Įkraunama...
Įkraunama...

Grybukai, riešutėliai, voveraitės, cake pops

Super temute, jungiuosi ir as thumbup.gif Jei priimsit, kepejeles thumbup.gif Esu pamisusi nuo siu groziu. Daznai kepu grybukus, butinai imesiu foto.

Vakar dariau eziukus pagal jusu ideta meduoline tesla ( kur visko po 100 g. cukraus, medaus ir t.t) Super, skanumelis thumbup.gif Gal tik kiek saldoka, kita karta mazinsiu cukraus.
Atsakyti
sveikos, grybautojos biggrin.gif
norejau pasiteirauti, kur galima Gariunuose nusipirkti grybuku, riesuteliu ir t.t keptuviu???
kurioje vietoje ju ieskoti? nes kiek nuvaziuoju vis nesiseka surasti
Atsakyti
QUOTE(Akakankt @ 2013 04 12, 12:57)
sveikos, grybautojos biggrin.gif
norejau pasiteirauti, kur galima Gariunuose nusipirkti grybuku, riesuteliu ir t.t keptuviu???
kurioje vietoje ju ieskoti? nes kiek nuvaziuoju vis nesiseka surasti

tikrai yra. tam vadinamam rusu turguj, gale
Atsakyti
sveikutės, gal žinote kur galima būtų užsisakyti kaštonų? smile.gif bet jau ateinančiam savaitgaliui,o gal žinote kokioje kepyklą? Būtų geriau Šiauliuose
Atsakyti

 i 
Skelbimai forume draudžiami.
Atsakyti
merginos,kur perkat riesuteliu kokybiskas keptuves? g.gif labai noriu biggrin.gif
Atsakyti
Įdomu kodėl gavosi baltas glajus kotams minkštas kažkoks, trapokas? Ar per mažai gal cukraus pudros įdeta, sukau atrodo ilgai apie 6-7 min? Iš pradžių dėjau pagal receptą ant 1 baltymo 100 gr pudros, bet kiaušinis L dydžio tai, kai pradejau tepti labai skystas pasirode, tiesiog nubegdavo nuo kotuko su visomis aguonomis smile.gif , tai dar pridejau pudros ir gavosi nei šis nei tas smile.gif Išvaizda gera, bet man patinka toks traškantis kietas glajus g.gif
Atsakyti
sveikos ir man idomu kur perkate kokybiskas keptuves riesuteliu ir kitu formu? buvau gariunuose aptikau riesuteliu kepimo keptuve(tiesa tik vienoje vietoje) tai kokybe tragiska buvo neaiskaus metalo lidinys 45 lt norejo
http://seija-keptuve...ch/... keptuvė

o v akaip is cia keptuves?
Atsakyti
QUOTE(Akakankt @ 2013 04 24, 10:31)
sveikos ir man idomu kur perkate kokybiskas keptuves riesuteliu ir kitu formu? buvau gariunuose  aptikau riesuteliu kepimo keptuve(tiesa tik vienoje vietoje) tai kokybe tragiska buvo neaiskaus metalo lidinys 45 lt norejo
http://seija-keptuve...ch/... keptuvė

o v akaip is cia keptuves?



is cia turiu krepseliu keptuve,
nebloga
Atsakyti
QUOTE(Akakankt @ 2013 04 24, 10:31)
sveikos ir man idomu kur perkate kokybiskas keptuves riesuteliu ir kitu formu? buvau gariunuose  aptikau riesuteliu kepimo keptuve(tiesa tik vienoje vietoje) tai kokybe tragiska buvo neaiskaus metalo lidinys 45 lt norejo
http://seija-keptuve...ch/... keptuvė

o v akaip is cia keptuves?

is cia pirkau 2 keptuves ismeciau abi schmoll.gif tragedija kazkokia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Akakankt @ 2013 04 24, 10:31)

Pirkau iš čia čirvinių blynų keptuvę, taip pat turiu senovinę tokią pat. Tai palyginus jas abi iš seijos pirkta šiek tiek lengvesnė, plonesnė, retesnis metalas, bet kepant jokio skirtumo nesijaučia - kepam su abiem vienu metu.
Atsakyti
Sveikos kepejeles, noriu issikepti grybuku su senovine keptuve smile.gif pagal si recepta:
Grybukų receptas (skirtas kepsti su "senovine" formine keptuve) :

200 g grietinės
3 kiaušiniai
150g margarino
200g cukraus
1 šaukštelis sodos (užgesinti citrinos rūgšt. arba actu)
400g miltų
vanilės
Gerai išplakti cukrų su kiaušiniais, sudėti grietinę ir vanilę ir užgesintą sodą. Viską išmaišyti.Supilti miltus, vėl išmaišyti. Supilti išlydytą atvėsusį margariną.

Bet iskylo keletas klausimu, gal kurios padesite blush2.gif Kokio tirstumo turi but ta tesla kabinama saukstu ar kietesne ir antra ar tikrai margarinas dedasi po to kai jau sudeti ir ismaisyti miltai. Dekui padejusioms 4u.gif
Atsakyti