Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Nu gi aš irgi minėjau... jai kurorte, tai labai gerai turėt pležinę kapsulę... vien jai pora maudomukų tarpusavį derančių, jau gaunasi 4 variantai biggrin.gif Bet man pležinės kapsulės visai nereikia ax.gif aš gyvenu Klaipėdoje, čia iki pležo tenka eiti ne su balachonu... ir tiesa pasakius pležankės man irgi tokis nelabai patogus variantas. Pačiam pleže aišku galima turėt pora maudomukų ir kažką užsimest, kai šalta arba einant ledų iki gelbėjimo stoties... Tik vat kad aš pajūri būnu jau nebepliažinimosi sezonu, kai anei maudomuko, anei balachonų nebereikia cool.gif Vasara prie jūros tikrai jau kokius pora metų nesu nuvažiavus.

Išties Lietuvoje būtina turėti kaip pležinį atributą ploną neperlyjamą striukę/lietpaltį, bo negali žinot kada dės lietaus... aišku dar būtinai palapinę nuo vėjo... ką dar ten... be jau minėtų šiltų megztinių g.gif manyčiau pležinės tačkos, na lagamino ant ratukų, nes sunku tyst tiek visko prisikrovus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 04 birželio 2013 - 10:39
QUOTE(bytte @ 2013 06 04, 08:37)
....
g.gif manyčiau pležinės tačkos, na lagamino ant ratukų, nes sunku tyst tiek visko prisikrovus biggrin.gif

o kadangi ratukai klimpsta į smėlį, tai dar reik lagamino nešėjo su priderintom prie kapsulės glaudėmis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 04 birželio 2013 - 11:01
QUOTE(Tynka @ 2013 06 04, 12:00)
o kadangi ratukai klimpsta į smėlį, tai dar reik lagamino nešėjo su priderintom prie kapsulės  glaudėmis

Tai gal tiesiog džipo su vairuotoju? lotuliukas.gif Priderintu biggrin.gif
Atsakyti
O žurnalą į pliažą imat? Tikiuosi, jis tinka spalviškai prie visko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2013 06 04, 12:04)
O žurnalą į pliažą imat? Tikiuosi, jis tinka spalviškai prie visko  g.gif

O jei netinka, gal galima nulupti viršelį, iki kol tiks biggrin.gif Arba atversti ant tinkančio puslapio, ir taip laikyti biggrin.gif Arba aplenkti biggrin.gif


O jei mezgama pliaže, reikia pasirūpinti, kad siūlai derėtų ir vaizdas būtų harmoningas wub.gif Taipogi, jei pageidaujate karštų čeburėkų ir šalto alaus, tai irgi reikia aprangą apgalvot, kad nesusipjautų atspalviai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 06 04, 12:23)
O jei netinka, gal galima nulupti viršelį, iki kol tiks biggrin.gif Arba atversti ant tinkančio puslapio, ir taip laikyti biggrin.gif Arba aplenkti biggrin.gif
O jei mezgama pliaže, reikia pasirūpinti, kad siūlai derėtų ir vaizdas būtų harmoningas wub.gif Taipogi, jei pageidaujate karštų čeburėkų ir šalto alaus, tai irgi reikia aprangą apgalvot, kad nesusipjautų atspalviai lotuliukas.gif

kadangi ryža čeburėku aliejiniuota spalva ne visiems spalviniams tipams tinka, tai ne visi juos valgyt ir gali
Atsakyti
Ui mergaiciai, koks jusu jumoro jausmas superinis thumbup.gif biggrin.gif

Atsakyti
Noriu čeburėko biggrin.gif Namuose gal niekas nematys, kad soft summer esu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Snieguota @ 2013 06 04, 11:05)
kadangi ryža čeburėku aliejiniuota spalva ne visiems spalviniams tipams tinka, tai ne visi juos valgyt ir gali

dar ir pajūrį pagal spalvinį tipą reiktų pasirinkt.. kam smėlis, kam akmenys, o kam pieva kokia unsure.gif
Atsakyti
Juodoji jūra tai tik žiemoms tinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2013 06 04, 11:23)
Taipogi, jei pageidaujate karštų čeburėkų ir šalto alaus, tai irgi reikia aprangą apgalvot, kad nesusipjautų atspalviai lotuliukas.gif

Dabar noriu karstu cebureku ir alaus, nors nei spalviskai, nei dietiskai niekas man cia netinka....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Bambolina~: 04 birželio 2013 - 13:32
QUOTE(~Bambolina~ @ 2013 06 04, 13:32)
Dabar noriu karstu cebureku ir alaus, nors nei spalviskai, nei dietiskai niekas man cia netinka....

Nu sakau doh.gif
Atsakyti