Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Pelargonija @ 2013 03 19, 12:33)
Man atrodo, meskit visuos tuos testus į balą. Ką tik mačiau gražiausius vaiduoklius tris dienas iš eilės, o HCG buvo <1.


g.gif kaip suprast ką tik... tu gi dar nesitestuoji, čia turbūt apie praeitą kažkokį kartą kalbi? g.gif


QUOTE(Pelargonija @ 2013 03 19, 13:03)
Merginos, visoms labai ačiū už palaikymą, ačiū kad jūs esate.
Turiu nuvilti - išsamaus reportažo nebus, pranešiu kai eis į 1 klasę  lotuliukas.gif
Labai už jus visas sergu, pegyvenu dėl kiekvienos nesėkmės, bet nepykit, kad garsiai nedalyvauju nei palaikymuose, nei užuojautose. Tiesiog nebeišeina

Apie ką klausi?  ax.gif



viskas čia ok, viską mes suprantam, kiek nori, tiek pasakok, kiek nenori - palauksim, aš tavęs nieko neklausiau, aš sakiau, kad jeigu tau pasiseks, kalsiu šampo, aišku, jei tu mane versi jį laikyti iki pirmos klasės, tai gal reikėjo geresnio nusipirkti biggrin.gif Dalyvauk tu kiek nori, daryk taip, kaip pati geriau jautiesi, kiek norėsi, tiek pasakysi, mes tiesiog tave labai palaikom,kas bebūtų 4u.gif

GINGER, vat dėl to ir bijau tų gorgių visų.... imunitetui bus chana...Na dėl juostinės pūslelinės tai galiu pasiūlyt pasiskiepyt, nors bendrai, jei jau sirgai, gal nebepadės... aš tik žinau, kad skiepai nuo vėjaraupių nuo jos irgi apsaugo, tai man buvo vienas iš argumentų, sprendžiant, ar skiepyti dukrytę. Aš pati sirgus vėjaraupiais, tai tikriausiai irgi gali bet kada išlįsti. Dabar klausimas, ar nestuke.gif pavojinga, jei susirgsi ne pirmą kartą. Nes dauguma ligų pavojingos tik jei susergi pirmą kartą, kai esi nėščia (na , tarkim toksoplazmozė, citomegalija, ten tada tiriami tie IgM ir IgG antikūnai, berods, taip). Tai va reikia tiksliau išsiaiškinti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2013 03 19, 14:38)

GINGER, vat dėl to ir bijau tų gorgių visų.... imunitetui bus chana...Na dėl juostinės pūslelinės tai galiu pasiūlyt pasiskiepyt, nors bendrai, jei jau sirgai, gal nebepadės... aš tik žinau, kad skiepai nuo vėjaraupių nuo jos irgi apsaugo, tai man buvo vienas iš argumentų, sprendžiant, ar skiepyti dukrytę. Aš pati sirgus vėjaraupiais, tai tikriausiai irgi gali bet kada išlįsti. Dabar klausimas, ar  nestuke.gif pavojinga, jei susirgsi ne pirmą kartą. Nes dauguma ligų pavojingos tik jei susergi pirmą kartą, kai esi nėščia (na , tarkim toksoplazmozė, citomegalija, ten tada tiriami tie IgM ir IgG antikūnai, berods, taip). Tai va reikia tiksliau išsiaiškinti. 4u.gif


KittyKitty,

tu teisi. Man gydytoja liepe netureti kontakto su nesciosiomis, su kuriomis beje tenka buti vienoje patalpoje... unsure.gif
O man paciai, kaip nesciajai matyt nebutu pavojinga jau. O visiems kitiems malonumams kaip toksoplazmoze, citomegalas atsparuma turiu (tyriausi). Matyt irgi esu jais persirgusi. Nu bet kaip nervina sirgti... Neini pas gyd. del IVF, darai pertrauka, tai kitos nesamones lenda verysad.gif
Atsakyti
Aciu visoms mergaitems uz paguoda ir virusiukus. As vel paskaiciavau ir tikrai man su galva negerai, man vistik 8dpi siandien. Nu zodziu ryt HCG pades taska vienaip ar kitaip 4u.gif


QUOTE(GingerBella @ 2013 03 19, 14:51)
KittyKitty,

tu teisi. Man gydytoja liepe netureti kontakto su nesciosiomis, su kuriomis beje tenka buti vienoje patalpoje...  unsure.gif
O man paciai, kaip nesciajai matyt nebutu pavojinga jau. O visiems kitiems malonumams kaip toksoplazmoze, citomegalas atsparuma turiu (tyriausi). Matyt irgi esu jais persirgusi. Nu bet kaip nervina sirgti... Neini pas gyd. del IVF, darai pertrauka, tai kitos nesamones lenda verysad.gif


