Įkraunama...
Įkraunama...

K*a*v*i*n*u*k*ė

Nu as neatsispyriau jusu maskarponems - nusipirkau vakar induka biggrin.gif Sutvarkiau siandien pusryciams... Db reik su sazine susitart biggrin.gif

Isabelle, vis pamirstu paklaust, kaip su masinu draudimais viskas baiges?

QUOTE(balticgirl @ 2013 03 08, 10:36)
Norejau paklausti, gal kas turi recepta tokiam tortui, kad i sudeti ieitu NE grietine? Man su ja neskanu nes ji jaucias... Kazkada dariau su kondensuotu pienu, tik gaila neberandu recepto, tas tai skaniai gavosi. Dabar nebezinau ka kokiu santykiu deti.



Pabandyk gal su jogurtu ar kefyru. Man bent skanu, gaivu taip, vasariska. recepto neturiu, tai arba ieskok, arba eksperimentuok
Atsakyti
QUOTE(balticgirl @ 2013 03 08, 08:36)

O as niekad nebandzius baklavos, nes kiek zinau ten su riesutais? Ar klystu? Juos megstu tik atskirai tai gaminiu su jais negaminu.

Norejau paklausti, gal kas turi recepta tokiam tortui, kad i sudeti ieitu NE grietine? Man su ja neskanu nes ji jaucias...

taip, baklava su rieshutais 4u.gif ir daug ju biggrin.gif 4u.gif

as esu darius ir su kefyru ir su jogurtu 4u.gif tik, tada zelatinos reikia daugiau 4u.gif ypac vasara panashu darau, nes labai gaivus ir "lengvas" thumbup.gif
Atsakyti
Aciu, bandysiu keist jogurtu 4u.gif
Atsakyti
Mano mama su jogurtu daro, labai skanus iseina. Jinai vasara daro daznai, labai gaivus ir lengva daryti, ir sveikas smile.gif
Atsakyti
katu.......cansilavom.....as lempa pasikeiciau..kainos skiriasi nuo kievienos dilerines... doh.gif vienur 500 kitur 300 blink.gif ..o tu ibrezimu pas mane pilna masina ar taip ar taip.... doh.gif vis man kazkas i kelia isoka..kaip vyras sako.. biggrin.gif tai akmuo tai bordiuras tai tvora... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Isabelle @ 2013 03 08, 20:29)
katu.......cansilavom.....as lempa pasikeiciau..kainos skiriasi nuo kievienos dilerines... doh.gif  vienur 500 kitur 300 blink.gif ..o tu ibrezimu pas mane pilna masina ar taip ar taip.... doh.gif vis man kazkas i kelia isoka..kaip vyras sako.. biggrin.gif  tai akmuo tai bordiuras tai tvora... lotuliukas.gif

Mano irgi kapota jau perbreze. Jauciu siuksininkai zarazos. Specialiai paliekam didelius tarpus per siuksliu dienas tarp masinu, bet visvien parazitai maisa koki pratraukia, matyt specialiai. greiciau isvaziuoti is sito nenormalaus miesto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 03 08, 19:31)
Mano irgi kapota jau perbreze. Jauciu siuksininkai zarazos. Specialiai paliekam didelius tarpus per siuksliu dienas tarp masinu, bet visvien parazitai maisa koki pratraukia, matyt specialiai. greiciau isvaziuoti is sito nenormalaus miesto  doh.gif

bet anie ir dirba kaip nenormalus doh.gif musu mashinos garaze, aciudiev, bet kai shiukshliu diena, tai konteineriai po gatve laksto doh.gif ir trankosi kaip ne zmones, ypac ryte apie 7 am doh.gif musu vaiku kambarys i gatves puse, virsh garazo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rashkyte: 09 kovo 2013 - 05:28


Anskciau siuksles isvezdavo juodukas, tai jis surinkdavo kas net prie konteinerio padeta. Jei siuksliu konteineris ne prie kelio, laukdavo... smile.gif Paskui pradejo dirbti baltas zmogus, doh.gif oi vargeli, nepaims nieko kas salia jo, neva jam nepriklauso. Kartuka ryte pamirsau palikt prie kelio. Isgirdau kad atvaziuoja, islekiau, tai pravaziavo pro kiema ir net nesustojo, nors mate kad vezu...
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2013 03 08, 22:14)
Anskciau siuksles isvezdavo juodukas, tai jis surinkdavo kas  net prie konteinerio padeta. Jei siuksliu konteineris ne prie kelio, laukdavo... smile.gif  Paskui pradejo dirbti baltas zmogus,  doh.gif oi vargeli, nepaims nieko kas salia jo, neva jam nepriklauso. Kartuka ryte pamirsau palikt prie kelio. Isgirdau kad atvaziuoja, islekiau, tai pravaziavo pro kiema ir net nesustojo, nors mate kad vezu...

MB sena mikrobange ishneshe ishvakarese, idejes i naujos deze 4u.gif ryte i darba vaziavo, dar shiukshliu nebuvo veze, deze stovi, o mikrobanges - ner lotuliukas.gif taip pat ir su kitais, dar "vartojamais" rakandais buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
Ale kas čia per sveikuolės- manekenės susirinkę lotuliukas.gif Jau torto gabalėlį suvalgytų, tai ir sąžinė užgraužtų ir iš sporto salės neišlįstų doh.gif Aš va jau daugiau kaip 2 mėn kaip saldumynų nevalgau, nu bet tiramisu gabalėlį suvalgyčiau, jei tik jis būtų tongue.gif Ir tikrai nesustorėčiau nuo jo ir sąžinė neužgraužtų lotuliukas.gif Čia jau kaip sakant svarbu laiku sustot...
Atsakyti
QUOTE(Rashkyte @ 2013 03 09, 07:27)
MB sena mikrobange ishneshe ishvakarese, idejes i naujos deze  4u.gif  ryte i darba vaziavo, dar shiukshliu nebuvo veze, deze stovi, o mikrobanges - ner  lotuliukas.gif  taip pat ir su kitais, dar "vartojamais" rakandais buvo  lotuliukas.gif


biggrin.gif

pas mus jei jau stovi atskirai prie kelio padeta ismetimui, zmones ateina ir paklausia ar gali paimti. dar perklaisia ar tikrai tikrai? Jau buvo suteme, atrodo imk ir neskis, atejo ir perklause ar gali pasiimti. 4u.gif


be abejo neisvengiama vagysciu... tai jau narkomanu darbas.. is kitur atklysta. verysad.gif


prisivalgiau, be sazines... keliauju ilsetis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2013 03 08, 22:55)
biggrin.gif

pas mus jei jau stovi atskirai prie kelio padeta ismetimui, zmones ateina ir paklausia ar gali paimti. dar perklaisia ar tikrai tikrai? Jau buvo suteme, atrodo imk ir neskis, atejo ir perklause ar gali pasiimti.  4u.gif
be abejo neisvengiama vagysciu... tai jau narkomanu darbas.. is kitur atklysta.  verysad.gif
prisivalgiau, be sazines... keliauju ilsetis  smile.gif

yra tokiu zmoniu, kurie ieshko "one man's trash, other's treasure" biggrin.gif man tai negaila, bele ishsiveza biggrin.gif taip ir tv ir vaiku rakandus atidavem.... keli atvaziave paklause, keli - ne biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti