Įkraunama...
Įkraunama...

ColonWell

Sveikos, turiu didelių bėdų su žarnynu tačiau šiuo metu negaliu vartot vaistų nes žindau leliuką ar nepakenktų leliui? jis ir taip dažnai tuštinas smile.gif kaip manot galėčiau pabandyt bent jau kad nuimtų putimą ir užkietėjimą ?iš tiesų gasdina mintys kas bus nustojus vartot ar tai ilgalaikė nauda žarnynui ar kol vartojamas ?Ačiū

P.S. linų sėmenys ir chia sėklos neveikia o vartoju ilgai, nei pankolių arbatos blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 30 kovo 2015 - 15:21
man ir toliau nulis poveikio. nei zarnynui kas nei kg krenta. kai per diena valgau labai saikingai, tai geriu sito marmalo vakare preis vakariene. NULIS emociju:)
pusryciai: vaisiu salotos su natur. jogurtu ir miusli sausktu
priespieciai: obuolys/bananas
pietus: salotos
vakariene: salotos zuvis/mesa
ir 1.5 l vandens.
Kartais pasmaguriauju super skubiai saldainiu/sausainiu/ledais
taip valgydama uzsiritinau po 1 kg kas menesi. +5/6 kg ir nei krust. Sportuoju su pertraukom (tai sportuoju 3,4men, tai nesportuoju 2/3 men)
na, man jau arteja sorokofke.
Atsakyti
Mačiau colonwell puslapyje rašo, kad tinkamas nėščioms ir maitinančioms mamoms smile.gif nežinau, kiek čia tiesa, bet kita vertus paskaičius sudėtį sunkiai išsivaizduoju dėl ko jis galėtų būti netinkamas smile.gif

žinok man pradėjus vartoti pirmą savaitę pradėjo pilvą pūsti baisiai.... bet vartojau toliau ir poto baigėsi, vėliau pasidomėjau, kad tas pilvo pūtimas reiškia,kad žarnyną valo ir po kurio laiko kai išvalo visokius sh iš ten baigiasi...

o dėl vidurių užkietėjimo tai jei geri šiais žoleles ar colonwell bandytum, tai būtinai vandens daug gerk! kad tas žoleles prastumtum tolyyyyn smile.gif)
Atsakyti
Labas, aptikau netyčia šitą temelę, perskaičiau ir, sakau, įkišiu gi ir savo trigrašį blush2.gif Išbandžiau ir aš pernai šitą produktą - draugė platino (jie ten kažkaip keistai - kaip kokie sektantai, tipo tinklinininkai dirba - nekažkaip man tai atrodo, bet ar čia mano reikalas rolleyes.gif ) kadangi darugė platino tai geroooookai pigiau pardavė biggrin.gif Iš to džiaugsmo čiupau visas keturias pakuotes doh.gif ir ką? ir - nieko..... nei kg nukrito, nei valgyt mažiau norėjos, nei veido oda susitvarkė (atseit, baisiai detoksikuoja), nei tualeto reikalai baisiai kažkaip pasikeitė (nors bėdų dideliųkaip ir nebuvo) tai tiek tų patirčių... Beje, vandens geriu daug - kartais net iki trijų litrų per dieną
Atsakyti
labas, ir as siandien pradejau vartoti colonWell apie rezultatus parasysiu veliau smile.gif
Atsakyti
Kazko temute apmirus,geriu colonweli nuo lapkricio 1,jau 2,5 kg nukrito,ziuresiu,kas bus toliau,kolkas skraidau debesyse,nuotaika liuks:)
Atsakyti
Sveikos mergaitė, naudoju aš šita produkta jau koki 2men, prisižiūriu mitybą ir atsitiko taip, kad per šį laiką nenukrito nei gramas, o sugebėjo priaugti 2 kg doh.gif nežinau kodėl taip nutiko, nes kiti atsiliepimau tikrai geri, o man viskas atvirkščiai g.gif
Atsakyti
sveikos, ar yra geriaunciu colonwell. as siandien nusipirkau pabandymui
Atsakyti
QUOTE(kenkeja @ 2016 07 04, 21:18)
sveikos, ar yra geriaunciu colonwell. as siandien nusipirkau pabandymui

Labas. Nu ir kaip jums sekasi?
Atsakyti
Labas

Ir as pabandziau vartoti colonvela, na bet jokio poveikio nei i tualeta dazniau einu, nei sotumo jausma jis man sukelia. Man iskilo toks klausimas ar jis turi kaloriju ir kiek, nes mastau vakarienei su kokiu baltyminiu kokteiliu pamaisyt, gal taip koks didesnis poveikis bus
Atsakyti
Sveikos, as jau irgi naudoju savaite, bet kol kas nieko. Su viduriais viskas gerai ir taip buvo, pirkau svorio metimui. Per savaite nepameciau nieko. Na bet ir isgerus vakare vistiek noris valgyt. Vakare geriu 2 saukstelius. O kiek skaiciau atsiliepimu, kitos per pirma savaite jau poros kg netenka... numest tikrai yra ka...
Atsakyti
QUOTE(jussta @ 2016 08 10, 18:40)
Sveikos, as jau irgi naudoju savaite, bet kol kas nieko. Su viduriais viskas gerai ir taip buvo, pirkau svorio metimui. Per savaite nepameciau nieko. Na bet ir isgerus vakare vistiek noris valgyt. Vakare geriu 2 saukstelius. O kiek skaiciau atsiliepimu, kitos per pirma savaite jau poros kg netenka... numest tikrai yra ka...



Man tas pats nulis emociju o pamest turiu visus 15 kg
Atsakyti