Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek išleidote krikštynoms?

17suaugusiu,3vaikai-2000lt,be fotosesijos 4u.gif
Atsakyti
7 suauge+ 1 kudikis smile.gif 1400 Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sauluciux: 06 lapkričio 2011 - 12:59
ohoho, sumelės gaunasi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(viduku @ 2012 03 17, 02:13)
ohoho, sumelės gaunasi sad.gif



Aha tikrai dideles sumos gaunas. Mes dar nekrikstyti, bet suma jau dabar matau, kad pasieke magiska skaiciu 5050 Lt sieks. Na pas mus bus didele svente ir dalyvaus daug zmoniu - 30 suaugusiu ir apie 15 vaiku. Tai todel taip ir gaunas. Atskirai kiekviena paslauga pasvarscius ner brangu, bet kai kruvoj jau susidaro.

Uz maista sodybai mokesime - 2500 Lt tukstančio (30 suaugusiu ir 15 vaiku, vaikams mums pati seimininke geranoriskai pasiule imti tik karsta patiekala, saltu uzkandziu neuzsakant. Kadangi pas mus bus fursetinis stalas, tai bet kada jie gales jais pasivaisinti) Sake, jog tikrai uzteks. Tiesa pas mus vaikai nedidele, na ne 14 - 17 metu amziaus:)
Uz sodybos teritorijos nuoma( su mazaja sale) - 500 Lt
Uz etno apeigas - 500 Lt
Fotografei - 400 Lt
Kriksto Rubeliai - 250 Lt
Muzikantai - 500 Lt ( keliom valandom)
Dekoratoriai - 500 Lt
Na ir dar prisides dovanos sveciams, alkoholis - didziaja dali akciju metu prisipirkom. Tad dapirkt reiks nedaug.
Tai vat tokia suma ir gaunas. Pradzioje irgi buvau sunerimus, bet kai pakalbejau su savo kolege tai pas jas net 15 asmenu vien ant maisto ir alkoholio svenciant restorane gavos 2000 Lt( priskaiciavus alkoholi, gerimus, deserta), tad mano suma nebeatrode ir tokia didele.
Dar guodzia ir tas faktas, jog musu sveciai gana supratingi, tai esu tikra, jog didzioji dalis atnes vokelius. Na iskyrus kriksto tevus, kurie teiks dovana biggrin.gif
Atsakyti
taip kainos tai tikrai dideles,mes savo sunu krikstijom pries 6 metus tai kainavo 6000lt,zmoniu buvo 55,darem namie usnuomota palapine buvo.
dabar ruosiam krikstyti dukryte,tai suma tikrai pasieks iki 10000lt, nes zmoniu bus 70 ir 15 vaiku, restorane jau paskaiciavo maista tai apie 6000lt o dar fotosesja,dovaneles, pakvietimai,apranga,alkoholis, tortai tai tikrai ir gausis tokia suma.nu bet jeigu jau nusprendem darit tai reikia pasiruost kad po to negailetis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangė @ 2012 03 17, 01:04)
Aha tikrai dideles sumos gaunas. Mes dar nekrikstyti,


o cia keliu asmenu krikstynos vienu metu?
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2012 03 17, 23:29)
o cia keliu asmenu krikstynos vienu metu?


Vieno biggrin.gif
Atsakyti
mini vestuves ax.gif as galvoju apsieiti kukliau...tikslas tilpti i 2500! didziaja dali pinigu skirsiu: fotosesija, drabuziai - galvoju sutilpt i 700. Ir viskam kitam likusi dalis. apie 2o zmoniu nusimato. del maisto dar negalvojau, bet apsiribosiu, matyt, trumpu pasisedejimu, - pietumis, biski uzkandziu aperityvui, o tada, zinoma, viso pasisedejimo akcentas - tortas. Iseis pigiau nei didele puota, bet stilinga, nevargins.
Atsakyti
Mes puotos nedarem, jau vien del to, kad mazyliui tai butu ne svente o kankyne, jei tai butu penkiamecio tai gal dar nieko iki vakaro, bet jei dar kas ir per nakti svencia tai cia ne man suprasti tokias krikstynas doh.gif
Atsakyti
Mes visai kukliai planuojam, tikiuosi iki 1500-1700lt tilpti (~13 žmonių)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo suntea7: 20 kovo 2012 - 13:45
Krikstijom savo maziuka pernai vasara. Planavau isleisti 2000, bet suma issiplete iki 3000 (pietus kavineje, tortas, fotografas, drabuziai visiems trims, kvietimai, segtukai sveciams i atlapus, dovanos krikstateviams). dalyvavo 27 suauge ir 10 vaiku. suma virsijau, nes nesitikejau, kad visos kanceliarines prekes pakvietimams tiek kainuos (dariausi juos pati), o ir prie drabuziu planuotu kainu vis po 50 ar 100lt prisidejo, tai va taip ir gavosi.. smile.gif
aisku, cia neskaiciuoju, kiek krikstamote sumokejo, nes jau jinai tai prsiruosus visa programa buvo... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gulbinukas: 21 kovo 2012 - 09:57
Mes liepos gale svesim krikstynas savo mazuju, tai paskaiciavom, kad su 40-cia zmoniu niekaip neissisuksim be 4000lt. unsure.gif
Atsakyti