Įkraunama...
Įkraunama...

ColonWell

kiek kartų per diena reikia gerti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 28 gegužės 2013 - 15:27
QUOTE(Razbadauskiene @ 2013 05 28, 14:15)
kiek kartų per diena reikia gerti?

Jei norite svorio metimui, reikia 2 kartus: ryte pries pusrycius 20-30 min (geriausiai) ir vakare, pries vakariene.
Jei norite, tik issivalyti zarnyna ar suteikti lengvujo jausma, visai dienai, uztenka gerti tik rytais. smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Jungiuosi į būrį smile.gif
užsisakiau, lauksim prekės ir, svarbiausia, rezultatų biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
reikia ne tiek ir daug, kokius 5kg numesti, manau pavyks, nes atsiliepimai visų geri...
Atsakyti
QUOTE(vaivai @ 2013 05 29, 10:25)
Sveikos,
Jungiuosi į būrį smile.gif
užsisakiau, lauksim prekės ir, svarbiausia, rezultatų  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
reikia ne tiek ir daug, kokius 5kg numesti, manau pavyks, nes atsiliepimai visų geri...

Labai smagu sulaukti nauju zmoniu wink.gif plius, jei netingesi, kiekviena diena padaryk po 100 pritupimu, tikrai i nauda iseis ir uztruksi vos kelias minutes smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Užsisakiau internetu vakar, šiandien iš ryto jau gavau - operatyvumas super smile.gif
jau išbandžiau, priešpiečiams smile.gif galiu pasakyti skonis tikrai nėra labai baisus, ten daug smukių įv žolelių, tik tiek kad geriant reikia pastoviai maišyti, nes kitaip nusistovi, netirspta, yra kažkokios kaip žele smulkių kruopelyčių.
man kažko panašu buvo į žolelių arbatos skonį.
Bet užtat pojūtis, kad srandis pilnas ir valgyti visai nesinori..
galėsiu pasitenkinti pietums daržonių ir planuoju gerti vakare apie 17 val, tai ir vakarienes sočios tikrai nereikės.

Tai pirmieji įspūdžiai smile.gif
Parašysiu po kokios savaitės, jei kam bus įdomu.
Papildyta:
QUOTE(Ramune4 @ 2013 04 05, 01:22)
Gal yra vartojančių tiroksiną? Ar Colonwell veikimas nedingsta?



Tiroksinas, čia dėl skydliaukės ?
Tai aš vartoju, bet nemanau kad veikimas dings, nes šitas papildas ar kaip jį vadinsim yra augalinis.

Beje, rytais prieš pusryčius aš jo negersiu, nes neišeina, vartosiu prieš piet ir vakare
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaivai: 30 gegužės 2013 - 11:20
šiandien ir aš pradėjau gerti, tai dabar reikės laukti rezultatų kada čia pradės svoris kristi.
Atsakyti
Skaityneju ir as gundausi jau del jo, nes like po nestumo keleta kilogramu ir viduriai tai baisus, plius dar hemarojus nuo nestumo likes doh.gif
nu ka reikia ir man uzsisakyti smile.gif
Atsakyti
geriu jau virš mėnėsio, bet svoris nejuda iš vietos :)kaip norėjau valgyt pastoviai iki tol,taip ir dabar noriu:) bet labai padėjo nuo pilvo spazmų 4u.gif
Atsakyti
na del uzkietejusiu viduriu tai tikrai,problema dingo net ir jo nebegeriant-jau dvi savaites negeriu,ziuresiu kas bus toliau smile.gif bet siaip man atvirksciai ,pirma savaite kaip tik buvo dideli pilvo sazmai,sukilo rugstingumas...na valgyti maziau norejosi,o del svorio,pora kg tik nukrito,nors aisku as geriau tik menesi,man aktualu buvo,dl uzkietejusiu viduriu smile.gif
Atsakyti
na kasnors dar kokiu atsiliepimu parasykit? ar svorio nors biski nukrito?
Atsakyti
QUOTE(Ramune4 @ 2013 04 05, 01:22)
Gal yra vartojančių tiroksiną? Ar Colonwell veikimas nedingsta?


Colonwell "nesipyksta" su jokiais vaistas. Tiroksinas ne išimtis.
Nusipirkau Colonwell ne tiek dėl svorio, nors esu ne iš plonųjų ax.gif Bet kankino pilvo pūtimas ir vidurių užkietėjimas. Ypač po savaitgalių, baliukų, jei tik maisto pamaišau - jau pilvas urzgia, pučia. Pirmą Colonwell pakuotę nusipirkau po Kalėdų. Suvartojau per 2 mėn (pirmas dvi savaites geriau labai tvarkingai kas rytą, vėliau kas antrą dieną - kai nepamiršdavau). Dabar jau baiginėju antrą pakuotę. Žodžiu rezultatas - po trijų savaičių -2,5 kg, nieko nemažinant maisto. O dabar jau antrą mėn derinu su saikinga mityba, tai dar apie 4 kg pamečiau. Pasakysiu visoms atvirai - jei tikitės stebuklų, nebūkit naivios. Bet jei esat protingos ir norit derinti lieknėjimą organizmo valymu ir su sveiku produktu - labai rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
Geriu jau 4 diena, pakolkas jokiu rezultatu, lauksiu kas bus toliau smile.gif
Pritariu JuoKingai jei derinsim maista ir nevalgysim bet ko ir belekiek tikrai pades drinks_cheers.gif bent jau taip tikiuosi biggrin.gif
as prikau del viduriu uzkietejimo, tikiuosi pades smile.gif
Atsakyti