Įkraunama...
Įkraunama...

***Balandukai 2008***

QUOTE(medlink @ 2013 03 23, 08:54)
. O dar į tą temą, ar labai genda balandukų dantukai?

Labas rytas,

pas mus jis siandien ankstyvas - 6.10 atbego vyrukas su komentaru, kad laikas keltis nes jau sviesu ir jis nori pusryciu biggrin.gif

mano bendradarbes anukei 3 m. 4 men., o priekiniai 4 dantukai jau taisomi... Cia jau manyciau individualus reikalas tie dantys, plius genetika.

Liusii, o jusu daktare nesiulo kur nors i Klinikas pasikonsultuoti del daznu anginu. Galiu rekomenduoti nuostabia daktare, kuri mums labai padejo. Svelni, moka graziai prie vaiko prieiti, gal kazka patartu. Maniskis po anginos operacijos dar gere Luivac, tai irgi kaip kazkoks geriamas skiepas skaitosi. Bet jie tik grieztai su receptais parduodami ir daktaro skyrimu, cia jau ne bet koks vitaminas ar homeopatinis vaistukas.

Nezinau ar cia mano isitikinimas ar tiesiog faktas, bet kuomet daktare man ar vaikui paskiria paprastus, pigius gaminamus vaistus, tiek man tiek vaikui jie suveikia zymiai geriau negu visi vaistinese parduodami prabangus. Bet sitoj srityj turbut labiau negu bet kurioj kitoj galiojam tam tikri susitarimai.... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(pumpica @ 2013 03 23, 10:28)
, o kitas -tai mano vaikai amzinai pliki ir basi 

As tai amzina susala, bet vaikas tai mano akimis sakyciau pusplikis vaiiksto, nes vos tik pajuda jis greitai susyla. Aisku man labai sunku tokiu atveju orientuotis kaip ji rengti, nes paciai atrodo taip apsirengus butu salta blush2.gif Namuose tik su vienu golfuku ir pedkelnem binzineja, o as su storu megztiniu. Dabar kai bute gyvenam tai langai nuolat praverti, nes tikrai labai silta, name tiek neleisdavome sau sildytis. Tai manyciau kad cia viskas yra genetiskai, nes pati tai nuolat sergu ir sergu, ypatingai slogos vargina, o kur dar paveldeti "malonumai" mano tevas ir kazkas is vyro artimuju BA turejo, tai nesistebiu, kad ir vaikas toks.
Atsakyti
QUOTE(ruta_zalia @ 2013 03 23, 09:36)


As tai amzina susala, bet vaikas tai mano akimis sakyciau pusplikis vaiiksto, nes vos tik pajuda jis greitai susyla.

na bet ar ne tu rasei kazkada, kad taviskis su golfuku ir pedkelnem darzelyje miega g.gif as pamenu tada diskutavom ir stebejaus...gal sumaisiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 03 23, 10:45)
na bet ar ne tu rasei kazkada, kad taviskis su golfuku ir pedkelnem darzelyje miega g.gif as pamenu tada diskutavom ir stebejaus...gal sumaisiau  smile.gif

nea, pas mus visi su pizamom miega, maniskis netgi su vasarine ax.gif Kas neturi pizamos pas mus su apatiniais guldo, nes darzelyje laaabai silta.
Atsakyti
QUOTE(ruta_zalia @ 2013 03 23, 10:20)
nea, pas mus visi su pizamom miega, maniskis netgi su vasarine  ax.gif Kas neturi pizamos pas mus su apatiniais guldo, nes darzelyje laaabai silta.

sumaisiau, atsiminiau, kad ten Sena pazistama rase apie golfus blush2.gif

Nieko, auksciau nosi visiem, tuoj vistiek pavasaris, vasara, ligu nebebus drinks_cheers.gif pasigrudinkit, pasimaudykit saltoj juroj, tegul laksto dazniau basi tie vaikai kieme, plius jau ir amzius ju nebe toks "sergantis" atejo mirksiukas.gif
Atsakyti
Pumpica, tikrai manau, kad toks natūralus grūdinimasis sveika thumbup.gif Aš vaiko netūloju, tiesiog visada stengiuosi tikrinti, kad nesukaistų, bet ir nesušaltų. Be to maniškė visada pati reguliuojasi, ką rengtis, nes jai geriau vėsiau. Tai, kuomet ji sveika, aš jai ir gerokai atvėsti leidžiu, jei jai taip gerai. Bet jos tos ligos irgi kažkaip susijusios su alergija, nors, kaip ir Medlink, jos nenustatė. Bet nuolat vartojamas Nasonex ir Aerius leidžia valdyti ligas. Deja, matyt čia jau mano kaltė, kad aš vis nutraukiu, man labai baisu nuolat tuos vaistus kišti verysad.gif Ir išlenda liga. Perėjom visą eilę gyd, tai taip prieštaringai viskas, kad nudurnėti galima doh.gif
O matyt aš šaltakraujė (tikrąja to žodžio prasme biggrin.gif ), nes mano galūnės amžinai suledyjusios, visi mano bandymai maudytis po kontrastiniu dušu baigiasi sloga, maudynės ežere ar Baltijos jūroje, pūslės uždegimu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 03 23, 11:34)
sumaisiau, atsiminiau, kad ten Sena pazistama rase apie golfus  blush2.gif

