Įkraunama...
Įkraunama...

Lituanistų kabinetas

QUOTE(Jurginė @ 2013 04 08, 22:16)
kartais gali kuolą tašyti, bet rezultato jokio. jeigu vaikui nerūpi, tėvams nerūpi, kodėl mokytoja turėtų naktimis graužti save?


drinks_cheers.gif thumbup.gif Deja, dažniausiai mokytojos baigia sugraužt save... doh.gif
Atsakyti
Mergaitės, pakonsultuokit mane 4u.gif Mano vienas 10-okas nesurinko medžiagos, nesukūrė kalbos. Žodžiu, nepadarė nieko. Kitą savaitę jau sakys viešąją kalbą. Nežinau, gal tada Dievulis apšvies galvą ir pasakys. Ar taip galima: 0 - už medžiagos rinkimą ir planavimą; 0- už kalbos kūrimą; ir tada, jei ateis kalbos sakyti, parašysiu kelis taškus už kalbos sakymą. Ar taip galima? 0; 0; ir keli taškai doh.gif Taip man niekada dar nebuvo. Niekada nė vienas mokinys taip piktybiškai nedarydavo.
Atsakyti
QUOTE(Raimondulee @ 2013 04 09, 04:01)
Mergaitės, pakonsultuokit mane  4u.gif Mano vienas 10-okas nesurinko medžiagos, nesukūrė kalbos. Žodžiu, nepadarė nieko. Kitą savaitę jau sakys viešąją kalbą. Nežinau, gal tada Dievulis apšvies galvą ir pasakys. Ar taip galima: 0 - už medžiagos rinkimą ir planavimą; 0- už kalbos kūrimą; ir tada, jei ateis kalbos sakyti, parašysiu kelis taškus už kalbos sakymą. Ar taip galima? 0; 0; ir keli taškai  doh.gif Taip man niekada dar nebuvo. Niekada nė vienas mokinys taip piktybiškai nedarydavo.



Tai kas belieka? biggrin.gif Kiek uzsidirbs, tiek... Jei nieko nedirbo, tai ir surinko O...
Atsakyti
QUOTE(veidaknyge @ 2013 04 08, 20:15)
Tai kas belieka?  biggrin.gif Kiek uzsidirbs, tiek... Jei nieko nedirbo, tai ir surinko O...

O jei, sakykim, už viešąjį kalbėjimą surinks 0, ar ar bus išlaikyta patikra? Ar nesvarbu, jei pasiekimų patikrinime vienos dalies o taškų?
Atsakyti
tai va, mano tas pats variantas,visiskai nieko neparuose...
Del to ir domiuosi, negi taip sunku buvo suformuluoti teiginius, kodel VU biblioteka laikoma kulturos zidiniu.. Idomu ar greit vaikai surado ir ka surado...
Atsakyti
QUOTE(Raimondulee @ 2013 04 09, 04:43)
O jei, sakykim, už viešąjį kalbėjimą surinks 0, ar ar bus išlaikyta patikra? Ar nesvarbu, jei pasiekimų patikrinime vienos dalies o taškų?


Kiek suprantu paskaitinejus vertinimo normas pagal praejusius metus, tai jie visi bus neislaike patikrinimo, nors ir 18 tasku surinks. biggrin.gif Truks vieno tasko ketvertui, kuri gaus parase rasini ir atlike kalbos testa. Visas zinias parodys butent rasymo dalis, 40 proc. uzima pagal svarbuma biggrin.gif Taigi, po viesojo kalbejimo visi tures tik vienetus, dvejetus arba trejetus doh.gif biggrin.gif Kaip as jiems sakau, dabar ideali galimybe susirinkti visus 18 tasku, veliau jau sekmes ir Dievo pagalbos reikes unsure.gif Tai tie nuliai tuo blogiau vaikui, nes rasinys ar testas tikrai sunkiau bus...
Atsakyti
nu tai isivaizduokim, jei vaikas per tiek laiko nesugeba kalbos pasirasyti, tai ka jau kalbeti apie keliu valandu rasini...
Atsakyti
Gali surinkti ir vieną tašką iš viso ir užteks, kad baigtų 10 klasę. Svarbu DALYVAUTI PUPP. Pernai kai kurie už matematiką po 1 tašką gavo ir nieko, baigė 10 klasę.

Aš buvau nustačiusi datas iki kada gali atnešti planus, kalbas. Jei tai dienai neatnešė, gavo 0. Ne mano problemos, jei jie savo pareigų neatlieka.
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2013 04 08, 22:55)
Gali surinkti ir vieną tašką iš viso ir užteks, kad baigtų 10 klasę. Svarbu DALYVAUTI PUPP. Pernai kai kurie už matematiką po 1 tašką gavo ir nieko, baigė 10 klasę.

Aš buvau nustačiusi datas iki kada gali atnešti planus, kalbas. Jei tai dienai neatnešė, gavo 0. Ne mano problemos, jei jie savo pareigų neatlieka.


o pvz., tie, kurie gavo po nulį, į egzaminą atėjo pasiruošę?
Atsakyti
Sveikos, seniai kalbintos 4u.gif

Jau kaip sunku po dviejų metų vėl į darbus įsitraukti doh.gif Todėl drįstu klausti jūsų:kur galėčiau išsamiai susipažinti su valstybinio egzamino užduotimi? Atėjo viena 12-okė, nori pasikonsultuoti,o aš pati neturiu 12-okų,tai ir su egzamino užduotimi nesu susipažinusi blush2.gif Supažindinkit, ką? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Arktos @ 2013 04 08, 22:46)
Sveikos, seniai kalbintos 4u.gif

Jau kaip sunku po dviejų metų vėl į darbus įsitraukti doh.gif Todėl drįstu klausti jūsų:kur galėčiau išsamiai susipažinti su valstybinio egzamino užduotimi? Atėjo viena 12-okė, nori pasikonsultuoti,o aš pati neturiu 12-okų,tai ir su egzamino užduotimi nesu susipažinusi blush2.gif Supažindinkit, ką? mirksiukas.gif

rašinys, jame privaloma remtis vienu iš nurodytų (dabar jau 7) autorių ir dar vienu pasirinktinai. Rašinio apimtis lyg 500 žodžių. Visa užduotis. Suvokimo nebeliko. Neturiu šiemet irgi 12okų, tai galiu dėl rašinio apimties klysti.

SiditaV, atėjo, gavo po 2-4 taškus. Jei jiems to užtenka, tai kas man?
Atsakyti
Mielos kolegės biggrin.gif Norėjau Jūsų paklausti, kaip Jūs dirbate su 6 klasės kursu.Iš kokių knygų darbuojatės ir ką darote su tais kūriniais, kurių nėra knygose? Mūsų mokyklos biblioteka tų kūrinių neturi. Šviesti?Pasimečiau. Kai ką šviečiau. Bet kitus kūrinius?
Atsakyti