Įkraunama...
Įkraunama...

Grybukai, riešutėliai, voveraitės, cake pops

Gal kas esate kepe grybukus, bet tik su kiausinio tryniu (berniukas jam alergiskas) mastau iseitu kas, ar nelabai be baltymo g.gif
Atsakyti
QUOTE(žydinti_pieva @ 2013 03 30, 16:59)
Šįkart kepiau pagal receptą:
Grybukai:
200gr grietinės, 3 kiaušiniai, 150gr margarino, 200gr cukraus, 1 a.š.sodos (nugęsinti citrinos rūgšt. arba actu), 400gr miltų, vanilės
Tai laaaabaai skanūs, minkšti, žodžiu skonis super. Tik nepatiko tešlos konsistencija, nes ji tokia guminė gavos, sudėtingiau į formą įdėti ir kai iškepa grybukai būna nelygumų. Įtarčiau, kad per tiršta masė  g.gif

Kiek isejo grybuku pagal sia norma ? kepei keptuveje ?
Atsakyti
QUOTE(žydinti_pieva @ 2013 03 30, 18:59)
Šįkart kepiau pagal receptą:
Grybukai:
200gr grietinės, 3 kiaušiniai, 150gr margarino, 200gr cukraus, 1 a.š.sodos (nugęsinti citrinos rūgšt. arba actu), 400gr miltų, vanilės
Tai laaaabaai skanūs, minkšti, žodžiu skonis super. Tik nepatiko tešlos konsistencija, nes ji tokia guminė gavos, sudėtingiau į formą įdėti ir kai iškepa grybukai būna nelygumų. Įtarčiau, kad per tiršta masė  g.gif

Ačiū merginos už receptą, bet turbūt kaip tik pagal šitą receptą ir būsiu pabandžius jį radau čia , aš kai tik tokius bandžiau tai apie tešlą nieko negaliu pasakyt, kokia turėtų būt, aš tiesiog dėjau į formą dviem šlapiais šaukšteliais ir kepiau, kai pabandysiu kitą galėsiu palygint, bet skonis tai sakyčiau nuostabus - aš nesu dar valgius skanesnių grybukų biggrin.gif Kaip pirmas blynas visai neprisvilęs:
user posted image


QUOTE(erikiuxxx @ 2013 04 04, 16:22)
Kiek isejo grybuku pagal sia norma ? kepei keptuveje ?

Aš kepiau iš 2 kiaušinių, tai visko ėmiau 2dalis, man gavosi 44 grybukai, o svoris 900g.
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 04 04, 14:22)
Kiek isejo grybuku pagal sia norma ? kepei keptuveje ?

Apie 52 tiksliai nebepamenu ir apie 800g (čia be glaisto). O kepiau senovinėje grybukų keptuvėje ant dujinės.
Atsakyti
Labai dailiai glazūra uždėta thumbup.gif , ypač grybų viršus rudas iš ko ją darėt ir kaip padengėt?
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2013 04 05, 11:28)
Labai dailiai glazūra uždėta  thumbup.gif , ypač grybų viršus rudas iš ko ją darėt ir kaip padengėt?

Ir aš pagal šitą receptuką kepiau, tik dar pridėjau imbiero ir cinamono, kad aromatingesni būtų smile.gif, laukiu dabar kada galzūra nudžius kepurėlių, beje labai patogu šokoladą tirpdyti ir kepures dažyti yra fondiu, o patiems grybukams sustatyti ledų formelės pats tas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2013 04 05, 10:28)
Labai dailiai glazūra uždėta  thumbup.gif , ypač grybų viršus rudas iš ko ją darėt ir kaip padengėt?

Man irgi taip tolygiai gaunas kai galvutes dažau su pirktine tortų šokoladine glazūra, kurią reikia pašildyt vandeny, kad suskystėtų. Įmerki, nuvarvini ir dailiai bei labai greit išdžiūna thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydinti_pieva: 07 balandžio 2013 - 18:38
QUOTE(Lyžuka @ 2013 04 05, 12:28)
Labai dailiai glazūra uždėta  thumbup.gif , ypač grybų viršus rudas iš ko ją darėt ir kaip padengėt?

Ačiū, Lyžuka blush2.gif
Grybų viršus paprasčiausias konditerinis šokoladas su sviestu - pašildžiau mikrobangėje ir tiesiog merkiau ir stačiau smile.gif svarbiausia man atrodo nutaikyti tinkamą tirštumą - išdžiuvo irgi labai greitai ax.gif
Atsakyti
O aš paprastą karūnos šokoladą tirpdžiau, tai jau šiandieną ragaujam, labai plonai ir gražiai pasidengė smile.gif, tik dar kaip neįgudę esam blush2.gif tai paskui nuterliojom kotus kai kurių blush2.gif bečiupinedamos ax.gif, stengsimes tobulintis, beto dar galvoju dėti daugiau gvazdikėliu į tešlą, kad būtų aromatingesni smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 08 balandžio 2013 - 07:33
QUOTE(egzotikaa @ 2013 04 04, 15:15)
Gal kas esate kepe grybukus, bet tik su kiausinio tryniu (berniukas jam alergiskas) mastau iseitu kas, ar nelabai be baltymo  g.gif



sveiki,patu grybuka iskepsite be baltymo,as tik tokiusi r kepu,biskvitinius,dedasi tik tryniai,grietine,sviestas,moltai ir soda su cukrum.O baltymu kotelius dazo,bet galima baltu sokoladu pameginti smile.gif
Atsakyti
O man kotai su baltu šokoladu paskui nemaloniai limpa prie pirštų, taip ir norisi tą grybukai greičiau į burną sukišti biggrin.gif , gal perkaito pats šokoldas, nors atrodo pati glazūra kieta, gražiai prilipo, tolygiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kersiene @ 2013 04 10, 11:40)
sveiki,patu grybuka iskepsite be baltymo,as tik tokiusi r kepu,biskvitinius,dedasi tik tryniai,grietine,sviestas,moltai ir soda su cukrum.O baltymu kotelius dazo,bet galima baltu sokoladu pameginti smile.gif


aciu uz atsakyma, reiks pameginti, man balo kotelio nebutina ir ai bus dziaugsmas vaikui wub.gif

QUOTE(Lyžuka @ 2013 04 10, 11:45)
O man kotai su baltu šokoladu paskui nemaloniai limpa prie pirštų, taip ir norisi tą grybukai greičiau į burną sukišti  biggrin.gif , gal perkaito pats šokoldas, nors atrodo pati glazūra kieta, gražiai prilipo, tolygiai smile.gif


na sokolada palaiks tarp pirstu irgi tirpsta nuosilumos, o cia is vis plonas sluoksnis, del to ir lydosi
Atsakyti