Įkraunama...
Įkraunama...

Lituanistų kabinetas

QUOTE(ernoja @ 2013 04 09, 19:37)

SiditaV, atėjo, gavo po 2-4 taškus. Jei jiems to užtenka, tai kas man?


o nebuna paskui priekaistu is valdzios? Kad va vaiko neparuoset? Nu maniskis neturi kalbos nors tu ka..  numete copy paste nuo kazkur, kad biblioka yra kulturos zidinys, nes gali pasigirti turtinga istorija ir senais rankrasciais ir viskas...man geda bus sedeti ir klausyti ka jis kalbes...
Papildyta:
QUOTE(Nersim @ 2013 04 09, 20:06)
Mielos  kolegės biggrin.gif Norėjau  Jūsų  paklausti, kaip  Jūs  dirbate  su  6  klasės  kursu.Iš  kokių  knygų  darbuojatės  ir  ką  darote su  tais  kūriniais, kurių  nėra  knygose?  Mūsų mokyklos biblioteka  tų  kūrinių  neturi. Šviesti?Pasimečiau. Kai  ką  šviečiau. Bet  kitus  kūrinius?


as su Abraitytes skaitiniais dirbu... vaikai privalomos literaturos sarasa turi ir atsiskaitineja kai perskaito...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SiditaV: 09 balandžio 2013 - 19:30
Laba diena,

gal pasiūlytumėt kokią knygą, kurioje būtų išsamesnės informacijos apie pagrindinius skaitymo būdus? Ačiū.
Atsakyti
Bukit geros, pasakykit savo nuomone, kas netinka ir kas negerai tokioje kalbos įžangoje..su kolege baigiam akis išsidraskyti...




Kiekviena kalba turi tik jai būdingų bruožų, atskleidžia tautos kultūrą, tradicijas, istoriją. Išsaugoti kalbą nėra lengva, nepaisant to,lietuvių kalba, iš visų indoeuropiečių kalbų, išsaugojo daugiausia žodžių, kurie buvo vartojami tik gilioje senoveje. Taigi lietuvių kalba yra turtas, tačiau neretai pastebime šiuolaikinės kartos nepagarbą mūsų kalbai, šį teiginį pagrindžia A.Čiučelis: „ Iš vakarų į Lietuvą sklindančios popkultūros nesustabdys niekas,o ypač jaunimas.“ Autorius mano, jog jaunimas yra paskutiniai žmonės, kurie priešinsis aktualijai sklindančiai iš kitur, tai reiškia, jog jis nebandys išsaugoti savo kultūrinio autentiškumo,o kadangi kalba yra kultūros dalis, jis nebandys išsaugoti ir kalbos . Taigi savo kalboje, remdamasi pavyzdžiais, bandysiu įrodyti, jog nuomonė apie menkstančią jaunimo pagarbą kalbai yra teisinga.
Atsakyti
Aš šioj įžangoje randu trūkumų:

1. Taisyčiau 2 apibendrinamuosius sakinius - išvadas.
2. Neaiški pagrindinė mintis.
3. Argumentas, kuris pagrindžia teiginį netinkamas.

Griežtai čia aš biggrin.gif
Atsakyti
Jusu nuomone tokia izanga verta taisyti ar geriau nauja galvoti? Nesutariam del citatos tinkamumo izangoje. Gal ji tinkamesne kalbos pabaigoje?
Atsakyti
QUOTE(SiditaV @ 2013 04 10, 12:54)
Bukit geros, pasakykit savo nuomone, kas netinka ir kas negerai tokioje kalbos įžangoje..su kolege baigiam akis išsidraskyti...
  Kiekviena kalba turi tik jai būdingų bruožų, atskleidžia tautos kultūrą, tradicijas, istoriją. Išsaugoti kalbą nėra lengva, nepaisant to,lietuvių kalba, iš visų indoeuropiečių kalbų, išsaugojo daugiausia žodžių, kurie buvo vartojami tik gilioje senoveje. Taigi lietuvių kalba yra turtas, tačiau neretai pastebime šiuolaikinės kartos nepagarbą mūsų kalbai, šį teiginį pagrindžia A.Čiučelis: „ Iš vakarų į Lietuvą sklindančios popkultūros nesustabdys niekas,o ypač jaunimas.“ Autorius mano, jog jaunimas yra paskutiniai žmonės, kurie priešinsis aktualijai sklindančiai iš kitur, tai reiškia, jog jis nebandys išsaugoti savo kultūrinio autentiškumo,o  kadangi kalba yra kultūros dalis, jis nebandys išsaugoti ir kalbos  . Taigi savo kalboje, remdamasi pavyzdžiais, bandysiu įrodyti, jog nuomonė apie menkstančią jaunimo pagarbą kalbai yra teisinga.

Norisi kitokio pirmo sakinio. Man tai čia stilius kliūva, paryškinta dalis daugiau tinka jau dėstymui, o ne įžangai. Šiaip man prastas vaizdelis... Keisčiau viską, išskyrus paskutinį sakinį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2013 04 10, 19:27)
Keisčiau viską, išskyrus paskutinį sakinį biggrin.gif


lotuliukas.gif umn.gif
Atsakyti
QUOTE(SiditaV @ 2013 04 10, 19:25)
Jusu nuomone tokia izanga verta taisyti ar geriau nauja galvoti? Nesutariam del citatos tinkamumo izangoje. Gal ji tinkamesne kalbos pabaigoje?


paini čia ta įžanga, man patinka, kai konkrečiai ir aiškiai smile.gif Citata gali būti ir įžangoje, jeigu ji pagrįsta, šiuo atveju, aš ją braukčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu uz nuomones 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutele @ 2013 04 10, 17:14)
Aš šioj įžangoje randu trūkumų:

1. Taisyčiau 2 apibendrinamuosius sakinius - išvadas.
2. Neaiški pagrindinė mintis.
3. Argumentas, kuris pagrindžia teiginį netinkamas.

Griežtai čia aš biggrin.gif



Viskam pritariu ir dar manau, kad įžangoje neturi būti teiginio ir jo pagrindimo. Man ši pastraipa panašesnė į dėstymo, bet ne į įžangos.
Atsakyti
Sveikos. Gal ir man, senai tarkai, galit padėt su diplominiu. Klaidų taisyt man nereikia, bet šiek tiek užvest ant kelio 4u.gifne už dyką aišku
Atsakyti
Labukas,

sakykit, gal kam teko užmatyti, kur galima gauti "Madagaskaro" spektaklio įrašą?
Atsakyti