Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Reginiukas.uk @ 2013 03 18, 16:09)
Nagi Cituli drasiau!!! Jau baigiu akis praziuret sitam skyrely wink.gif
O del sono durimo tai man tai buvo teigiamas rez kuri tik ir teturejau smile.gif laikom kumstukus uz tave! Apkabinu!!!!!


Zinau kad tie skausmeliai gerai butu, bet kaip sakiau jei nebutu ivf tai as ju tiiikrai nepastebeciau biggrin.gif

QUOTE(Medan @ 2013 03 18, 16:37)
Cituk, maniau jau rasiu koki bevaiduokliuojanti NT  blush2.gif , turbut as dar nekantresne. Laukiu laukiu  wub.gif


Zinai kaip buna kai nori bet dar labiau bijai 4u.gif

QUOTE(taja78 @ 2013 03 18, 16:44)
Cituk,man isodino dvieju dienu.... Treciadieni ispunktavo,penktadieni 1 valanda isodino,kita treciadieni vakare pradejo tepliot vos vos...o sestadieni anksti ryte prmuse jau ...  verysad.gif  Labai anksti...labai....


Ai tai jei dvieju dienu tai ziauriai anksti unsure.gif visiskai nesuprantama man ta situacija. Ar skambinai siandien daktarui? Ka sake?
Atsakyti
Taja, labai gaila unsure.gif
Bet buna stebuklu, cia kazkas rase apie viena mergina, kuriai ir mm prasidejo berods anksti ir stipriai, po kiek laiko jai dare skana ir rado mazuli prisikabinusi wub.gif
Lab noreciau tau tokios situacijos, laikykis 4u.gif

Citai, laikas tau pralauzt pavasario ledus 4u.gif

Palergonija wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolantulia: 18 kovo 2013 - 16:14
Sveikos merginos, dingstu ir vėl atsirandu, kelias dienas jau skaitineju nusprendžiau ir as prisijungti prie jūsų smile.gif šiuo metu esu tarp dangaus ir žemes , kuo toliau tuo sunkiau , kiekviena diena ir minute jau ilgeja ir ilgeja iki tikslo, snd yra 3 DPI, jei skaičiuoti isodinimo diena td 4 d. Tai yra mano 3 bandymas, gal priimsite i savo būrelį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kartais... @ 2013 03 18, 17:45)
Sveikos merginos, dingstu ir vėl atsirandu, kelias dienas jau skaitineju nusprendžiau ir as prisijungti prie jūsų  smile.gif šiuo metu esu tarp dangaus ir žemes , kuo toliau tuo sunkiau , kiekviena diena ir minute jau ilgeja ir ilgeja iki tikslo, snd yra 3 DPI, jei skaičiuoti isodinimo diena td 4 d. Tai yra mano 3 bandymas, gal priimsite i savo būrelį  4u.gif


Sveikute, zinau kaip sunku laukti doh.gif Tegul tai buna tavo paskutinis prisijungimas sitam skyrelyje 4u.gif
Kiek isodino, keliu dienu?
Atsakyti
QUOTE(kartais... @ 2013 03 18, 17:45)
Sveikos merginos, dingstu ir vėl atsirandu, kelias dienas jau skaitineju nusprendžiau ir as prisijungti prie jūsų  smile.gif šiuo metu esu tarp dangaus ir žemes , kuo toliau tuo sunkiau , kiekviena diena ir minute jau ilgeja ir ilgeja iki tikslo, snd yra 3 DPI, jei skaičiuoti isodinimo diena td 4 d. Tai yra mano 3 bandymas, gal priimsite i savo būrelį  4u.gif



Laikykis PUPO 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2013 03 18, 12:10)
Citai, kaip pasakytu musu kompiuteraste-statiste-programuotoja Warwara, statistiskai, tau dabar pati didziausia tikimybe sulaukti teigiamo testo  cool.gif Taigi drasiau drambly  bigsmile.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2013 03 18, 15:55)
Sveikute, zinau kaip sunku laukti  doh.gif Tegul tai buna tavo paskutinis prisijungimas sitam skyrelyje  4u.gif
Kiek isodino, keliu dienu?