Nieko, auksciau nosi visiem, tuoj vistiek pavasaris, vasara, ligu nebebus  drinks_cheers.gif pasigrudinkit, pasimaudykit saltoj juroj, tegul laksto dazniau basi tie vaikai kieme, plius jau ir amzius ju nebe toks "sergantis" atejo  mirksiukas.gif

Su golfu darzelyje maniskis migdomas drinks_cheers.gif Ir vis tiek serga doh.gif Tuo tarpu kai namuose, tai nemegstam jokiu pedkelniu, varineja su treninginem kelnem ir kojinem, be slepeciu, nes nemegsta, ant saltu plyteliu namuose. Sildomes dujomis, taupom, miegamuosiuose buna pas mus +15, geriau su papildomu pledu.
Vis tik pastebejau, kad mano vaikas nepernesa kontaktu su serganciais, juk ir dabar sirgo visa savaite anyta, ji tik uzkimus buvo ir su sloga, o stai Evaldui jau link vakaro ir 39,6 verysad.gif Jei nera aplinkui serganciu, maniskis net po sniegus maudydamasis nesuserga. Bet pakanka salia nors su menkiausia sloga-ir krenta jis. O juk darzeli lanko jau dvejus metus, laikas butu apsiprasti su bacilomis.
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 03 23, 09:28)
Zodziu issipleciau as cia, nezinau ar cia skaitosi grudinames, ar delto pavyksta tu ligu nepasigaut g.gif Jokiu ten stebuklingu vitaminu ar visokiu imuno gerimu as jiems negirdau.

Del dantu, pernai tikrinom, buvo sveiki, reikes siais metais gal vel nueit  smile.gif


O as vis tiek manau, kad 90proc lemia genai...
Nes pas mus netgi atviri langai buna diena, nes labai silta namie. Vaikai su kelnem ir kojinytem laksto ir maikute ilgom rankovem. (nzn gal ir perdaug prirengiu velnias zino), bet va kai palaksto namie basom kojom iskart ledines kojos buna wink.gif Nors pedkelniu namie tai NIEKAD nedevim wink.gif
O miegam tai su pizamom mes ir diena ir nakti. Pati visada persirengiu (net ir diena eidama miegoti, tai ir vaikams tas pats).

O beje kaip apsirenge darzely buna jusu vaikai???

tarkim va ir dantys, kasdien tuos dantis tikrai kruopsciai nuo mazu dienu valydavom (isdygo gi tik 1m amziaus), o dantys sugede siaubingai... taisomes dantis nuolat wink.gif (Aciu D be jokiu problemu nors tai leidzia daryti) wink.gif tai va manau, kad visgi daug kas ir nuo organizmo priklauso....

nes mazasis tai tuo klausimu stipresnis man atrodo, bet jam ir alergiju tokiu nebuvo kaip Ignui...

Medlink, pas mus alergija pasireiskia berimais (as jau zinau pati kad nuo maisto). Tyrimus darem 2m. Daugiau netyrem, bet irgi nieko nerode. nei kraujas, nei duriai tie, nei lopo tyrimai. Dabar va kaip tik su Ignu bandem deretis, kad reikia isssitirti alergijas dar karta, nes jau 5m kaip ne kaip, gal jau parodytu tikraja esme..


Papildyta:
QUOTE(pumpica @ 2013 03 23, 09:45)
na bet ar ne tu rasei kazkada, kad taviskis su golfuku ir pedkelnem darzelyje miega g.gif as pamenu tada diskutavom ir stebejaus...gal sumaisiau  smile.gif


karsta.gif mastau.gif
Papildyta:
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 03 23, 19:02)
Su golfu darzelyje maniskis migdomas drinks_cheers.gif Ir vis tiek serga doh.gif


o tai kodėl taip migdomas??? čia tavo pageidavimu?
Atsakyti
QUOTE(Soterija @ 2013 03 24, 01:22)
o tai kodėl taip migdomas??? čia tavo pageidavimu?

Mano pageidavimu, nors namuose miega su pizamos virsumi. O darzelyje ziemos metu prasau nevilkti golfo, kad bent kokia apsauga butu ant gerkles. Atidaro jie langus vedinimui, kai miega, tai nors ir prasausi, kad uzdarytu, kad isvedintu pries miega, ale mano zodziai i ju ausi neina. doh.gif Tad paprasiau leisti Evaldui miegoti su golfu, kad bent gerkles nesutrauktu miegant.

