Įkraunama...
Įkraunama...

Žingsnis į priekį link įvaikinimo - IV

rašyk raštą vadovybei - jie peržengia terminus.
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2013 04 22, 22:19)
O man SODRA yra įdomiausias reiškinys. Nuo vasario 1 išėjau į vpa. Kol kas negavau nė vienos išmokos- niekaip nesuskaičiuoja.

doh.gif O aš dar piktinausi, kad mane į vpa nenorėjo išleist (nežinojo apie tokią galimybę).
Pirmuosius pinigėlius gavau gal po pusantro mėnesio nuo vaiko parsivežimo, nes už mažesnę mėnesio dalį jie nesivargino atskirai skaičiuoti ir pervedinėti (nei Sodra, nei VTAT).
Atsakyti
O kokio amžiaus vaikiuką parsivežėte (t.y. kai nenorėjo išleisti)?

Tiesiog įdomu ko jums nenorėjo mokėti: ar išmokų iki vaikui sueis 70 dienų, ar įprastinių vpa pinigėlių iki vaikui sueis 2 metai ar jau specialiai įvaikinamiems (nežinau, gal ir globai) tų 3 mėn. kur galima imti ir kai vaikas vyresnis?

QUOTE(arna @ 2013 04 23, 10:01)
doh.gif  O aš dar piktinausi, kad mane į vpa nenorėjo išleist (nežinojo apie tokią galimybę). 
Pirmuosius pinigėlius gavau gal po pusantro mėnesio nuo vaiko parsivežimo, nes už mažesnę mėnesio dalį jie nesivargino atskirai skaičiuoti ir pervedinėti (nei Sodra, nei VTAT).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ute: 23 balandžio 2013 - 10:39
Mes pinigus irgi gavom po dviejų mėn.Bet vaikas buvo vienas,be galo laukiamas,tai net negalvojom apie tai.Bet va dėl vpa irgi nežinojau - tas pusmetis būtų išsaugojęs darbo vietą.
Atsakyti
QUOTE(Ute @ 2013 04 23, 12:06)
O kokio amžiaus vaikiuką parsivežėte (t.y. kai nenorėjo išleisti)?

Tiesiog įdomu ko jums nenorėjo mokėti: ar išmokų iki vaikui sueis 70 dienų, ar įprastinių vpa pinigėlių iki vaikui sueis 2 metai ar jau specialiai įvaikinamiems (nežinau, gal ir globai) tų 3 mėn. kur galima imti ir kai vaikas vyresnis?


