Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

Pirmi įspūdžiai apie YSL Youth Liberator Serum Foundation (mano oda mišri, T zona linkusi blizgėti, yra išsausėjusių vietų):
* lengvai dengiasi, neapsunkina, nepastebima ant veido;
* maskuoja vidutiniškai (aš norėčiau stipresnio maskavimo);
* apie laikymąsi sunku ką sakyti, nes fiksuoju kompaktine pudra;
* šiek tiek išryškina išsausėjimus, bet tikrai ne taip žymiai kaip Chanel Mat Lumiere ar Guerlain Lingerie De Peau.
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pringle @ 2013 12 09, 15:58)
Pirmi įspūdžiai apie YSL Youth Liberator Serum Foundation
* apie laikymąsi sunku ką sakyti, nes fiksuoju kompaktine pudra;


nesilaiko ir greitai išlenda blizgesys t-zonoje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elle_: 09 gruodžio 2013 - 17:55
QUOTE(Elle_ @ 2013 12 09, 17:54)
nesilaiko ir greitai išlenda blizgesys t-zonoje


pritariu drinks_cheers.gif be to, man dar uzkimso poras, islindo spuogu po pirmo naudojimo sad.gif
Atsakyti
Man (oda sausa) YSL Youth Liberator Serum Foundation tinka puikiai (neisausina, nera kaukes efekto, dengia vidutiniskai). Issausejimai atsiranda ir su sia pudra (bet dar neturejau tokios su kuria taip nebuvo), bet jie atsiranda kai patingiu su odos prieziura, ir vandens vartojimu. Is turimu YSL Touch éclat, Chanel Vitalumiere, sia siuo metu labiausiai naudoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linju @ 2013 12 07, 15:32)
Man irgi tas pats doh.gif nors dedu ir sausą ant viršaus. Kai pakalbu su telefu ir tas baisus lieka biggrin.gif




superinis dalykas, jei norisi, kad pudra geriau laikytusi, nezinau kaip Lietuvoje, bet bent jau anglijoj labia populiarus smile.gif http://www.urbandeca...-spray/356.html
Atsakyti
Pvz man tas purskalas visiskai nieko nedaro...
Atsakyti
Domina atsiliepimai apie Clinique superbalanced 4u.gif Ar tinka mišriai odai? T zona riebi, o ant skruostų yra išsausėjusiu vietų doh.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2013 12 16, 13:26)
Pvz man tas purskalas visiskai nieko nedaro...

tikrai, man irgi nelabai g.gif
Atsakyti
Gal kas bandete Bourjois Happy Light?
blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(OneLove @ 2013 12 16, 12:58)
tikrai, man irgi nelabai g.gif

kiek teko susidurt su purškalais, tai man kaip tik turbut vienintelis kuris veika, tik reikia jo negailet, realiai po kremines pudros purkst, paskui uztepus birios vel pakartot smile.gif nors cia toks dalykas, vienoms gali patikt kitoms ne, kiek zinau dar mac neblogas yra, bet pati nebandzius tai atsiliepimo nepaliksiu smile.gif


dar pamirsau paminet viena pudra EL Double wear http://www.esteelaud...keup/index.tmpl, kaip tik 10 dienų meginuka pabaigiau, tai sakyciau visai gundausi isigyt, gal kam teko ilgiau ją panaudot?
Atsakyti
QUOTE(asagnieska @ 2013 12 16, 14:43)
kiek teko susidurt su purškalais, tai man kaip tik turbut vienintelis kuris veika, tik reikia jo negailet, realiai po kremines pudros purkst, paskui uztepus birios vel pakartot smile.gif nors cia toks dalykas, vienoms gali patikt kitoms ne, kiek zinau dar mac neblogas yra, bet pati nebandzius tai atsiliepimo nepaliksiu smile.gif
dar pamirsau paminet viena pudra EL Double wear http://www.esteelaud...keup/index.tmpl, kaip tik 10 dienų meginuka pabaigiau, tai sakyciau visai gundausi isigyt, gal kam teko ilgiau ją panaudot?

as ja naudoju jau kelis metus. Vis pakaitom su chanel ir guerlain, bet si EL tikrai geriausia, nesu radus kitos kuri taip ilgai issilaikytu, tik nervuoja kad reikia greit issitept. smile.gif
Kalbant apie ta mac purskala Fix&plus ten isvis tragedija, jis nebent sausa oda turinciom. Turiu makeup forever irgi tik sausai odai, nes uzsipurskus veidas iskart toks kaip dregnas, pasiriebalaves.
Atsakyti
QUOTE(pringle @ 2013 12 16, 14:48)
Domina atsiliepimai apie Clinique superbalanced   4u.gif Ar tinka mišriai odai? T zona riebi, o ant skruostų yra išsausėjusiu vietų  doh.gif user posted image


As tokia naudojau vasara, kai buvau idegus, nes nusipirkau per tamsu atspalvi. Mano oda mirsri, linkusi blizgeti, tuo paciu irgi pasausejanti. Pudryte labai patiko, dabar maisau ja su sviesesne, kad nebuciau per tamsi. Gailiuosi, kad neatitaikiau normalaus atspalvio, tai naudociau tik viena 4u.gif Blizgesys netaip greit islenda (nors aisku fiksuoju su kompaktine, bet cia jau su visom ta pati situacija), gerai laikosi, atrodo naturaliai:)
Atsakyti