Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios,23 tema

QUOTE(goccia @ 2013 03 20, 10:46)
As darausi is AZ baziu. Tikrai nesunku;) Praskiedi bazes, patirstini jei reikia, priedus sudedi ir viskas wink.gif tik PH aisku reguliuot butina.
Ka turit omeni sakydama veiksminga?
ar bandė kas tokią šampūno bazę? Kaip jis?
Nes turint alergišką ir jautrią odą sunku su tais šampūnais doh.gif kieti šampūnai nelabai tinka, na gal su degutų ir šlapalų pakenčiamai, bet ne idealiai; su šampūnmuiliais gerai tik mano vyrams, man ir merginom netinka; bandžiau tirštą daryt -tai nelabai patiko, nors dariau pagal savo Eucerin Urea šampūno sudėtį (aišku daug ką pakeičiant į savo tirštiklius, priedus ir t.t), tai dabar galvoju gal iš bazės pabandyt? g.gif




QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 03 20, 13:23)
Įklotų pabandykit visai atsisakyti, tik per mm jų reikia. Dusina ir nieko gero neduoda, tik piniginę plonina. Iš pradžių keista, nepatogu, atrodo tepasi; paskui išskyrų savaime sumažėja.
Makšties pH rūgštinė, ją reikia saugoti ir palaikyti, o soda, muilai, net ir natūralūs, ir net švelni kastilija, nėra gerai. Man pačiai tikrai labai padėjo savos gamybos žvakutės. Galima daryti skysčiau, bus tepaliukas. Tikrai veiksminga, tik aš ne medikė, gydymu neturiu teisės užsiimti; bet info rinkau rimtai. Bloge receptas yra su šaltiniais. 4u.gif

Tikrai, kai pagooglinau - daug kur rekomenduoja sodą. Bet tai blogas patarimas! 4u.gif
drinks_cheers.gif be to įklotuose susidaro geros sąlygos veistis visokiom bakterijom
man geriausiai padeda netgi paprastos žvakutės su kokosų+juodųjų kmynų (juodgrūdės) aliejumi, bet gydimas su aliejais turi būt keičiamas, nes labai greitai organizmas pripranta, todėl geriau daryt iš kelių EA+ bazinių , bet kaskart keist
O sodą visada rekomendavo, o ir dabar yra šalininkų, dėl to kad soda negatyviai veikia šarmine terpe ir ardo grybelį.
Atsakyti
QUOTE(Riedulyte @ 2013 03 20, 12:33)
kartais vargina sausumas, pienlige. Aisku cia vidines problemos (po ligu, antibijotiku vartojimo. Buna, kad ir nuokasdieniu prasideda issausejimas). O pirktiniai nepadeda, o dar pablogina.
O seip imanoma deti pvz: sodos ar jogurto miltelius? Gal soda sausintu. Bet deti jos minimaliai. Nes moteru gydytoja rekomenduoja su sodos ir vandens tirpalu apsiprausti.


O aš iš viso nesuprantu tų prausiklių g.gif pvž man tai užtenka naudoti tai, ką naudoju kūnui prausti. Nejaučiu jokio skirtumo naudodama prausiklį ar patį paprasčiausią muilą.

Bet kadangi esu kelis kartus turėjus pūslės uždegimą, tai mane irgi karts nuo karto pakamuoja įvairūs perštėjimai, sausumai ir tt. Tai, žinokit, aš ant įkloto užlašinu kelis lašus arbatmedžio eterinio aliejaus ir per dieną praeina visi nepatogumai:)
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2013 03 20, 15:06)
ar bandė kas [url=http://www.aroma-O sodą visada rekomendavo, o ir dabar yra šalininkų, dėl to kad soda negatyviai veikia šarmine terpe ir ardo grybelį.

Tai ir iki dabar yra gydytojų kurie ūkiniu muilu pataria apsiplovinėti. Candidai "patogus" pH iki 7, o sodos aukštesnis, apie 8 (kaip ir natūralių muilų, virš 8,5), todėl jai nepatinka; bet soda išnaikina ir reikalingas, gerąsias bakterijas, tada jų vietą užima visokie blogiukai. Todėl man priimtinesnis požiūris kad nors soda gali "užmušti" candidą, kartu užmuša ir tuos su kuriais reikia draugauti... O tada candida žiūrėk vėl kur buvus kur nebuvus čia. g.gif
Atsakyti
Kiek patarimu gavau, dekui:) bandysiu pradet nuo paprastesniu priedu
Atsakyti
Visom keturiom uz tai, kad kuo greiciau atsisakykit iklotu. Kai laukiaus gyd. taip liepe ir labai dziaugiuos, kad paklausiau. 4u.gif
Man irgi kartais pasirodo candida. Kai pradejau naudot savo priemone tfu tfu tfu dar nebuvo. Prausikli parugstinu (grybeliai nemegsta rugsties). ph buna maziausias koki rekomenduoja ( dabar netsimenu blush2.gif ) Taip pat arbatmedzio ea dedu.
Kazkada buvau dejus pasuku milteliu, bet kazkas negerai buvo. Berods jie man tam prausikli nenorejo gerai pasiskirstyt (nors buvo atskirai istirpinti). Daugiau nebededu
Su muilu prausiantis kaip Agne/Ramute sake, taip man ir yra - kur buvus kur nebuvus ta negeriete atsiranda vel doh.gif