Jau sirdy linksmiau, Kai yra su kuo paplepeti 4u.gif as tikiu tikiu, kad Taip ir Bus blush2.gif isodino du pirmadeni iseme penktadeni namo parsivezem smile.gif
Papildyta:
QUOTE(GingerBella @ 2013 03 18, 16:03)
Laikykis PUPO 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Stengiuosi,tikiuos tas laikas nesustos visiskai..
Atsakyti
QUOTE(kartais... @ 2013 03 18, 19:05)
Jau sirdy linksmiau, Kai yra su kuo paplepeti 4u.gif as tikiu tikiu, kad Taip ir Bus  blush2.gif isodino du pirmadeni iseme penktadeni namo parsivezem  smile.gif
Papildyta:

Stengiuosi,tikiuos tas laikas nesustos visiskai..


Zinok, sustos smile.gif Oi tai blastukes turit, saunuoliai. Snaiguciu liko? O per pirmus du bandymus visai nekibo? ir anuos kartus blastukes dejot?
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2013 03 18, 17:18)
Zinok, sustos smile.gif Oi tai blastukes turit, saunuoliai. Snaiguciu liko?  O per pirmus du bandymus visai nekibo? ir anuos kartus blastukes dejot?

Citai nu man dB paciai parupo kaip Ten anais kartais buvo,niekada nesigylinau, Bet. DB permeciau visus poperius 1 kartas 2008 .08.04 ispunktavo 08.08.isodino . 08.20.testas hch 30.tai bent buvo laimes,Bet. Neilgam 09.30.abortas, nevietoj pastojimas, antras Ivf ,2009. visiškas nulis .sikart nesaldem. As net nežinau ar čia blastutes rašo embrionai .
Atsakyti
Labas vakaras, as irgi ikisu cia kartais nosi, bet nedrasiai, nes toks jausmas kad kaikurios mergaites cia taip susibendrave, senai viena kita pazysta, taip atrodo kad kisiesi i privatu bureli blush2.gif bet taip norisi kartais pabendraut su zmonem kurie sedi tam paciam bate.. As tai tik ruosiuosiu darytis ivf, skaitineju si formu jau kuri laika.. Maciau keletas merginu darosi procedura uzsienyje. Tokiu atveju gal yra kuri gyvena ir darosi tai Prancuzijoje? : unsure.gif
Atsakyti
[quote=jdjola13,2013 03 18, 18:23]
Labas vakaras, as irgi ikisu cia kartais nosi, bet nedrasiai, nes toks jausmas kad kaikurios mergaites cia taip susibendrave, senai viena kita pazysta, taip atrodo kad kisiesi i privatu bureli blush2.gif bet taip norisi kartais pabendraut su zmonem kurie sedi tam paciam bate.. As tai tik ruosiuosiu darytis ivf, skaitineju si formu jau kuri laika.. Maciau keletas merginu darosi procedura uzsienyje. Tokiu atveju gal yra kuri gyvena ir darosi tai Prancuzijoje? : unsure.gif
[/quo
Sveikute, as ir tik šiandiena prisijungiau prie šio būrelio , būsime naujokes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolantulia @ 2013 03 18, 15:13)
Taja, labai gaila  unsure.gif
Bet buna stebuklu, cia kazkas rase apie viena mergina, kuriai ir mm prasidejo berods anksti ir stipriai, po kiek laiko jai dare skana  ir rado mazuli prisikabinusi  wub.gif
Lab noreciau tau tokios situacijos, laikykis  4u.gif

Citai, laikas tau pralauzt pavasario ledus  4u.gif

Palergonija  wub.gif

Stebuklai ivyksta labai retai verysad.gif Nelabai jau ten kas begali ir but.... kraujo kaip kiaule papjovus!!!! unsure.gif
Nors taip noretusi to stebuklo blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Aciu,kad mane palaikot,tikrai labai gera rolleyes.gif Nors dar ne su kuo nenoriu kalbet ir su draugem susitikt(gal galvoja,kad supykau ) verysad.gif
Atsakyti