Įkraunama...
Įkraunama...

ColonWell

QUOTE(elemyte @ 2013 12 14, 16:34)
Nutariau ir as isbandyti si produkta.suvartojau visa pakuote.zarnynas dirba kaip laikrodis.i el pasta gavau pasiulyma kad perlkant 2 colonwel gausiu 1ossewel.kadangi vyras turi bedu su wc tai nutariau pirkti.ir patikekit atsiunte arba gerai po galiojino,betgreiciausiai tai padielkas nes turiusu kuo palyginti tiek pakuotes tiek skonius.sitie vos vos glituna gauna gerai pamaisius ir palaikius stiklinej.tuos kur pirma geriau tai nespeji normaliai ismaisyt ir jau brinksta tik spek gert.tai bukit atidzios pirkdamos,o as tai sito reikalo taip nepalikliu,tegu paaiskina ka cia isdirbineja.


Tai priklauso nuo linų sėmenų. Kiek žinau vieninteliai gamintojai yra šio produkto, todėl negalėjo būti "padielkė".
Atsakyti
Labas merginos,

Siandien ir as gavau si papilda, bandysiu, paziuresim, kas bus g.gif ar uztenka 2l vandens per diena? tikiuosi papildas bus veiksmingas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelcoma @ 2014 03 17, 13:33)
Labas merginos,

Siandien ir as gavau si papilda, bandysiu, paziuresim, kas bus g.gif  ar uztenka 2l vandens per diena? tikiuosi papildas bus veiksmingas 4u.gif




net neabejoju, kad liksi patenkinta. vandens kuo daugiau - tuo geriau, bet ir 2litrai yra labai gerai smile.gif
Atsakyti
Sveiki, nenoriu nieko nuvilti, bet man sis produktas ne tik kad nedave rezultatu, bet dar ir nusodino kasa schmoll.gif josudetyje esancios netirpios skaidulos (pvz gyslocio luobeles ir pan.) duoda dideli kruvi kasai... po keliu sav vartojimo, pradejau netoleruoti kiek riebesniu ir keptu prod, pvz., picos...tai pasireiske pykinimu ir diareja - maniau kad apsinuodijau, bet kiti valge ta pati niekas nenukentejo. Dabar laikausi dietos kurios laikomasi sergant pankreatitu (buvau pas gyd) ir geriu vaistus, nes kai suvalgau riebesnio ir kito
'sunkaus' kasai maisto, jauciu buka skausma kaireje po sonkauliais verysad.gif
Atsakyti
editele, jums tuomet ir lapinių salotų negalima valgyti, nes ir juose gausu skaidulų. Juokingi ir piktinantys man tokie pareiškimai, gal galite pateikti gydytojo išvadą, kad jums kasa 'nusėdo' būtent dėl colonwell?

Produktas tiesiog puikus, daug mano rato žmonių jį sėkmingai vartoja arba bent jau yra išbandę.
Atsakyti
Kiek kainuoja šis produktas? ir kur galima įsigyti?
Atsakyti
Ir mane domina, kur jo Vln galima įsigyti 4u.gif
Atsakyti
Jų pslviskas parašyta 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, ar dar naudojate ColonWell??? smile.gif Ar patinka? Aš labai susigundžiau pirkti smile.gif kaip jūs pirkote?
Atsakyti
Apie 2 mėn. naudoju ColonWell. Pirkau ne siekdama sulieknėti (man tai neaktualu), o norėdama išvalyti žarnyną. Poveikį pajutau antrą vartojimo dieną. Žarnynas veikė kaip laikrodukas. Deja tai tęsėsi tik savaitę. Po to viskas tapo kaip iki ColonWell vartojimo. Vandens visada gerdavau ir geriu daug, tad menko ColonWell poveikio negalima pateisinti vandens stygiumi. Esu užsisakiusi dar vieną dėžę. Ją suvartosiu, bet abejoju, ar dar kada piksiu šį produktą g.gif
Mano dvi kolegės vartojo ColonWell. Joms abiems tuo metu susitvarkė žarnynas, bet svorio nenumetė nė viena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nireglina: 22 vasario 2015 - 13:29
QUOTE(Nireglina @ 2015 02 22, 14:25)
Apie 2 mėn. naudoju ColonWell. Pirkau ne siekdama sulieknėti (man tai neaktualu), o norėdama išvalyti žarnyną. Poveikį pajutau antrą vartojimo dieną. Žarnynas veikė kaip laikrodukas. Deja tai tęsėsi tik savaitę. Po to viskas tapo kaip iki ColonWell vartojimo. Vandens visada gerdavau ir geriu daug, tad menko ColonWell poveikio negalima pateisinti vandens stygiumi. Esu užsisakiusi dar vieną dėžę. Ją suvartosiu, bet abejoju, ar dar kada piksiu šį produktą  g.gif
Mano dvi kolegės  vartojo ColonWell. Joms abiems tuo metu susitvarkė žarnynas, bet svorio nenumetė nė viena.


O man nieko.penkta diena.geriu 2l,valgau baltyminį maista,salotas, vieną kitą saldainį.Ir NIEKO!Čia wc reikalai turi lengvėt?nieko panašaus..kas ne taip?apie kg iš vis tyliu
Atsakyti
QUOTE(faustluk @ 2015 03 13, 19:02)
O man nieko.penkta diena.geriu 2l,valgau baltyminį maista,salotas, vieną kitą saldainį.Ir NIEKO!Čia wc reikalai turi lengvėt?nieko panašaus..kas ne taip?apie kg iš vis tyliu



Sveikos, aš irgi pabandžiau ir užsisakiau, tai vartoju mėnesį, tai man labai patinka... numečiau 3 kg (sveriu dabar 58, tai dar tikiuosi bent 4 kg atsikratyti), bet aš ir jaučiu, kad mažiau suvalgau maisto.. visada vartoju colonwell bent 30 min iki maisto ir sotumo jausma pajauciau. ir tris kartus per dieną geriu jį smile.gif kaip jūs vartojat labai įdomu?

Dar beje, ką pastebėjau ir kuo džiaugiuosi, kad veido oda apsitvarkė, nes domėjausi, kad išssivalius žarnyną dažnai oda pasireguliuoja smile.gif
Atsakyti