gražaus savaitgalio 4u.gif
Atsakyti
Ku ku smile.gif Kaip laikotes? Kaip atostogos?
Atsakyti
Laba visoms,

Kaip praėjo šventės? Mums jų nebuvo verysad.gif Penktadienį mirė anyta, antradienį palaidojom.
Atsakyti
QUOTE(ingušonkas @ 2014 04 24, 12:50)
Laba visoms,
Kaip praėjo šventės? Mums jų nebuvo  verysad.gif  Penktadienį mirė anyta, antradienį palaidojom.

Labas 4u.gif Pasigedom.
Dėl anytos užuojauta...
Atsakyti
QUOTE(Tuoj @ 2014 04 24, 21:14)
Labas 4u.gif Pasigedom.
Dėl anytos užuojauta...

Su penktadieniu 4u.gif
Niekaip dar neisivaziuojam... Kazkaip nykiai visi jauciames smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingušonkas @ 2014 04 24, 13:50)
Laba visoms,

Kaip praėjo šventės? Mums jų nebuvo  verysad.gif  Penktadienį mirė anyta, antradienį palaidojom.


Uzuojauta.
Atsakyti
Tai įsisukam į mokslo metų užbaigimo renginius?
Atsakyti
Vakar pabuvau nerupestinga mama. Su vaikais buvau ziureti "Sokiai ant ledo finalo". Nesvarbu, kad grizom nakti, o siryt - i mokykla. Noras patirti ispudziu ugalejo butinybe issimiegoti. Galit uzmetyti pomidorais.
Atsakyti
QUOTE(Renacita @ 2014 04 28, 09:42)
Vakar pabuvau nerupestinga mama. Su vaikais buvau ziureti "Sokiai ant ledo finalo". Nesvarbu, kad grizom nakti, o siryt - i mokykla. Noras patirti ispudziu ugalejo butinybe issimiegoti. Galit uzmetyti pomidorais.

Tai tu pati sau prieštarauni :-) Taigi su vaikais buvai 4u.gif O visi projektai vyksta gana velyvu paros laiku.
Atsakyti
QUOTE(ingušonkas @ 2014 04 28, 08:38)
Tai įsisukam į mokslo metų užbaigimo renginius?

Taip, finišo tiesioji... brangi visom prasmėm doh.gif
Atsakyti
Labutis - su PENKTADIENIU 4u.gif

vakar apėjom sapiegines taką 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Apie ką tylim?
Mano vyresnioji šian Druskininkuose .Kitą trečiadienį mažių koncertas. O 24 gegužės aš su choro Gabija veteranais koncertuosiu filharmojijoj - ot 4u.gif Ir dabat vaikštau į choro repeticijas bigsmile.gif Toks jausmas kad persikėliau 20 metų atgal smile.gif
Atsakyti