Is Gorgio nelabai ka girdejau. Bet zinau is kitu mergaiciu kad Bykova labai akcentuodavo Herpes. Jis tikrai pavojingas pastojus. Nors jo islindimas kaip ir irodytu kad imunine netrukdys pastojimui. Terzei berods buvo islindes jis ar tai pries pat pastojima ar iskart po jo g.gif bandyk jai i AZ parasyt.
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2013 03 19, 15:05)
Aciu visoms mergaitems uz paguoda ir virusiukus. As vel paskaiciavau ir tikrai man su galva negerai, man vistik 8dpi siandien. Nu zodziu ryt HCG pades taska vienaip ar kitaip  4u.gif
Is Gorgio nelabai ka girdejau. Bet zinau is kitu mergaiciu kad Bykova labai akcentuodavo Herpes. Jis tikrai pavojingas pastojus. Nors jo islindimas kaip ir irodytu kad imunine netrukdys pastojimui. Terzei berods buvo islindes jis ar tai pries pat pastojima ar iskart po jo  g.gif bandyk jai i AZ parasyt.


Aciu, Cituk,

tie Herpes virusai kur islenda ant lupu yra Herpes Simplex 1 viruso sukelti. Sitas yra Herpes Zoster. Pirma karta gyvenime su juo susiduriau doh.gif

O bendrai imunitetas toks mistinis dalykas. Nes is principo, tie zmones kur negali pastoti del imuniniu, tai tada turetu niekda jokiom ligom nesirgti? O manau, kad serga, kaip ir visi mes. Tad cia matyt skirtingi imuniniai dalykai. Bet ta fakta, apie savo Herpes Zoster ''ataka'' Gorgiui reikes pamineti, kai nuvaziuosiu pas ji... unsure.gif

O Tu laikykis. Maciau, kad jau kantrybe pasiekusi ribas. As labai tikiu Tavo sekme 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2013 03 19, 14:38)
g.gif  kaip suprast ką tik... tu gi dar nesitestuoji, čia turbūt apie praeitą kažkokį kartą kalbi? g.gif
viskas čia ok, viską mes suprantam, kiek nori, tiek pasakok, kiek nenori - palauksim, aš tavęs nieko neklausiau, aš sakiau, kad jeigu tau pasiseks, kalsiu šampo, aišku, jei tu mane versi jį laikyti iki pirmos klasės, tai gal reikėjo geresnio nusipirkti biggrin.gif Dalyvauk tu kiek nori, daryk taip, kaip pati geriau jautiesi, kiek norėsi, tiek pasakysi, mes tiesiog tave labai palaikom,kas bebūtų 4u.gif

Ką tik - tai prieš mėnesį. Turiu maišą, tai ir gadinu mirksiukas.gif
Na, gerai, pasistengsiu kad šampas nesugestų biggrin.gif Negaliu apvilti rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes. As biskiuka ne i tema, bet gal ka sudomins ir pravers... Gal reikia nestumo testuku? Man atliko nemazai, po 2 ltl atiduociau..
Atsakyti
Sveikutes, nuva ir as testuka isbandziau ir ka matau didelia riebia viena juosta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kartais... @ 2013 03 19, 17:30)
Sveikutes, nuva ir as testuka isbandziau ir ka matau didelia riebia viena juosta verysad.gif


Nu ir kelinta tavo dpi siandien? Ir kaip suprantu dar ir po pietu kazkada darei??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 19 kovo 2013 - 18:10
QUOTE(Citas @ 2013 03 19, 06:37)



Sveikute. Uzsukau smalsumo vedama, kaip tau musu citukui sekas:) Laukiu rytojaus! Ir kuo aukstesniu jum skaiciuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2013 03 19, 16:37)
Nu ir kelinta tavo dpi siandien? Ir kaip suprantu dar ir po pietu kazkada darei??

5su isd:)jo kažkada apie pietus!nelabai ir pergyvenu pati tikiu ,kad per anksti, bet va tas beprotiskas smalsumas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kartais... @ 2013 03 19, 19:44)
5su isd:)jo kažkada apie pietus!nelabai ir pergyvenu pati tikiu ,kad per anksti, bet va tas beprotiskas smalsumas doh.gif


tai jei tau idejo blastukes. Tai realiai 6dpi. Isprotejai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2013 03 19, 17:55)
tai jei tau idejo blastukes. Tai realiai 6dpi. Isprotejai  biggrin.gif

biggrin.gif labiausiai nuotaika pataiseMB, nes priminė kad 1 karta testa važiavome daryt du kartus , tai dabar guliu rami, ir juokiuos , kad smegenelese vištos grudas biggrin.gif
Atsakyti