Įkraunama...
Įkraunama...

K*a*v*i*n*u*k*ė

QUOTE(starke @ 2013 03 10, 21:31)
NYC, bet tu su mielem kepi? As su savo ruginiais miltais kepiau, tai suduka, nei iskilo nei iskepe  doh.gif

aga su mielem,as is ju knygeles kepu,miltus irgi perku skirtus duonai. 4u.gif
Laba, su savaites pradzia 4u.gif
Atsakyti
Nekenciu laikrodzio sukiojimo... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(D.H. @ 2013 03 11, 08:08)
Nekenciu laikrodzio sukiojimo... cool.gif

as nesuku tongue.gif jie patys pasisuka lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *NYC*: 11 kovo 2013 - 15:11
QUOTE(Taurė @ 2013 03 10, 23:33)
tokia mano http://www.amazon.co...i bread machine turi raugo funkcija. bet zinok yra pirkti raugo.

http://www.kingarthu...ing.jsp?go=Home kaina apie 6.95, tik siandien galva nebegalvoja. Jei pati nerasi, ryt rasiu kuris. Auga labai gerai ju raugas, kaip sakiau, auginau ir kepiau sekmingai 2 metus. Paskui pati atsikraciau kai nustojau duona kept.

O gal pameni kokia funkcija tam raugui? Nes aprasyme tai nieko neraso.. Gal ir pas mane yra, tik nzn kuri..

Rauga irgi apziuresiu, as noriu, kad butu ruginiams miltams, o jie is tikro nelabai kyla, tai man tokia makaloshe padare ta duonkepe..

Papildyta:
Taure, as kaip suprantu sitas indelis yra raugui?
http://www.kingarthu...gh-starter-1-oz

Galvoju gal geriau 500 gr tu mieliu nusipirkti ir nebesikankinti sun tuo raugu biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites, patarkit kaip rinkt mylias/taskus? Pas mane juos per visur: skridau su Finnair i LT, tai dave kortele, dabar ir man ir vyrui tenka daznai po JAV skraidyt su ivairioms avialinijoms. Ar yra koks universalus budas rinkt tuos taskus/mylias i viena vieta? Ar butina tam turet kreditine kortele, jei taip tai kokia g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Rockwa @ 2013 03 11, 18:40)
Mergaites, patarkit kaip rinkt mylias/taskus? Pas mane juos per visur: skridau su Finnair i LT, tai dave kortele, dabar ir man ir vyrui tenka daznai po JAV skraidyt su ivairioms avialinijoms. Ar yra koks universalus budas rinkt tuos taskus/mylias i viena vieta? Ar butina tam turet kreditine kortele, jei taip tai kokia  g.gif ?


kreditine nera butina, tiesiog reikia uzsiregistruoti su avialinijom ir tiek. Daug avialiniju turi partneryste mylioms su kitom tai gali skristi su partneriais ir tas pacias mylias uzsidirbti, bet universalaus budo, kad visas mylias i viena vieta surinktum tai tikrai nera. Geriausia pasirinkti vienas ir skraidyti su jomis ir ju partneriais, tada greiciausiai uzdirbamos mylios, atsiranda tam tikras statusas jei daznai skraidai ir t.t. Ypac jei ne pats moki, o darboviete t.y. nera labai didelio skirtumo jei nusipirksi truputi brangesnius bilietus.
Atsakyti
Buvom apziuret namo. Asmeniskai as ji maciau antra karta. Labai siltai sutiko kaimynai - du buvo iseje i kiema, kai islipom is masinos, paklause, ar mes busim nauji kaimynai, prisistate, pristate vaikus, po to dar viena kaimyne isejo pasilabint. Is karto jaukiau ir drasiau thumbup.gif H daug dziaugsmo, nes mate 3 mergaites kaimynes. Iki sios dienos ji labai nenorejo kraustytis, nes nebus jos drauges salia, bet panasu, kad siandien pasikeite nuomone.

Pats namas tuscias, bet kuopt yra ka, as nelabai spesiu, tai ieskomes valytojos, kilimus isvalys kompanija. Aisku, reikes remontu, dazymu, tvarkymu, keitimu bet viskas laikui begant.

Siaip pamenu, kai drauge savo nama pardave, tai dvi dienas ji tvarkem, kiekviena kampa iskuopem, isvalem, bet cia turbut lietuviskas bruozas, nepalikt siukslyno po saves biggrin.gif

Issimatavom saldytuvo skyle, bandysim kazka italpint. Dar vartelius vaikiskus ziuriu, bus pirmas pirkinys, keliantis i nama, nes atsibodo mazaja pastoviai ganyt.

Varau pakuotis toliau cool.gif
Atsakyti
Katu, o jus jau uzklausinot?
Isivaizduoju kaip faina, ir tie rupesciai tokie mieli.
Nors as savo krausrymasi tai kaip kosmara prisimenu, nakti vezdavom daiktus, nes diena abu dirbom, isikelti reikejo per maziau nei savaite, dar per ta laika grindis pakeisti, vonia perdaryti, ir t.t.
Mano merginos baisiai nenorejo, ypatingai keisti mokykla, bet dabar labai patenkintos.


Atsakyti
QUOTE(kovinukė @ 2013 03 11, 22:33)
Katu, o jus jau uzklausinot?


Nu net nezinau, kaip i sita klausima atsakyt biggrin.gif Teoriskai ruosiames, o praktiskai viskas paaiskes treciadieni - tada closing date. Jei uzclosinam, noris persikraustyt pacius butiniausius daiktus per sekanti savaitgali, o smulkmes veliau susivesiu, mat MB komandiruote vel nuo pirmadienio, tai kraustymasis suletes savaite.
Pasakem, kad is sito namo issikraustom iki men. galo, bet bus Velykos, dar reikes sutvarkyt, tai noris greiciau, kad nors kiek sventines nuotaikos aplankytu.
Atsakyti
Katu, kaip faina wub.gif
Atsakyti
Mergaites,gal kieno mamos ar pazystami daresi JAV venu lazerio terapijas,mane domina kainos.
Atsakyti
Drauge dares, bet kiek atsimenu jai draudimas denge.
Atsakyti