Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

QUOTE(troliuke @ 2013 03 11, 17:18)
O kokia jusu nuomone apie 4u.gif  ax.gif

Clinique Supermoisture Makeup 30ML ar Even Better Makeup SPF

Oda sausoka mano.  4u.gif

Mano oda labai sausa,tai bandziau Clinique Supermoisture Make up.Man patiko, labai graziai dengiasi smile.gif

Dabar savo odai atradau pigesni tinkama varianta-Rimmel Match perfection arba Make me wonder bigsmile.gif Abi pudros labai panasios savo tekstura.Poru nekemsa visai.Ir isvis mano oda labai susitvarke. Pudra naudoju kasdien.O anksciau del sausumo galejau tik atspalvi suteikiancius drekiklius naudoti.
Atsakyti
QUOTE(jurgina@ @ 2013 03 13, 09:13)
Naudoju GIORGIO ARMANI designer lift 4 nr, bet šiltesniems orams noriu pabandyt Luminous Silk Foundation, gal žinot ar atitinka atspalviai, jei imčiau taip pat 4 nr neprašaučiau? g.gif

Aš taip pat šiltesniems orams į šią dairausi, turėjau jos mėginuką, tai bent jau man pasirodė, kad Luminous Silk yra šiek tiek tamsesnė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2013 03 13, 14:45)
Aš taip pat šiltesniems orams į šią dairausi, turėjau jos mėginuką, tai bent jau man pasirodė, kad Luminous Silk yra šiek tiek tamsesnė  4u.gif

Man designer lift 4 vos vos tamsokas dabar, tai įdomu ar nebus stipriai per tamsus g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgina@ @ 2013 03 13, 16:10)
Man designer lift 4 vos vos tamsokas dabar, tai įdomu ar nebus stipriai per tamsus g.gif

Aš rudenį mėginau, bet kiek pamenu, nebuvo žymiai tamsesnė, bet kokia puse ar net visu tonu tai bus tamsesnė smile.gif Man jos spalva geriau tiko ir kaip ant odos atrodė taip pat labai patiko, toks gyvas veidukas, pats tas pavasariui smile.gif
Radau panašių numeriukų palyginimą:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ^^liutuke: 13 kovo 2013 - 17:22
sudėtinga taip rinktis doh.gif
Gal dar atsiras bandžiusių realiai abiejų 4 numeriukus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgina@: 13 kovo 2013 - 21:12
Paliksiu tokį mini mini atsiliepimuką apie Chanel Vitalumiere Aqua, jei kam įdomu :}
user posted image
Pirkau atspalvį BR12, kiek žinau pats šviesiausias iš galimų. Dvejojau tarp šito ir B10, tai B10 būtų buvęs per gelsvas man.. O su šita spalva IMO liuks visai. Šiaip, galvojau vis dėlto ieškot Perfection Lumiere, bet Kristianoje radau tik tamsius atspalvius (arba nepastebėjau šviesių) ir galų gale - ačiū dievui, kad nepirkau biggrin.gif Nes šiaip, mano oda mišri+riebi T zona, bet paskutiniu metu kokia išsausėjus.. Siaubas. Smakras, skruostai, dalis kaktos - košmaras kažkoks. Tai jei šita net truputį paryškina vietom, tai jau bandau įsivaizduot, kaip būčiau su Perfection lumiere atrodžiusi..
O jei trumpai - tai man visai patiko. Labai lengva ir ne kažin ką maskuoja, bet daug maskuojančios ir nenorėjau, labiausiai bijojau dėl savo tonos riebalų ant nosies ir kaktos. Ir visai normaliai atrodo. Užtepus kurį laiką atrodo toks kaip semi matte finish'as ir vėliau jau tik pradeda po truputį blizgėt jei niekuo neužtvirtinu tų vietų. Jaučiuos labai patogiai su šita pudra, kvapas nuostabus (bent jau man), tik keistai atrodo tas, rodos, miniatiūrinis buteliukas. Toks jausmas, lyg per mėnesį užsibaigs. biggrin.gif Jei per tą laiką kol naudosiu, neužsinorėsiu kito, pirksiu šį dar kart.
Atsakyti
Merginos, o ar kas galėtų palyginti Bourjois HM ir 123 kremines pudras? Domina ar jų atspalviai vienodi, ar kažkuri yra tamsesnė? Ir kaip su porų kimšimu? 4u.gif
Atsakyti
Siuo metu naudoju Kanebo fluid finish. Gerai drekina oda,ji atrodo gaivi ir naturali. Taciau noreciau daugiau maskavimo. Gal galetumete parekomenduoti gerai drekinancia,ne matine ir vidutiniskai maskuojancia pudryte? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristūnė @ 2013 03 16, 19:40)
Merginos, o ar kas galėtų palyginti Bourjois HM ir 123 kremines pudras? Domina ar jų atspalviai vienodi, ar kažkuri yra tamsesnė? Ir kaip su porų kimšimu? 4u.gif

