Įkraunama...
Įkraunama...

***Balandukai 2008***

QUOTE(pumpica @ 2013 03 20, 17:52)
nu vat su googliu as kazkaip nedraugauju dar, o ikelimas i fotki tai uztrunka amzinybe, neturiu tiek kantrybes  schmoll.gif  biggrin.gif

Tam kad įkelti į fotki greitai, reikia savo kompe susiinstaliuoti PicaJet programėlę. Aš labai greit sukėliau 1000 foto.
Atsakyti
Labas rytas,

as su naujiena, panasu, kad 5-aji jubilieju svesim bedanciai biggrin.gif Benediktui smarkiai kliba priekiniai apatiniai dantukai ax.gif Manyciau ankstokai, bet ir isdygo jie 5 menesiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_zalia @ 2013 03 21, 08:47)
Labas rytas,

as su naujiena, panasu, kad 5-aji jubilieju svesim bedanciai  biggrin.gif  Benediktui smarkiai kliba priekiniai apatiniai dantukai  ax.gif Manyciau ankstokai, bet ir isdygo jie 5 menesiu  smile.gif

Tai jau gali būti, visai normalu. Oi, tas laikas kaip lekia, taip nesenai džiaugėmės, kaip dygsta pirmieji dantukai, dabar jau krenta pirmieji rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_zalia @ 2013 03 21, 07:47)
Labas rytas,

as su naujiena, panasu, kad 5-aji jubilieju svesim bedanciai  biggrin.gif  Benediktui smarkiai kliba priekiniai apatiniai dantukai  ax.gif Manyciau ankstokai, bet ir isdygo jie 5 menesiu  smile.gif

Geeeeeras biggrin.gif Jau normalu, kad 5 metų jie kliba smile.gif Ankstyva branda sako laukia tų, kuriems anksti dantys krenta, kažin kiek tame tiesos g.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_zalia @ 2013 03 21, 07:47)
Labas rytas,

as su naujiena, panasu, kad 5-aji jubilieju svesim bedanciai  biggrin.gif  Benediktui smarkiai kliba priekiniai apatiniai dantukai  ax.gif Manyciau ankstokai, bet ir isdygo jie 5 menesiu  smile.gif


Sveikos,
tai labai smagu smile.gif Jau geriau anksciau krenta, nei kad kaip man, pieniniams neiskritus jau nuolatiniai dygo.... Tai ir pasidariau kreivadante, nes nelaiku pastebedavom vis, kai jau isdygdavo sad.gif

Papildyta:
O aš dar norėjau paklausti, kaip jūsų vaikai lanko darželį? Kiek serga? nes mes tai va ir vėl po savaitės darželyje, jau su 39,5 sekmadienį buvom, ir jau antibus gavom... Nes kraujas prastas buvo... Oj tos ligos tai....
Atsakyti
QUOTE(Soterija @ 2013 03 21, 10:43)
Sveikos,
tai labai smagu smile.gif Jau geriau anksciau krenta, nei kad kaip man, pieniniams neiskritus jau nuolatiniai dygo.... Tai ir pasidariau kreivadante, nes nelaiku pastebedavom vis, kai jau isdygdavo  sad.gif

Papildyta:
O aš dar norėjau paklausti, kaip jūsų vaikai lanko darželį? Kiek serga? nes mes tai va ir vėl po savaitės darželyje, jau su 39,5 sekmadienį buvom, ir jau antibus gavom... Nes kraujas prastas buvo... Oj tos ligos tai....

Oi turejau ir dabar sociai su turiu bedu su dantimis, velai dygo, greitai sugedo. Praieta penktadieni istrauke du protinius dantis is vienos puses, tai dar ir siandien sauksto apzioti negaliu, o dar antra puse laukia po keliu savaiciu ... Vienas vargas.

Po anginos operacijos mano vaiko lankomumas zyyyymiai pagerejo, kartais pasiseka net ir 2 men istempti darzelyje, o jeigu suserga tai pasveikti pavyksta ir be antibu, o stai per 2011 m. antibu gavom 6 kartus, 5 kartus ligoninej gulejom... Dar daug kas manau priklauso ir nuo darzelio grupes, pas mus stiprus vaikai, net per epidemija lanke 15-17 vaiku is 20. Manau labai geri skaiciai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Soterija @ 2013 03 21, 09:43)

O aš dar norėjau paklausti, kaip jūsų vaikai lanko darželį? Kiek serga?

neserga isvis unsure.gif per siuos metus imant nuo 2012 balandzio menesio rimciau sirgo (na kai kosejo ir neleidau i darzeli) tai viena kart-dabar sausio men. Tfu tfu tfu 4u.gif
Del dantu tai geras cia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 03 21, 12:44)
neserga isvis  unsure.gif

