Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

QUOTE(Troliautoja @ 2013 03 19, 19:27)
o ji misriai odai nelabai tinka ar ne? nes pimoje temos zinuteje si pudryte ivardinta prie sausai odai skirtu... svarstau ja pirktis, bet mano oda misri


ziurint kokia ta misri. mano normali-misri, T zona vos vos blizga dabar ziema, tai su YSL pudra viskas ok. bet vasara nemanau, kad man sita pudra tiks, vis tiek T zona labiau riebaluosis.. jeigu oda misri, o T zona riebi, tai manau isvis netiks YSL, nes ir greit blizgesys islys, ir siaip greit nuplauks nuo riebesniu veido vietu
Atsakyti
Merginos,gal galėtumėte man patarti dėl Revlon colorstay mišriai/riebiai odai spalvų.esu tipisko lietuviško gymio,kokia spalva mėginti? Renkuosi tarp buff,nude ir beige sand arba natural. Ir dėl jos pirkimo tikriausiai galima kreiptis pas bet kuria tarpininkaujančią perkant is USA,tiesa? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geltonplauke @ 2013 03 20, 07:15)
Merginos,gal galėtumėte man patarti dėl Revlon colorstay mišriai/riebiai odai spalvų.esu tipisko lietuviško gymio,kokia spalva mėginti? Renkuosi tarp buff,nude ir beige sand arba natural. Ir dėl jos pirkimo tikriausiai galima kreiptis pas bet kuria tarpininkaujančią perkant is USA,tiesa?  4u.gif

Sveikute, mano oda labai šviesi, tai aš turiu spalvytę 150 Buff. Tai man ji ideali (spalva), bet nemanau, kad jums tokios šviesios reikia. Beje, aš turiu kiek griežtoką nuomonę apie šią pudrytę, manau, jei ją įsigysit, pati įsitikinsit: ji kas dienai per sunki. Šiaip oda atrodo super gražiai, bet jaučias, net nežinau, kaip pasakyt, kad kažko daug ant veido uždėta. Aš ją naudodavau, kai darbe turėdavau kokių svarbių susitikimų. Ji net valosi sunkiai. Bet nesigailiu ją įsigijusi - progoms pats tas. Esmė ta, kad oda pavargsta nuo jos, jei ją kasdien naudoji. Bet čia tik mano nuoširdi subjektyvi nuomonė, kuri nebūtinai turi sutapti su kitų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2013 03 13, 14:45)
Aš taip pat šiltesniems orams į šią dairausi, turėjau jos mėginuką, tai bent jau man pasirodė, kad Luminous Silk yra šiek tiek tamsesnė  4u.gif


O kaip sios pudrytes maskuoja? kaip tik dabar noriu uzsakyti per tarpininkes... remsiuos jumis ir imsiu 4 nr, gal neprasausiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(minija81 @ 2013 03 20, 12:51)
Sveikute, mano oda labai šviesi, tai aš turiu spalvytę 150 Buff. Tai man ji ideali (spalva), bet nemanau, kad jums tokios šviesios reikia. Beje, aš turiu kiek griežtoką nuomonę apie šią pudrytę, manau, jei ją įsigysit, pati įsitikinsit: ji kas dienai per sunki. Šiaip oda atrodo super gražiai, bet jaučias, net nežinau, kaip pasakyt, kad kažko daug ant veido uždėta. Aš ją naudodavau, kai darbe turėdavau kokių svarbių susitikimų. Ji net valosi sunkiai. Bet nesigailiu ją įsigijusi - progoms pats tas. Esmė ta, kad oda pavargsta nuo jos, jei ją kasdien naudoji. Bet čia tik mano nuoširdi subjektyvi nuomonė, kuri nebūtinai turi sutapti su kitų  mirksiukas.gif


As taipat turiu 150buff numeriuka,tai man tinka idealiai.Sutinku su jusu nuomone,kad kiekvienai dienai ji per sunki.As ja naudoju,kai turiu isbuti visa diena su nepriekaistingu makiazu,tai sis variantas puikiai tinka.Bet kiekvienai diena schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(minija81 @ 2013 03 20, 13:51)
Sveikute, mano oda labai šviesi, tai aš turiu spalvytę 150 Buff. Tai man ji ideali (spalva), bet nemanau, kad jums tokios šviesios reikia. Beje, aš turiu kiek griežtoką nuomonę apie šią pudrytę, manau, jei ją įsigysit, pati įsitikinsit: ji kas dienai per sunki. Šiaip oda atrodo super gražiai, bet jaučias, net nežinau, kaip pasakyt, kad kažko daug ant veido uždėta. Aš ją naudodavau, kai darbe turėdavau kokių svarbių susitikimų. Ji net valosi sunkiai. Bet nesigailiu ją įsigijusi - progoms pats tas. Esmė ta, kad oda pavargsta nuo jos, jei ją kasdien naudoji. Bet čia tik mano nuoširdi subjektyvi nuomonė, kuri nebūtinai turi sutapti su kitų  mirksiukas.gif

Ačiū 4u.gif .o gal žinote kuris atspalvis butų šiek tiek tamsesnis nei 150 Buff?
Atsakyti
QUOTE(geltonplauke @ 2013 03 20, 16:59)
Ačiū  4u.gif .o gal žinote kuris atspalvis butų šiek tiek tamsesnis nei 150 Buff?


as turiu nauja 180, bet dar nebandziau, bet manau, kad bus tamsesne
Atsakyti
QUOTE(minija81 @ 2013 03 20, 12:51)
Sveikute, mano oda labai šviesi, tai aš turiu spalvytę 150 Buff. Tai man ji ideali (spalva), bet nemanau, kad jums tokios šviesios reikia.

QUOTE(virgaxxx @ 2013 03 20, 15:20)
As taipat turiu 150buff numeriuka,tai man tinka idealiai.

O su kokia kita žymesnio brando spalva galit palyginti Buff šviesumą? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimeta: 20 kovo 2013 - 17:35
QUOTE(Laimeta @ 2013 03 20, 18:30)
O su kokia kita žymesnio brando spalva galit palyginti Buff šviesumą? 4u.gif

Geras klausimas. Gaila, nemoku nuotraukų kelti. Galima kiek palyginti su Lancome Teint Miracle 01 spalvyte, bet Lancome turi kiek geltonumo. Arba su Diorskin Nude 010 spalvyte, bet Dior atrodo kiek šviesesnė. Ai, dar panaši į Make Up For Ever Liquid Lift Foundation spalvytę PC20A (vajetau, kas čia per kodas? blink.gif ). Nu kad tip top tokia spalvytė būtų, savo kolekcijoje nerandu verysad.gif Tiesa, dar noriu patebėti, kad Revlon turi tokių mažų blizgučių.
Atsakyti
QUOTE(geltonplauke @ 2013 03 20, 16:59)
Ačiū  4u.gif .o gal žinote kuris atspalvis butų šiek tiek tamsesnis nei 150 Buff?

180
Atsakyti
Nuostabi nuoroda lenkų kalba toms, kurios nežino kokią Revlono spalvą imti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimeta @ 2013 03 20, 17:30)
O su kokia kita žymesnio brando spalva galit palyginti Buff šviesumą? 4u.gif


jei pades, tai esu darius normal-dry 180 sand beige swatch'a su maybelline fit me 120- praktiskai identiskos spalvos. 150 turetu but sviesesne smile.gif
Atsakyti