Tik va idomiai kad paraset, jog ph turetu but virs 8. Ar as cia kazka netaip supratau g.gif Nes logiskai mastant jei siuloma naikint jogurtu ar kefyru, tai jie irgi rugstoki g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 03 20, 15:21)

Tik va idomiai kad paraset, jog ph turetu but virs 8. Ar as cia kazka netaip supratau g.gif  Nes logiskai mastant jei siuloma naikint jogurtu ar kefyru, tai jie irgi rugstoki g.gif  blink.gif
kefyras ir jogurtas vertingi dėl gerųjų bakterijų, bet jo, jie rūgštiniai, pvzd. kefyro ph yra ~4,70
O vat šviežios pasukos (iki 5-5,5val. senumo, nes vėliau pasikeičia į rūgštine) turi labai geras šarmines savybes ir jos ph 7-7,4
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 03 20, 16:21)
Tik va idomiai kad paraset, jog ph turetu but virs 8. Ar as cia kazka netaip supratau g.gif  Nes logiskai mastant jei siuloma naikint jogurtu ar kefyru, tai jie irgi rugstoki g.gif  blink.gif

Neaiškiai išsireiškiau, neturėtų taip būti, bandžiau paaiškint kodėl kai kas rekomenduoja tą sodą. Tiesiog parašiau kodėl soda taip pat veikia/žudo candida.
O natūraliai makšties mikroflorai reikia RŪGŠČIOS aplinkos, taip kad tu visiškai teisi, reikia priemones rūgštinti, gali būti apie pH 4, nes makšties pH svyruoja nuo 3,8 iki 4,5. Šaltinis
Kasdieninis įklotų naudojimas įauga į smegenis, tiek visur reklamų, kad protas išsijungia. Net sunku sau pripažinti, kad jų nereikia. Ir išvis, labai sveika kai nešalta bent namie "su be nieko" pasivaikštinėti. biggrin.gif
Atsakyti
Tada viskas gerai. Galvojau, kad jau kazka praleidau beieskodama informacijos.
Gyd. irgi rekomendavo "su be nieko" kartais pavaikstinet.
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 03 20, 16:41)
Kasdieninis įklotų naudojimas įauga į smegenis, tiek visur reklamų, kad protas išsijungia. Net sunku sau pripažinti, kad jų nereikia. Ir išvis, labai sveika kai nešalta bent namie "su be nieko" pasivaikštinėti. biggrin.gif


Mano močiutė visada sakydavo, kad namie reikia vaikščioti su plačiais pantalonais biggrin.gif
Atsakyti
Nataliuncik jusu minetos bazes nebandziau. Bet dukrytei darau sampuna is AZ baziu. Putoja gerai, plaukuciai svarus. Bet paciai naudot nepatiko. Gal ne tiek del sampuno kokybes, kiek del kiekio. Mano plaukams jo tikrai daug reikia. doh.gif Su coco sulfatu ir SCI man geresnis. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 20 kovo 2013 - 16:25
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 03 20, 15:41)
Neaiškiai išsireiškiau, neturėtų taip būti, bandžiau paaiškint kodėl kai kas rekomenduoja tą sodą. Tiesiog parašiau kodėl soda taip pat veikia/žudo candida.
O natūraliai makšties mikroflorai reikia RŪGŠČIOS aplinkos, taip kad tu visiškai teisi, reikia priemones rūgštinti, gali būti apie pH 4, nes makšties pH svyruoja nuo 3,8 iki 4,5. Šaltinis

Taip, moters šarminis-rūgštinis ph balansas yra ~4,5, o kandidai veistis idealiausias ph~ 6-6,5, bet ji gyvena ir rūgštinei terpei ph iki 2,5-3, tik kad sulėtėja dauginimosi procesas.
O mikroflora labai jautriai reaguoja į tokius pokyčius, todėl normalizuojant šarminį-rūgštinį balansą (natūralistai pataria pasėdėt pasukų vonelėse) būtinai reikia ir padėt atsistatydint gerąsias bakterijas


QUOTE(goccia @ 2013 03 20, 16:24)
Nataliuncik jusu minetos bazes nebandziau. Bet dukrytei darau sampuna is AZ baziu. Putoja gerai, plaukuciai svarus. Bet paciai naudot nepatiko. Gal ne tiek del sampuno kokybes, kiek del kiekio. Mano plaukams jo tikrai daug reikia. doh.gif  Su coco sulfatu ir SCI man geresnis. ax.gif
bandysiu tada, gal pagaliau man tiks smile.gif o tai visi aplinkui aprūpinti, o aš nuskriausta lieku biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2013 03 20, 16:11)
Mano močiutė visada sakydavo, kad namie reikia vaikščioti su plačiais pantalonais biggrin.gif
o mus pratino miegot be nieko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 03 20, 10:46)
As darausi is AZ baziu. Tikrai nesunku;) Praskiedi bazes, patirstini jei reikia, priedus sudedi ir viskas wink.gif tik PH aisku reguliuot butina.
Ka turit omeni sakydama veiksminga?

o gal galima tikslesni receptuka blush2.gif aciu 4u.gif
Atsakyti