Vaiką parsivežėm metukų. Dokumentus vpa atostogoms iš manęs priėmė, o po poros dienų prasidėjo skambučiai, kad aš neturiu teisės eiti tų atostogų, nes nėra teismo sprendimo (kurio ir būt negalėjo, nes buvo laikinoji globa). Vėliau, kai išsiaiškino, atsiprašė.
Ne tai kad nenorėjo mokėti. Juos tiesiog pravedė už pusantro mėnesio (tiek globos pašalpą tiek sodra už vaiko priežiūrą iki 2 m.).
Germine, ir mūsų vaikas buvo lauktas ir tie pinigėliai nebuvo pagrindinis dalykas, tačiau kai sąžiningai mokam mokesčius, nemanau, kad blogai jei atitinkamai tikimės laiku gauti tai, kas mums priklauso. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arna @ 2013 04 23, 13:07)
Germine, ir mūsų vaikas buvo lauktas ir tie pinigėliai nebuvo pagrindinis dalykas, tačiau kai sąžiningai mokam mokesčius, nemanau,  kad blogai jei atitinkamai tikimės laiku gauti tai, kas mums priklauso.  smile.gif
drinks_cheers.gif Būtent.Ir ne visi globėjai tokie pasiturintys,kaip mes tada-buvo ekonomikos pakilimas.Va kai trynukai atėjo,jau nelabai saldu buvo-žiema,vaikai nei striukių,nei batų...Vyšniai kažką Pupos pritaikiau,o kitiems dviems ?Mėnesį laikyt nuogus?Namai buvo virtę maisto sandėliu,praktiškai visas santaupas pravalgėm.O jei būčiau neturėjus santaupų?Niekas nepaklausė,kaip gyvensit tą mėnesį iki pašalpos.Telikas sugedo nepataisomai,skalbimo mašina išėjo iš rikiuotės doh.gif
Atsakyti
o man tai jau ir visai įdomūs mano pinigai. 70procentų mano algos mums yra didžiuliai pinigai, kad jau taip visai nekreipti dėmesio- gaunu juos aš ar ne. Vaikas vaiku, bet kažkaip taip vis pasispaudžiant gyventi, kaip ir labai nusibodo. Vaiko pinigų- tų 52 litų juo labiau negaunu. Pašalpą gaunu. Su Zylės rajonu iš viso jokių problemų ir kliuvinių. Dabar yra aišku, kad pinigus turėčiau gauti gegužės gale- po 20 dienos. Jei suskaičiuos. Čia mano viltys tokios- gegužę jau gauti.
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2013 04 23, 15:55)
o man tai jau ir visai įdomūs mano pinigai. 70procentų mano algos mums yra didžiuliai pinigai, kad jau taip visai nekreipti dėmesio- gaunu juos aš ar ne. Vaikas vaiku, bet kažkaip taip vis pasispaudžiant gyventi, kaip ir labai nusibodo. Vaiko pinigų- tų 52 litų juo labiau negaunu. Pašalpą gaunu. Su Zylės rajonu iš viso jokių problemų ir kliuvinių.  Dabar yra aišku, kad pinigus turėčiau gauti gegužės gale- po 20 dienos. Jei suskaičiuos. Čia mano viltys tokios- gegužę jau gauti.

Negi nėra terminų per kiek turi paskaičiuoti? O tai dar žiūrėk ponios ir atostogų susiruoš...
Atsakyti
QUOTE(arna @ 2013 04 23, 15:23)
Negi nėra terminų per kiek turi paskaičiuoti? O tai dar žiūrėk ponios ir atostogų susiruoš...


nežinau. Tai kad ir yra- kas joms ką gali padaryti. Na nubaus, bet jei pinigai nepaskaičiuoti, tai aš jų vis tiek negausiu.
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2013 04 23, 14:30)
nežinau. Tai kad ir yra- kas joms ką gali padaryti. Na nubaus, bet jei pinigai nepaskaičiuoti, tai aš jų vis tiek negausiu.

nuobaudos darbuotojams kartais kerta per pinigus. jų. tada susirūpina.
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2013 04 23, 14:30)
nežinau. Tai kad ir yra- kas joms ką gali padaryti. Na nubaus, bet jei pinigai nepaskaičiuoti, tai aš jų vis tiek negausiu.


g.gif kaip keista g.gif kodėl nepaskaičiuoja blink.gif kadangi mūsų vaikas mažas, tai žinau, kad mums iškart suskaičiuodavo, nei vienos išmokos nevėlavo. Net kai suėjus metukams, pašalpą perrašem vyro vardu, taip pat jokių užlaikymų dėl perskaičiavimo nebuvo unsure.gif
Ar čia išsidirbinėja dėl to, jog vaikai globojami/įvaikinami??? blink.gif blink.gif Ar nuo rajono priklauso? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2013 04 24, 12:25)
g.gif  kaip keista  g.gif kodėl nepaskaičiuoja  blink.gif  kadangi mūsų vaikas mažas, tai žinau, kad mums iškart suskaičiuodavo, nei vienos išmokos nevėlavo. Net kai suėjus metukams, pašalpą perrašem vyro vardu, taip pat jokių užlaikymų dėl perskaičiavimo nebuvo  unsure.gif 
Ar čia išsidirbinėja dėl to, jog vaikai globojami/įvaikinami???  blink.gif  blink.gif Ar nuo rajono priklauso?  g.gif


manau jog šiuo atveju išsidirbinėja. tai įstatymų nežino, tai atsakymo iš darbo inspekcijos, tai kažkokios elektroninės pažymos.

Atsakyti