Įkraunama...
Įkraunama...

BodyFlex klubas,,

Temele bemirstanti unsure.gif nagi greitai lankomes kasdien ir dalijames ispudziais, bedomis ir pasiekimais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mileina @ 2013 03 27, 14:49)
Kodel man taip galva skauda? Antra diena po kvepavimo...gal per didele apkrova organizmui, kazko spaudimas streikuoja  unsure.gif

Būna kol įsivažiuoji 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Mileina @ 2013 03 28, 10:17)
Temele bemirstanti  unsure.gif nagi greitai lankomes kasdien ir dalijames ispudziais, bedomis ir pasiekimais  4u.gif

Kad viena aš čia dalyvauju lotuliukas.gif
Na va pasirodysiu vėl aš http://public.fotki....urka/body-flex/ bigsmile.gif Gal ką užmotyvuos biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif


Po 2 savaičių ir aš prisiduodu ax.gif Ši savaitėlė cm atžvilgiu nekokia, bet vaizdas man patinka thumbup.gif Stangrėju stangrėju thumbup.gif

Ir štai prisiduodu:
Liemuo -2 cm ( viso -5 cm)
Apatinė pilvo dalis -0 cm ( viso -3 cm)
Klubai -0 cm ( viso -0 cm)
Šlaunys -0 cm ( viso -1 cm)
Blauzdos -0 cm ( viso 1 cm)
Rankos (žąstai) -0 cm ( viso -0 cm)
Svoris -0,4 kg ( viso -1,2 kg)

Viso -10 cm. ir -1,6 kg.

http://public.fotki....my-first-album/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SviesatamsojE: 28 kovo 2013 - 14:16
QUOTE(SviesatamsojE @ 2013 03 28, 15:15)


Iš nugaros pokytis ryškiausiai matosi biggrin.gif Šaunuolė taip ir toliau 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kliurka: 28 kovo 2013 - 14:19
QUOTE(Kliurka @ 2013 03 28, 14:19)
Iš nugaros pokytis ryškiausiai matosi  biggrin.gif Šaunuolė taip ir toliau  4u.gif  4u.gif  thumbup.gif

Šaunuolė ploja.gif didis.gif
O iš nugaros, gal antroj foto rankas į viršų pakėlus g.gif:


Prašau spyrio doh.gif Kol darbe sėdžiu svajoju, kaip namuose pasportuosiu, tik grįžtu namo, ir reikalų: namai, vaikai ... ir nieko.... unsure.gif

pioneer.gif šiandien einu pirkt virvutės ir BF

Atsakyti
QUOTE(Kliurka @ 2013 03 28, 14:56)
Būna kol įsivažiuoji  4u.gif

Papildyta:

Kad viena aš čia dalyvauju  lotuliukas.gif
Na va pasirodysiu vėl aš http://public.fotki....urka/body-flex/  bigsmile.gif Gal ką užmotyvuos  biggrin.gif

Kliurka, rezultatai nuostabus, akivaizdziai pagrazejo sonai ir pilvukas, pasikele uzpakaliukas ir slaunys is sono ziurint pamazejo. Bravo 4u.gif

Ar darei siuos du menesius visai be pertrauku?
Papildyta:
QUOTE(SviesatamsojE @ 2013 03 28, 15:15)
Sveikos  4u.gif
Po 2 savaičių ir aš prisiduodu  ax.gif Ši savaitėlė cm atžvilgiu nekokia, bet vaizdas man patinka  thumbup.gif  Stangrėju stangrėju  thumbup.gif

Ir štai prisiduodu:
Liemuo -2 cm ( viso -5 cm)
Apatinė pilvo dalis -0 cm ( viso -3 cm)
Klubai -0 cm ( viso -0 cm)
Šlaunys -0 cm ( viso -1 cm)
Blauzdos -0 cm ( viso 1 cm)
Rankos (žąstai) -0 cm ( viso -0 cm)
Svoris -0,4 kg ( viso -1,2 kg)

Viso -10 cm. ir -1,6 kg.

http://public.fotki....my-first-album/

Sviesatamsoje, ir tavo rezultati akivaizdus, nors tik dvi savaites thumbup.gif soniukai irgi graziai tvarkosi, taip pat apatine nugarytes dalis sauniai drinks_cheers.gif tesiam toliau mirksiukas.gif
Papildyta:
Kliurka, prisipazink. "Nufotoshopinai" turbut save biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mileina @ 2013 03 28, 16:59)
Kliurka, rezultatai nuostabus, akivaizdziai pagrazejo sonai ir pilvukas, pasikele uzpakaliukas ir slaunys is sono ziurint pamazejo. Bravo 4u.gif

Ar darei siuos du menesius visai be pertrauku?
Kliurka, prisipazink. "Nufotoshopinai" turbut save  biggrin.gif

Buvo 3sav pertrauka blush2.gif Dariau 3sav, poto 3sav nedariau, ir va 4-ta kaip darau
Taip tikrai photoshopas, išrišai mane doh.gif
Šiaip moku neblogai fotoshopint, bet čia jo visai nėra, gi čia rodaus, kad matytusi kokie rezultatai, o ne kaip moku su photoshopu dirbt lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kliurka: 28 kovo 2013 - 18:08
QUOTE(Kliurka @ 2013 03 28, 19:02)
Buvo 3sav pertrauka  blush2.gif Dariau 3sav, poto 3sav nedariau, ir va 4-ta kaip darau
Taip tikrai photoshopas, išrišai mane doh.gif
Šiaip moku neblogai fotoshopint, bet čia jo visai nėra, gi čia rodaus, kad matytusi kokie rezultatai, o ne kaip moku su photoshopu dirbt  lotuliukas.gif   thumbup.gif

Nu ziurek tu man, nesukciauk biggrin.gif

As uz menesiuko i kelione islekiu, labai noriu pasitaisyti figuryte ii to laiko, tikiuosi, kad rezultatai bus. Mano silpnoji vieta apatine nugarytes dalis, matyt silpnesni raumenys, tai negraziai lasinukai kaupiasi unsure.gif
Tik va matuotis nei fotografuotis nebenoriu. Jei bus rezultatai, tai ir matysis rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mileina: 28 kovo 2013 - 18:48

labas vakaras 4u.gif
Man jau 3 diena galva skauda, tai cia gal kazka ne taip darau g.gif

MERGINOS!!!!!!!!!!!
saunuoles thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapricija @ 2013 03 28, 21:02)
labas vakaras 4u.gif
Man jau 3 diena galva skauda, tai cia gal kazka ne taip darau  g.gif

MERGINOS!!!!!!!!!!!
saunuoles  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Man tai ne tai kad skauda, bet tvinksi galvoje, atrodo kaip spaudimas krenta, spaudzia prie kaklo apacioje
Atsakyti
labas merginos...pokyciai akivaizdus...saunuoles abi... 4u.gif

o as gailiuosi, kad kai pradejau sportintis nenusifotkinau, tai ir pokyciu pati nelabai jauciu, nors kiti sako, kad matosi...o sportuoju kasdien jau 2 menesiai.... nekrito nekrito 2 sav.mano svoris, o va jau vakar vel nukrito, tik 1 cm...bet jau vistiek pajudejo biggrin.gif
Atsakyti
Su Sv. Velykom, brangiosios!

As pazangi, net siandien "papuskavau" biggrin.gif nors pilvukas sunkiau nei visada isitraukdavo nuo padidinto maisto kiekio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mileina: 31 kovo 2013 - 18:13