QUOTE(cosma @ 2006 11 29, 13:50)
O aš vis svajoju atsidaryti kelionių agentūrą, kuri pardavinėtų Novaturo ir kitų kelionių organizatorių keliones. Bet vis nedrįstu ir nerandu bendraminčių. Gal kas iš jūsų dirba ar dirbo tokioje agentūroje ir patartų. Būčiau labai dėkinga už bet kokią informaciją.
Bandžiau skaičiuotis ar apsimokėtų, bet visi didieji operatoriai užsimaskavę, nenurodo savo kontaktų, nežinia kokį jie procentą moka savo tarpininkams už parduotas keliones. Todėl labai sunku paskaičiuoti kokias pajamas galima gauti iš šio verslo.

Bandžiau skaičiuotis ar apsimokėtų, bet visi didieji operatoriai užsimaskavę, nenurodo savo kontaktų, nežinia kokį jie procentą moka savo tarpininkams už parduotas keliones. Todėl labai sunku paskaičiuoti kokias pajamas galima gauti iš šio verslo.
dirbau aš. Ir man labai keista skaityti, kad visi didieji operatoriai užsimaskavę



Moka tiek, kiek pats esi patrauklus ir gabus surasti klientų. Gali mokėti procentus, gali mokėti nustatytą sumą. Kaip susitarsi.
Paprastai bet kurioj kelionių agentūroj paprastas klientas gali dar nuderėti nuo skelbiamos kainos. Mat agentūra nori išlaikyti klientą iš paskutiniųjų, tai daro nuolaidą savo gaunamo procento sąskaita.
spėju, kad vien iš kelionių organizatorių perparduodamų kelialapių nepragyvensi: patalpų nuoma, eksploatacija, biuro įranga, rezervavimo sistema ir ryšio priemonės, savo įmonės steigimo išlaidos, reklama, darbuotojo bent vieno išlaikymas. Be to, būdama naujokė, atrodysi nepastebima, gal net nepatikima.
Turėtum dar, pavyzdžiui, pardavinėti aviakompanijų aviabilietus. Kad galėtum juos pardavinėti, turėtum turėti bilietų rezervavimo sistemą. Su ta sistema dirbti reikia oho kokio protingo žmogaus. Paprastai tokiam siūloma apie 2 tūkst litų. Be to, kelionių agentūra turi tapti kažkokios tai agentūrų asociacijos nare (tiksliai nežinau, bet jei pradėtum tuo domėtis, sužinotum pati).
Aišku, gali ir taip pardavinėti aviabilietus. Internetu. Pas mus vis dar yra žmonių, kurie neturi tam tinkamų mokėjimo kortelių. Rašai skelbimą į laikraštį, turi internetą ir su konkrečiu žmogum derini jo kelionę. Už tai gali prašyti bent 40 litų. Tiek, mano žiniomis, užsideda agentūros.
Tik ne visos kompanijos parduoda internetu savo bilietus.
Dar galėtum forminti asmens sveikatos ir gyvybės draudimą užsienyje. Dar galėtum "daryti" vizas. Pavyzdžiui, nori klientas skristi į Kiniją. Tu atsiverti rezervavimo sistemą, suderini su klientu skrydžio laikus, tau parodo kainą (arba tu iš anksto turi kainas, jei su ta aviakompanija esi geruose santykiuose), dar žinai, kur ir kaip greitai padaryti Kinijos vizą, suderini viską ir parduodi kartu su bilietu

Žodžiu, įdomu tai, bet ne kaip verslas. Tik kaip įvairenybių kampelis

Aš irgi vaikštau ties įmonės steigimo riba...
Pasiskaičiau mamų pasisakymus čia. Manau, kad jeigu jau kuri savo įmonę, tai viskas, kelio atgal nėra - nereikia verkti, kad va kaip gerai dirbti samdomu darbuotoju

Tai kokio velnio tada steigti tą įmonę?

Ar virkaujama tik todėl, kad taip yra madoj dabar

Aš irgi noriu malonios smulkmės parduotuvės. Ko gero, imsiu paskolą, turiu dar santaupų.. prasimušiu kaip nors.
Galvojau ir apie draugę-kompanionę. Bet žmonės - tokie sutvėrimai, o ypač moterys

Aš galvoju, kad įmonę įkūrus, atsikvėpti galima ir atostogų išeiti savaitei gal į kokius trečius metus.
Nematau aplink save tokios draugės, nematau

