Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai, receptai, klausimai, patarimai

QUOTE(niurzga123 @ 2013 03 28, 11:11)
dabar tie sauksteliai ne visi 5 ml, vieni didesni, kiti mazesni. geriausia naudoti specialius matavimo saukstelius, kurie yra tiksliai sumatuoti 5, 15, 50 ir t.t. jie tikrai nekainuoja daug, o pravercia tikrai 4u.gif
as zelatina brinkinu x4 vandens. jei 5 ml zelatinos - 20 ml vandens thumbup.gif

visiskai sutinku drinks_cheers.gif ir del sauksteliu ir del zelatinos. tik as pati naudoju paprastus saukstelius, nes tuos graduotus
Atsakyti
QUOTE(niurzga123 @ 2013 03 27, 22:01)
Juodo misko receptas 28 cm formai. kepiau 26, gavos storoki biskvitai,bet nupjoviau ir buvo ok. antra kart noriu kept 22 cm. kaip paskaiciuot kieki produktu?
kelis psl atgal buvo formule, pagal ja reik imt 70 proc? kazkaip man nesamoningai bisky kad 28 cm - 6 kiausiai, o 22 - 4,2..
gal patarsit kaip kitos skaiciuojat?
as galvoju,gal imt 50 proc produktu?
aciu kas atsakys 4u.gif

Kur jus radot, kad juodojo misko receptas 28 cm formai? g.gif
Cia autores zodziai: "Siandien pamatavau savo forma, o ji ne 28 cm, o pasirodo tik 25 cm."

Pati esu kepus pagal ana formule biskvitus, 22 cm formoje, tai emiau 4 kiausinius 2 biskvitam, t.y. 2 kiausiniai 1 biskvitui, kuri dar perpjaunam per puse.
Atsakyti
Sveikos,
Sakykit,o Rafaelo biskvitas kokiai formai skirtas? g.gif
Atsakyti
Man atrodo 24 cm
Atsakyti
QUOTE(ing. @ 2013 03 28, 13:26)
Sveikos,
Sakykit,o Rafaelo biskvitas kokiai formai skirtas? g.gif


konkrečiai koks biskvitas?
dažnai prie recepto būna parašyta kokiai formai.
Atsakyti
QUOTE(ing. @ 2013 03 28, 14:26)
Sveikos,
Sakykit,o Rafaelo biskvitas kokiai formai skirtas? g.gif


aš neseniai kepiau 26 cm, tai supjausčius gavosi visai neploni 3 biskvitai.
Atsakyti
kaži o puoštas grietinėle neišsileis per valandžiukės kelionę automobiliu g.gif
Atsakyti
Dėkite į automobilio bagažinę ir niekas neišsileis, jeigu tinkamai paruošta grietinėlė
Atsakyti
QUOTE(likta @ 2013 03 28, 14:57)
Dėkite į automobilio bagažinę ir niekas neišsileis, jeigu tinkamai paruošta grietinėlė


kad mano tortai amžinai netelpa į jokias namie turimas dėžutes nuo pard. pirktų tortų doh.gif

planuoju maišyt pagal šitą
"Cukraus kiekis lygus 1/4 grietinėlės svorio. Taigi nuo 420 g gaunasi apie 100 g. Pvz. 2 indeliai po 420 g tai maždaug 200 g cukraus ir apie 1/4 arb.š. citrinos rūgšties ".
Kaip manot, bus tinkamai paruošta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cukraus pudra: 28 kovo 2013 - 15:01
QUOTE(elenka @ 2013 03 27, 23:05)
na nesu stipri labai lenku kalboje, bet kiek mano akis mato cia tiesiog vaniline varskes mase, saldit, kaip musu saldus sureliai u vanilinu/ Kur jus matot , kad cia suris? tieisog varskes surelis su vanilinu parasyta.


nes taip isverstas tekstas ant indelio.. maxima reklamoj varske, o kai parsinesus perskaiciau, raso suris.. del to ir suabejojau..
Papildyta:
QUOTE(Masiania* @ 2013 03 27, 23:21)
Visai skonis nepanasus i maskarpones suri. Galit naudot i bet kuri recepta vietoj varskes (ir kremui, ir kepimui tinka, ir siaip kokiam sluoksniuotui desertui).
Nors ir cia. .


o pagal ta recepta parasyta 2 pokeliai varskes, tai cia reik su prasti 2 pokeliai po 200g.. ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 03 28, 16:01)
kad mano tortai amžinai netelpa į jokias namie turimas dėžutes nuo pard. pirktų tortų doh.gif

planuoju maišyt pagal šitą 
"Cukraus kiekis lygus 1/4 grietinėlės svorio. Taigi nuo 420 g gaunasi apie 100 g. Pvz. 2 indeliai po 420 g tai maždaug 200 g cukraus ir apie 1/4 arb.š. citrinos rūgšties ".
Kaip manot, bus tinkamai paruošta?


Susikonstruokite kokią dėžę, juk nedėsite neįpakuoto torto, dėl grietinėlės - tai svarbiau ne cukraus kiekis ir citrinos rūgšties, labiau orientuokitės kaip jums patinka, aš nemėgstu saldžių, tai man perdaug būtų, o pati išplakimo konsistencija. Nežinau, kokio dydžio tortas ir kaip puošite, bet išplaktos 840 gr grietinėlės tai yra daug
Atsakyti
QUOTE(ing. @ 2013 03 28, 13:26)
Sveikos,
Sakykit,o Rafaelo biskvitas kokiai formai skirtas? g.gif

Recepto autore minejo 23 cm forma.
Atsakyti