Įkraunama...
Įkraunama...

ColonWell

QUOTE(Krista @ 2016 08 19, 10:40)
As labai nereguliariai gėriau, vakarais, tai geriu tai ne uztai rezultato ir nėra. Atosotgu metas dėl to cia taip, tai išvažiuoju kur, tai kokia kavine, tai draugai. Nors pasižadejau išėjus i atostogas numesti svorio, bet ko gero reiks atidėti tai kai gryšiu į darbą, atsiras vėl ritmas, vakarais nebus kada valgyt, tai gersiu skaidulas reguliariai. Aš isidedu kiek reikia tada išmaišau ir isgeriu tuoj pat
mano mamos drauge gerdama šias skaidulais tik rytais numetė 4 kg per kokias dvi savaites, daugiau nieko nedarydama ir mityba pas ją tikrai nesubalansuota



Oho tai bent rezultatas. As gerdavau ryte sauksteli ir 2 vakare (kelis vakarus praleidus buvau), vartoju jau irgi 2sav, bet nenumeciau nieko! Dabar kelios dienos ryte negeriu, tik vakare vietoj vakarienes, bet buna dar pakramsnoju, nors tikrai maziau nei visada, ziuresiu ar bus koks rezultatas
Atsakyti
Nuo ryt pradesiu ir as jas gerti. pasidainsiu rezultatais smile30x30.png
Atsakyti
Ir mes su vyru nusipirkom. Šiandien pirma diena kai geriam 4u.png
Atsakyti
Gėriau 2 vakarus po 3 šaukštelius, (ryte visai negėriau) bet kažkaip vis tiek valgyti norisi sad.png jaučiu kad po savaitės reks didinti doze iki 4 šaukštelių.
Atsakyti
Labutis visoms. Įsigijau ir aš pakuotę. Man jau virš 50, dukra ramina, kad artėja tas metas kai moters organismas keičiasi... bet aš nenoriu būti stora ir kai rūbą apsirengi būti kaip dešrelė... Prieš kokius 8m svėriau 85kg, tada užpykau ant savęs ir pradėjau bodyflex daryti, skaičiuoti kalorijas, daug vaikščioti, to rezultate numečiau 15kg. Labai labai džiaugiausi. Bet paskutiniu metu jau vėl sveriu 75kg ir jaučiu kaip gelbėjimosi ratas dedasi aplink ir sijonai jau nebetinkami unsure.gif Todėl tiesiog ieškau už ko užsikabinti, nes neprisiverčiu rytais daryti bodyflex, vaikščioti, nes kažkokia sunki esu. Baisu. Aš protinga ir žinau, kad pirmiausia reikia SUSITVARKYTI savo mąstymą. Bet juk kitą kartą kartą randi tai, kas tave išjudina ir jau tada viskas sujuda.
Taigi, prisidaviau ir pažadu bent kartą per savaitę informuoti kaip man sekasi.
Tad linkiu sau ir visoms sėkmės ir gerų emocijų bei rezultatų smile.gif
Atsakyti
Sveiki,gal kas noretu Vilniuje uzsisakyti kartu,kad gautusi nuolaidele,rasykit i az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FATMA @ 2016 11 21, 12:13)
Sveiki,gal kas noretu Vilniuje uzsisakyti kartu,kad gautusi nuolaidele,rasykit i az 4u.gif


Jei 2 perki tai duoda nuolaidą, kur radot?
Atsakyti
Geriu šį produktą jau trečia savaitė. Kad norėčiau mažiau valgyti, tai nepastebėjau. Bet yra man vienas geras dalykas , kad rimto išeinu kiekvieną dieną, o kartais net po du kartus. Kadangi aš turiu hemerojų, tai man tai labai tinka. Ir išeinu lengvai, daug ir po to jaučiuosi labai gerai blink.gif Išgėriau visą pakuotę ir dar užsissakiau. Prieš 7metus kai kūdinausi stipriai, tai vartojau tokį lietuvišką SALLI, tai va, tas man lyg ir mažino norą valgyti. Nusprendžiau susiimti ir pavartoti dar šį produktą. Raykite kaip kitoms sekasi
Atsakyti
QUOTE(Lauryte80 @ 2016 08 21, 15:27)
Nuo ryt pradesiu ir as jas gerti. pasidainsiu rezultatais smile.gif



Sveki!! Na ir kaip rezultatas? Ar verta pirkti?
Atsakyti
Sveiki,

O kur perkate pigiua šį produktą? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Nusipirkau šiandien Colonwell ir nuo rytojaus pradėsiu vartoti. Labai tikiuosi, kad su jo pagalba pavyks sumažinti svorį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KOSMĖJA: 01 gruodžio 2016 - 14:09
QUOTE(ana43 @ 2016 11 23, 17:50)
Geriu šį produktą jau trečia savaitė. Kad norėčiau mažiau valgyti, tai nepastebėjau. Bet yra man vienas geras dalykas , kad rimto išeinu kiekvieną dieną, o kartais net po du kartus. Kadangi aš turiu hemerojų, tai man tai labai tinka. Ir išeinu lengvai, daug ir po to jaučiuosi labai gerai  blink.gif Išgėriau visą pakuotę ir dar užsissakiau. Prieš 7metus kai kūdinausi stipriai, tai vartojau tokį lietuvišką SALLI, tai va, tas man lyg ir mažino norą valgyti. Nusprendžiau susiimti ir pavartoti dar šį produktą. Raykite kaip kitoms sekasi


Sveikos, merginos smile.gif
Su Kovo 8 4u.gif
Labai pradėjo reklamuoti M-1 šitą produktą. Noriu pasiklausti tų, kurios va prieš kiek laiko pradėti vartoti šitą produktą - ar kokių nors rezultatų galima pasiekti?smile.gif Nes pavasaris reikalauja svorio mažinimo:))
Atsakyti