O musu dantukai, tfu, tfu, tfu, sveiki. thumbup.gif Bet valyti su pasta pradejom tik nuo siu Kaledu, iki to laiko valem tik sepetuku ir paprastu vandeniu. Yra isaiskinusi man pazistama stomatologe, kad i tas pastas, net vaikiskas, deda visokiu medziagu, kurios ardo emali, ir kad valytumem su jom kaip galima veliau, jei nenorime problemu.
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 03 23, 11:34)
Nieko, auksciau nosi visiem, tuoj vistiek pavasaris, vasara, ligu nebebus  drinks_cheers.gif pasigrudinkit, pasimaudykit saltoj juroj, tegul laksto dazniau basi tie vaikai kieme, plius jau ir amzius ju nebe toks "sergantis" atejo  mirksiukas.gif

aš ir už basas kojas, bet tik savam kieme... o ne daugiabučio... blush2.gif Namuose su treninginėm ir su kojinėm būna.

QUOTE(Soterija @ 2013 03 24, 01:22)
O beje kaip apsirenge darzely buna jusu vaikai???
----
tarkim va ir dantys, kasdien tuos dantis tikrai kruopsciai nuo mazu dienu valydavom (isdygo gi tik 1m amziaus), o dantys sugede siaubingai... taisomes dantis nuolat wink.gif (Aciu D be jokiu problemu nors tai leidzia daryti) wink.gif tai va manau, kad visgi daug kas ir nuo organizmo priklauso...

ploni džinsai ir trumpom rankovėm, tuoj šortus nešiu jau... O miega tik su pižamos viršum, net šortukų nemauna, nes tikrai šilta grupė smile.gif

O dantis mes irgi be problemų tvarkom thumbup.gif bet tik pamatę mažą skylutę iškart nueinam thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo medlink: 24 kovo 2013 - 09:26
QUOTE(Soterija @ 2013 03 24, 00:22)
-O as vis tiek manau, kad 90proc lemia genai...

-O beje kaip apsirenge darzely buna jusu vaikai???


-gali buti, as nesigincyju tikrai mirksiukas.gif

-darzelyje matas miega su maikute trumpom rankovem. Siaip visi vaikai miega ziema su pedkelnem pas juos -bet Matui isimtis biggrin.gif nes susildavo labai, tai dabar visada migdo be pedkelniu. O apranga -treningiukai kokie ir virsuj maikute trumpom ir koks lengvas megztukas (lengvas plonas, o ne visokie stori dzemperiai) Matau vaiku buna su golfukais, o ant virsaus dar tie stori dzemperiai unsure.gif nu gal jiems kitaip salta, nzn...
Namuose beje maniskiai miega triusikeliais ir maikute trumpom nepriklausomai nuo sezono. Na vasara isvis pliki.
Medlink, del kiemo -tai taip -ne daugiabucio kieme basikom begiot schmoll.gif biggrin.gif kur nors ant zolytes mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 03 24, 07:30)
Atidaro jie langus vedinimui, kai miega,

ir pas mus atidaro, bet as tik dziaugiuos del to. smile.gif Namuose kai mazius miega pietu, langas tam kambary visada atvertas buna placiai, nors ir minusas lauke. Nebent jau labai didelis vejas i ta puse pucia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpica: 24 kovo 2013 - 14:05
Maniskis darzelyje su berankove maikyte ir golfuku ar siaip kokiu dzemperiuku , pedkelnem ir treninginem kelnem. Miega visi su pizamomis, beje su pizama maniskis miega ir namuose, net ir prietu miegui tvarkingai persirengia ax.gif
Dantis valom su pasta nuo metu laiko, skyliu neturim, bet uztai tuoj pamesim lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki, pagaliau pasveikom, nes draugiškai nuo kovo 4tos visas namas mūsų sirgo: Dovydas, po savaitės aš su Auguste, tada uošviai, finale MB doh.gif Dar draugauju su sloga, bet jau gyva ir pikta biggrin.gif.

Šiaip didelio sergamumo abu vaikai kaip ir neturi, kartą metuose normaliai atidirbam ,o daugiau- lengva sloga maximum.

Darželyje vaikai meiga su medvilninėm lengvom pižamom, grupėse nešalta, tai rengiu svogūniškai: ryte ateinam su treningiuko lengvom kelnėm, golfuku ir kokia liemene, vėliau auklėtojos liemenes nurenginėja, nes vaikai daug juda.

Šiuo metu užsiimam dantų taisymu, pora kariesiukų atsirado. Nežinau ,ar genetika ,ar kas, greičiau man čia senelių stabiliosios salduškių injekcijos. rolleyes.gif

O daugiau - ieškom pavasario, ruošiamės Velykoms biggrin.gif
Atsakyti