Čia tai bent Imunitetas thumbup.gif


Rusnė tai jau ženkliai mažiau serga, ypač kalbant apie slogas ir kosulius. Nuo rudens (darželio sezono prasidėjimo) pirmasis susirgimas buvo sausio gale, kai ausis paraudo ir gavom antibus. Dar gal vieną kart esu neleidus kelias dienas, kai pamačiau kad sloguoja truputį, tai namie ir praėjo ta sloga. Aplenkė mus ir gripo epidimija, ačiū dievui. Gal vistik stiprėja imunitetas jau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eripa: 21 kovo 2013 - 14:32
O maniškei šiemet sunkiausi metai, triskart sirgo, dukart kosuliai, ir vienas kartas komplikuota sloga. Na, vieną kosulį per 3 savaites su arbatom išgydžiau, o antro neįveikė net lengvesni antibiotikai, teko stiprius duoti. Ir sloga taip su antibiotikais tik įveikė. O įdomiausia, kad ji labai draugiškai visu tuo ir mane užkrėsdavo biggrin.gif Taip aš pirmąkart gyvenime kosėjau, bet užtat iki dusulio priepuolio, kad padėjo tik Ventolin.
Atsakyti
QUOTE(kerija @ 2013 03 21, 16:10)
Ir sloga taip  su antibiotikais tik įveikė. O įdomiausia, kad ji labai draugiškai visu tuo ir mane užkrėsdavo biggrin.gif  Taip aš pirmąkart gyvenime kosėjau, bet užtat iki dusulio priepuolio, kad padėjo tik Ventolin.

Man sloga siemet i juoda sinusita komplikavosi, kuri vos ne vos iveikiau su antru atominiu antibu kursu, o kur dar visi liaudiski metodai ir pan.... doh.gif . Daktare jau net galvojo, kad teks durti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_zalia @ 2013 03 21, 16:20)
Man sloga siemet i juoda sinusita komplikavosi, kuri vos ne vos iveikiau su antru atominiu antibu kursu, o kur dar visi liaudiski metodai ir pan....  doh.gif . Daktare jau net galvojo, kad teks durti  blink.gif

Oi, šlykštus dalykas, daug metų jis man po 2-3 kartus metuose kartodavosi, bet pastaruosius du metus jau išvengdavau tik prasidėjus slogai, tuoj pradedu Cirrus ir sloga lengvai praeina. O šiemet kaip tik išvažiuojant į kelionę sloga prasidėjo, vaistai atiduoti į bagažą, 24 valandos praėjo, kol prie jų priėjau, tai jau buvo vėlu. Tik tiek, kad vis tiek būčiau antibiotikų neišvengusi, dėl kitos bėdos.
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 03 21, 12:44)
neserga isvis  unsure.gif per siuos metus imant nuo 2012 balandzio menesio rimciau sirgo (na kai kosejo ir neleidau i darzeli) tai viena kart-dabar sausio men. Tfu tfu tfu  4u.gif
Del dantu tai geras cia  bigsmile.gif


skamba kaip is fantastikos srities wink.gif
mes tai sirgaliai... verysad.gif va 2012 09 paejo pora savaiciu tada sirgo irgi pora kogero savaiciu, tada vel paejo nepamenu kiek, tik zinau, kad nuo 10 24 pazyma gavo, sirgom menesi abu ir tada va 2012 11- 2013 01 neleidau i darza ir sveiki abu buvo wink.gif Tik nuejo i darzeli ir prasidejo po savaites, gripas abiems, dabar va angina Ignui, o mažasis žiauriai užkimęs...

nežinau kaip čia į tą darbą reiks grįžti su tokiais tempais... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(ruta_zalia @ 2013 03 21, 09:47)
Oi turejau ir dabar sociai su turiu bedu su dantimis, velai dygo, greitai sugedo. Praieta penktadieni istrauke du protinius dantis is vienos puses, tai dar ir siandien sauksto apzioti negaliu, o dar antra puse laukia po keliu savaiciu ... Vienas vargas.

Po anginos operacijos mano vaiko lankomumas zyyyymiai pagerejo, kartais pasiseka net ir 2 men istempti darzelyje, o jeigu suserga tai pasveikti pavyksta ir be antibu, o stai per 2011 m. antibu gavom 6 kartus, 5 kartus ligoninej gulejom... Dar daug kas manau priklauso ir nuo darzelio grupes, pas mus stiprus vaikai, net per epidemija lanke 15-17 vaiku is 20. Manau labai geri skaiciai smile.gif


na mes irgi kazkaip antibus pamegom ziuriu dabar Igno vaistu pasa, tai per savo gyvenimeli va kiek antibu gere.
2010 05 18
2011 02 18
2012 06 08
2012 06 13
2012 09 12

2013 03 18

O mažasis gėrė antibus (jis gimes 2011 04):
2012 06 04
2012 11 14


Papildyta:
ir anksciau kazkaip Ignas prasirgdavo be aukstesniu tempu su 37-37,5, o dabar va tai šiais metais 38-39,5C....

Mazasis tai amziais jei jau serga rimciau tai su 40C doh.gif
Papildyta:
pernai tai isvis prisimenu as nuo 03-06men kaip pragara, nes oj sirgom tai sirgom...

prasiejo viskas nuo roto 03 16... ir tada jau isivaziavo.... buvo ir vejaraupiai, ir laringitai (su mazu jau ligoninej del to gulejau) ir anginos ir t.t. zodziu.... pavasaris buvo SMAAAAAGUUUUUUSSSS biggrin.gif

Papildyta:
Ai va dar čia šiaip ne į temą parašysiu, vakar man Ignas sako: "Na ir kas čia tokio, kad mes tavęs neklausom???? " biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Arba dar sakė: "Vaikų namai negeri, nes jie pakūdina vaikus" (čia jau kur tą 5metė per žinias rodė dėl to) wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soterija: 21 kovo 2013 - 16:49