Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnio vaiko žindymas

Sveiki. Vaikui 2metai 10men. MP geria pries miega ir ryte. Vakare gali ir be jo, bet ryte jei manes nera tai prasideda verksmai ir isterikos, nepageres buna nervuotas kuri laika. Jauciu, jog pavargau. Zadejau maitint iki 4m ar pan. Ar jum buvo tokiu "pavargimu" ir kaip susitvarket su tai?
Atsakyti
QUOTE(Knowing @ 2014 08 30, 22:02)
Sveiki. Vaikui 2metai 10men. MP geria pries miega ir ryte. Vakare gali ir be jo, bet ryte jei manes nera tai prasideda verksmai ir isterikos, nepageres buna nervuotas kuri laika. Jauciu, jog pavargau. Zadejau maitint iki 4m ar pan. Ar jum buvo tokiu "pavargimu" ir kaip susitvarket su tai?


Buvo, tokių "pavargimų"... Bet man dažniausiai jie būdavo ne tiesiogiai dėl žindymo, o dėl kitokių priežasčių, kitų pavargimų. Ir tada erzina labai daug kas, taip pat kartais ir žindymas.. smile.gif Tai toks ir tvarkymasis - ieškau kame reikalas iš tikrųjų, ir bandau spręst iš esmės...
Atsakyti
QUOTE(=Eglė= @ 2014 09 01, 12:51)
Buvo, tokių "pavargimų"... Bet man dažniausiai jie būdavo ne tiesiogiai dėl žindymo, o dėl kitokių priežasčių, kitų pavargimų. Ir tada erzina labai daug kas, taip pat kartais ir žindymas.. smile.gif Tai toks ir tvarkymasis - ieškau kame reikalas iš tikrųjų, ir bandau spręst iš esmės...


Va taip ir yra.. Ačiū!
Atsakyti
Mamytes, gal galite patarti. Mano maziuliui 19 menesiu. Vis dar maitinu, bet jau labai nedaug, nes dirbu. Ryte atsikeles perlipa pas mus i lova, ir iesko pazyst. Pries einant miegot geria karves piena, o po to dar siek tiek MP. Atrodo, kad paties pienuko jam jau nereikia, nes jeigu manes nera, tetis ar seneliai labai sekmingai uzmigdo su karves pienu. Ismiega visa nakti. Galvoju, kad tai daugiau iprotis, ir pieno isgeria labai nedaug, todel noreciau nutraukti. Noriu nutraukti dar ir todel, kad jis labai nieko nevalgo -absoliuciai nevalgo mesos, darzoviu (tik agurkus), valgo tik miltinius patiekalus ir pieno produktus. Gal kas galetumete pasidalinti patarimais, kaip ta lengviau padaryti. Taip pat, kaip sudominti maistu. Aciu.
Atsakyti
Na čia šiaip tema apie vyresnių vaikų žindymą smile.gif Daugumai mamų čia 19 mėn. vaikas yra dar mažas kūdikėlis, kuris dar ilgai gaus mamos pieno, nes mums taip atrodo normalu smile.gif Mano dukrai 21 men. ir aš neturiu jokių minčių apie nujunkymą, nors ji irgi nevalgi labai. Bet neretai nujunkius situacija nepasikeičia, tik vaikas gauna dar mažiau maisto medžiagų. Be to, jūs sakot, kad pieno jam reikia nedaug, tai reiškia nesudaro pienas didžiosiso dalies raciono, o jei vaikas auga sveikas ir linksmas, reiškia užtenka jam to maisto. Aš nemanau, kad tokio amžiaus vaikui mamos pienas yra tik įprotis. Naudos iš jo daug ir visokios smile.gif Taip kad nežinau, ar čia gausit patarimą apie nujunkymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. @ 2014 10 05, 07:15)
Mamytes, gal galite patarti. Mano maziuliui 19 menesiu. Vis dar maitinu, bet jau labai nedaug, nes dirbu. Ryte atsikeles perlipa pas mus i lova, ir iesko pazyst. Pries einant miegot geria karves piena, o po to dar siek tiek MP. Atrodo, kad paties pienuko jam jau nereikia, nes jeigu manes nera, tetis ar seneliai labai sekmingai uzmigdo su karves pienu. Ismiega visa nakti. Galvoju, kad tai daugiau iprotis, ir pieno isgeria labai nedaug, todel noreciau nutraukti. Noriu nutraukti dar ir todel, kad jis labai nieko nevalgo -absoliuciai nevalgo mesos, darzoviu (tik agurkus), valgo tik miltinius patiekalus ir pieno produktus. Gal kas galetumete pasidalinti patarimais, kaip ta lengviau padaryti. Taip pat, kaip sudominti maistu. Aciu.

