Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės Šiauliuose

sveikos mamos, auginu sūnelį, tai į kompaniją mielai priimtume dar viena vaikiuką. Galiu prižiūrėti tiek savo, tiek jūsų namuose. Kreipkitės as.ž. arba telefonu 868693361
Atsakyti
Sveiki, jei reikėtų valandinės auklės, aš jūsų paslaugomis. Gyvenu centre,patirties turiu su įvairaus amžiaus vaikais. Detalesnė informacija AZ. 4u.gif
Atsakyti
Ieškau auklės savo dukrytei (1 m. 4 mėn.). Gyvename Šiauliuose. Darbas pilnai darbo dienai mūsų namuose. 860010571
Atsakyti
Ieškau auklės savo 2 ir 4metų berniukam. Darbas ligos atvejais su vienu arba abiem, priklausomai nuo situacijos. Kartais gali reimėti savaitgaliais ar vieną kitą vakarą prižiūrėti. Gyvenam medelyno pakraštyje-būtų gerai jei būtų galimybė prižiūrėti pas mus namie, tačiau galėčiau ir pati atvežti į jūsų namus. Pasiūlymai į a.ž.
Atsakyti
QUOTE(vikciune @ 2014 08 11, 10:24)
Ieškau auklės savo 2 ir 4metų berniukam. Darbas ligos atvejais su vienu arba abiem, priklausomai nuo situacijos. Kartais gali reimėti savaitgaliais ar vieną kitą vakarą prižiūrėti. Gyvenam medelyno pakraštyje-būtų gerai jei būtų galimybė prižiūrėti pas mus namie, tačiau galėčiau ir pati atvežti į jūsų namus. Pasiūlymai į a.ž.



mano tel. nr. 867812848
Atsakyti
Sveiki. Ar cia yra moteru, kurios priziuri vaikus ligos atveju? Rasykite man.
Atsakyti
Ieskau aukles visai darbo dienai. I AZ.
Atsakyti
sveiki, ieskau aukles 3m. berniukui nuo 8 iki 14 val. darbo dienomis. tel. 861440603.
Atsakyti
Sveiki, ieskau valandines aukles 7 metu berniukui (pirmokeliui), kad padetu is Ragaines progimnazijos 3 kartus per savaite pasiekti Jovaro progimnazija, kur vyksta krepsinio treniruotes, likusiomis dienomis gal butu imanoma po prailgintos grupes (kazkur apie trecia valanda) pasiimti su savimi i namus, nes musu namai yra aukstelkeje. Lauksiu pasiulymu.
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aretee: 03 spalio 2014 - 14:12
Sveiki,
nuo lapkričio mėn. ieškome auklės pilnai darbo dienai (7.30-17.30/18val, esant poreikiui kokį vakarą ar savaitgalį galinti dirbti) centre (šalia bulvaro) su 1m.2mėn. mergyte ir ligos atveju su beveik 4m. mergyte. Kartais (keli kartai į mėn.) gali tekti paimti vyresnėlę iš darželio (kartu su mažąja) - iki darželio 1km.
Pageidautina miela, atsakinga, mylinti vaikus, norinti lavinti ir užsiimti su vaiku, su patirtimi, judri-galinti išeiti bent 2val. į lauką su vaiku, be žalingų įpročių ax.gif
Atsakyti
Sveiki,

mielai prižiūrėčiau Jūsų mergaites:) Aš atsakinga ir vaikus mylinti mergina, moku ir noriu su jais bendrauti, žaisti, kartu mokytis. Esu prižiūrėjusi savo krikšto sūnų nuo 0,5 metukų iki pat 5 metų kol pradėjo eiti į darželį. Taip pat begyvendama Vilniuje po studijų trumpą laiką dirbau valandine auklyte, prižiūrėjau 2 metų berniuką. Jeigu turit klausimų arba norėtumėt susitikti susipažinti galit rašyti čia arba skambinti tel. 869602122


Rūta:)
Atsakyti