Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

QUOTE(Lėjaaa @ 2013 11 21, 19:56)
Maskuoja neblogai bet tikrai nera full coverage ar sunki kazkokia... Aisku jei ieskot lengvutes, skystos vos maskuokancios - si netiks mirksiukas.gif

O tiktu i sausuma linkusiai odai? Nesubega i rauksleles? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mon Cheri @ 2013 11 20, 17:13)
Na, o jus pries tai tepat drekinanti krema?  g.gif Nes man tai ji buvo per riebi, ko pasekoje veliau pardaviau, nors mano oda misri, bet mano odai buvo per daug to drekinimo, blizgejimo  smile.gif


Jei tepu kremą prieš tai jau būna per riebi oda, tokia nesąmonė su ja man gaunasi unsure.gif Išvis dabar perėjau prie BB, palauks YSL geresnių dienų, ko gero smile.gif
Atsakyti
Gal kuri pades greitai -Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place - kuri spalva sviesesne - Fresco ar Desert beige? Pamirsau jau, kuria bandziau doh.gif kuria naudojat labai sviesiaodes?
Dekoju, jei kuri atsakysite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dorada @ 2013 11 25, 15:05)
Gal kuri pades greitai -Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place - kuri spalva sviesesne - Fresco ar Desert beige? Pamirsau jau, kuria bandziau doh.gif kuria naudojat labai sviesiaodes?
Dekoju, jei kuri atsakysite 4u.gif

Fresco daug šviesesnė už Desert Beige

user posted image
Atsakyti
QUOTE(dorada @ 2013 11 25, 15:05)
Gal kuri pades greitai -Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place - kuri spalva sviesesne - Fresco ar Desert beige? Pamirsau jau, kuria bandziau doh.gif kuria naudojat labai sviesiaodes?
Dekoju, jei kuri atsakysite 4u.gif

Turiu Bone ir Desert Beige pilna kieki, o Fresco bandziau, tai Bone pati sviesiausia man smile.gif Bent jau musu parduotuvese sviesesnes uz Bone nera, patikrinta smile.gif
Atsakyti
Merginos, ar būna tokių pudrų, kurios nepalieka dėmių ant rūbų (pvz. striukės apykaklės)... Nu jau taip vargstu su tuo kiekvieną žiemą, ir užsimuturiuoti norisi nuo šalčio, ir žiūrėti į rudo atspalvio apykaklę nesmagu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mon Cheri @ 2013 11 21, 21:55)
O tiktu i sausuma linkusiai odai? Nesubega i rauksleles? Aciu  4u.gif

nemaciau zinutes 4u.gif manau netiktu, man vietomis truputi isryskina pasausejimus, nors ju daug nera...i rauksleles nesubega visai ax.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
Gal galite pakomentuoti Maybeline super stay 24h
Maybeline Affinitone 24h
L'oreal True match
Max Factor Whipped creme

Kurį laiką naudoju Fit me pudrą, kuri man visai patinka tik tiek, kad praėjus porai valandų atrodo pabėgus ant veido. Ir žiemai norisi truputį labiau maskuojančios ir, kad tvirčiau ant veido laikytųsi bei norisi kažką naujo išbandyti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuomone84: 02 gruodžio 2013 - 19:47
QUOTE(Dziaugiuosi @ 2013 12 01, 15:33)
Merginos, ar būna tokių pudrų, kurios nepalieka dėmių ant rūbų (pvz. striukės apykaklės)... Nu jau taip vargstu su tuo kiekvieną žiemą, ir užsimuturiuoti norisi nuo šalčio, ir žiūrėti į rudo atspalvio apykaklę nesmagu doh.gif

O jus ant krempudros uzsipudruojat sausos pudrytes, kad uzfiksuoti makiaza? g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
atejau pasidalinti savo atradimu biggrin.gif daug kreminiu pudru esu isbandziusi,kol kosmetike neparekomendavo Makeup Forever "Face and body". ji yra vandens pagrindu,todel tinka misriom ir sausom odelem.visos pudros iki tol man subegdavo i tuos slykscius plemukus,o si puikiai isilaiko visa diena ,nei kiek nesausindama odos thumbup.gif . maskuoja neblogai,bet as dar vis tiek paakiam ir visokiem spuogiukam naudoju maskuojama piestuka.o siaip tai kol kas nesu geresnio produkto turejusi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerinėja @ 2013 12 06, 17:11)
O jus ant krempudros uzsipudruojat sausos pudrytes, kad uzfiksuoti makiaza?  g.gif

Man irgi tas pats doh.gif nors dedu ir sausą ant viršaus. Kai pakalbu su telefu ir tas baisus lieka biggrin.gif
Atsakyti
aš tai jau susitaikiau su tuo, o viršutinių drabužių apykakles saugau šalikais, skarelėm ir pan. (paprasčiau išskalbti)
Atsakyti