Sveika, 19 menesiu dar labia mazai. O sis iprotis sakyciau toks vienas is geresniu jeigu ka wink.gif
Su mesos valgymu kaip ir sakiau - tai nesusije. Be to ta teigini "nevalgus" dar reiktu gerokai patikrinti biggrin.gif Mano mama teigia kad mano vaikai NIEKO nevalgo, visiems sutiktiems skundziasi kaip prastai jie valgo ir tt. O vaikai valgo tikrai labia labai normaliai, netgi prie tokiu valgesniu sakyciau biggrin.gif 3.5 m vaikas daznai pietums suvalgo tokia pacia porcija kaip as. 6.5 m vienas berniukas suvalgo maziau, kitas suvalgo kartais daugiau negu as. |Zodziu viskas tikrai labai normaliai, bet va mociutei vis atrodo kad jie badu marinasi doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Knowing @ 2014 08 30, 22:02)
Sveiki. Vaikui 2metai 10men. MP geria pries miega ir ryte. Vakare gali ir be jo, bet ryte jei manes nera tai prasideda verksmai ir isterikos, nepageres buna nervuotas kuri laika. Jauciu, jog pavargau. Zadejau maitint iki 4m ar pan. Ar jum buvo tokiu "pavargimu" ir kaip susitvarket su tai?

Sveika, mano vaikui 3.5 m. Maitint baigiau 2 su kazkiek, nebepamenu tiksliai. Isteriju jeigu manes nera buna iki siol, taigi kap matome - su maitinimu tai nesusije biggrin.gif
Atsakyti
Klausimas smile.gif mazas dar mano mazylis 2m ir 3men,vasario men iskeliaus i darzeli (ne Lt gyvenu, mokslo metai prasideda vasari) dar maitinu 1-2 kart per para,sventasis yra popiecio miegas ir uzmiega tik su MP,na vyras uzmigdo be ir kelioniu metu nereik smile.gif,turiu laiko,tad bandyt susitart ir nutraukt maitinima (tiesa pasakius nezinau ar as noriu nutraukt) ar perkelt i vakara,nes darzely bus nuo 13val iki 17val (dabar pietu miego laikas) ar palikt kaip yra,o jau kaip bus tada jau ir ziuret pagal situacija?
Atsakyti
Palikčiau, kaip yra smile.gif Maniškis trejų į daržą iškeliavo, dar žindomas prieš dienos miegą, bet darželyje visiškai jokių problemų dėl to nebuvo smile.gif
Atsakyti
Aš taip pat palikčiau kaip yra. Jei užmiega su tėčiu ir kelionėse, tai tikėtina, kad ir darželyje nereiks. Maniškei išėjus į daržą (2,5) su pietų miegu bėdu nebuvo, nors namie pienuko prieš miegą dar būtinai reikėjo smile.gif
Atsakyti
Serra do Mar, as ir sakau, kad tiesiog nieko nedaryt. Mano zinduklis (kas pora valandu!), nemokantis uzmigt be kruties, isejo i darzeli 10men ir viskas gerai. Tom dienom kai neina i darzeli, zindau kiek abu norim. O darzelio dienom pienuka siurbia rytais, vakarais ir nakti. Darzely geria vandeni, ir miegoti ismoko.
Atsakyti
QUOTE(biti atskrend @ 2014 11 05, 15:53)
Serra do Mar, as ir sakau, kad tiesiog nieko nedaryt. Mano zinduklis (kas pora valandu!), nemokantis uzmigt be kruties, isejo i darzeli 10men ir viskas gerai. Tom dienom kai neina i darzeli, zindau kiek abu norim. O darzelio dienom pienuka siurbia rytais, vakarais ir nakti. Darzely geria vandeni, ir miegoti ismoko.