Laba mane irgi domintų viskas apie jas, ir dar kuo skiriasi Bourjois HM ir Bourjois HM Serum. Beja joms pigu.lt mačiau tik 39lt nes kitur tai apie 62 lt svyruoja g.gif
http://pigu.lt/kvepa...r...idui?w=72[252][125273]=Kremines_pudros
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgužė: 16 kovo 2013 - 23:12
Merginos, gal yra naudojančių Shiseido Radiant Lifting Foundation ir galėtumėt patart koks Shiseido numeriukas atitinka pvz Guerlaino trečiuką?
Sunku internetu susigaudyt jų spalvose g.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2013 03 05, 18:16)
kaip pastebėjau, tokie dalykai kaip maskavimas labai individualus dalykas biggrin.gif  pvz man maskuoja puikiai, o kai kam išvis ne..

Išbandžiau GA designer lift. Pasiklausiusi patarimų ėmiau  nr ir neprašoviau - labai graži spalva, tiesa dabar kiek tamsoka, bet kažkaip ji geba prisitaikyti prie odos. Pati pudra irgi patiko iš  3 pabandymų: pagal maskavimą gal prie lengvesnių, bet man dieniniam makiažui tai labai puikiai viską paslepia, veidas atrodo gaivus, beveik nesimato ant odos. Tiesa, mano oda mišri į riebumą, tai turiu sutvirtinti biria pudra, nes pradedu blizgėti, bet pati pudra nenuplaukia (nemoku paaiškinti, tiesiog su kitom pudrom būna, kad veidas plėmais nueina, ji nuplaukia, o su šia GA tiesiog blizga biggrin.gif ). Porų irgi nekemša. Žodžiu vertinu labai gerai ir ypač normalios odos savininkėms labai rekomenduoju smile.gif

as taip pat turiu sia pudryte, tiek kad spalvyte emiau 7 nr, tad reikia paeiti i soliariuma kad tiktu, bet skaiciau daug jog merginos ja labai gyre, tad ir as pasiemiau neiskentusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgužė @ 2013 03 16, 21:06)
Laba mane irgi domintų viskas apie jas, ir dar kuo skiriasi Bourjois HM ir Bourjois HM Serum. Beja joms pigu.lt mačiau tik 39lt nes kitur tai apie 62 lt svyruoja g.gif
http://pigu.lt/kvepa...r...idui?w=72[252][125273]=Kremines_pudros

Turejau ir viena ir kita,po 5 HM buteliuku,oda isausejo , nebeuztepu normaliai, nes dengiasi gabalais,gal cia oda "nusivaziavo" g.gif o serumu isvis likau nepatenkinta, nes
atrode kaip kauke,islindo netgi veido pukai,kuriu nezinojau turinti,meginau su makiazo baze ir be jos-man asmeniskai labai nepatiko, tai ismeciau net is nevilties ,nors atspalviai vienodi,taip sake ir konsultante Kosmadoje

dbr naudoju YSL Teint Eclact, turiu du atspalvius, tai sumaisau ir nutaikau i savo papilkejusia oda, tik man per mazai maskuoja,kas gerai maskuoja?nes jauciu reiks sio gerio atsisakyti del per mazo maskavimo
Atsakyti