buvom darzeli dokumentu tvarkytis,tai pasake ne jis vienas toks zinduklis bus,po renovacijos turi maitinimo kambari (vyresnis ten ejo pries 4metus),tad jei iskils bedu del adaptacijos paskambins ir atvaziuosiu (7min,su masina nuo namu) smile.gif
kazkaip nuramino,tikiuos adaptuosis lengvai ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Mrs. @ 2014 10 05, 06:15)
Mamytes, gal galite patarti. Mano maziuliui 19 menesiu. Vis dar maitinu, bet jau labai nedaug, nes dirbu. Ryte atsikeles perlipa pas mus i lova, ir iesko pazyst. Pries einant miegot geria karves piena, o po to dar siek tiek MP. Atrodo, kad paties pienuko jam jau nereikia, nes jeigu manes nera, tetis ar seneliai labai sekmingai uzmigdo su karves pienu. Ismiega visa nakti. Galvoju, kad tai daugiau iprotis, ir pieno isgeria labai nedaug, todel noreciau nutraukti. Noriu nutraukti dar ir todel, kad jis labai nieko nevalgo -absoliuciai nevalgo mesos, darzoviu (tik agurkus), valgo tik miltinius patiekalus ir pieno produktus. Gal kas galetumete pasidalinti patarimais, kaip ta lengviau padaryti. Taip pat, kaip sudominti maistu. Aciu.

iki metu mano mazas isskirtinai valge tik MP,po gimtadienio makaronus ir bananus,po keliu men visus vaisius (as tropinio klimato juostoj gyvenu) iki metu ir 8-9 men pradejo ragaut kitokio maisto,viena kita darzove,jogurta,zuvi,po antro gimtadienio kemsa viska,brokolis tope,jei jo nera namie badas bigsmile.gif mesos niekad nepripazino,galejau slepti,trinti niekas nepadejo,spjaudavo lauk...pediatras liepe laukt,jo nuomone gyvenat karsto klimato juostoj mesa per sunkus maistas vaiko skrandziui iki 3metu,o as dar ji maitinu,tad jokios panikos del mesos smile.gif vaikas saves badu nemumarins,jis atsirinks kas jam reikalinga tuo momentu,jei bus pasiulytas pasirinkimas is sveiku produktu smile.gif
siaip gerai pastebek ka isstiesu valgo,manau nustebsi kad valgo ir nemazai,bet ne tai ka tu noretum kad valgytu (vaisiai,sultys,sausainiai,arbatos,duoniukai,sureliai ir tt)
Atsakyti
Sveikos, mano pupsikas mažas dar (nu man mažas), vasarį du metukai, atrodo žindyčiau ir galvos nesukčiau, nes abiem nuo to tik geriau, bet bėda išlindo tame, kad vyras pradėjo reiškti labai didelius nepasitenkinimus, sakė kai sukaks du metukai ir nesiruošiu nutraukt tikrai labai jau pyks dėl šito... unsure.gif nežinau nė kaip reaguoti, aš jam sakau, kad (.)(.) mano ir tik aš galiu spręst ką su jais daryt ir kam dalint (juolab, kad tikrai seksualinis gyvenimas nenukentėjęs...) Kažkaip vyras vis dėl to jaučiasi nustumtas į trečia planą. Ar jum taip nebuvo? Nežinau kaip spręsti šią situaciją, nes jeigu reiks nutraukynėti, tai tikrai gražiai nesusitarsim dar ir teks tikrai daug ašarų abiem išlieti su mažyliu sad.gif

Beja, žindau tik prieš nakties miegą, naktį kartą ar du ir paryčiais. Dienos metu eina į daržiuką, savaitgaliais dar gauna prieš dienos miegą pieno, būna ir nepaprašo, bet nakčiai būtinai nori.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dotty: 07 sausio 2015 - 13:45