Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai žiedai

QUOTE(Slyvamedis @ 2014 10 28, 16:20)
Galima plačiau apie meteoritinį metalą? Ar tie žiedai daromi iš į žemę nukritusių meteoritų? g.gif


Taip ax.gif todel jie labai ypatingi, o dar meteorito rastas man nerealiai atrodo wub.gif

deja daugiau pasidomejus suzinojau, kad jie gali truputi rudyti, del meteorite esancios gelezies, ir nera priemoniu, kaip nuo to apsaugoti. Tai realiai reiktu pastoviai ji priziureti ir valyti. Turint omeny, kad kainuoja apie 1700 svaru, tai noretusi, kad nebutu tiek vargo su jais verysad.gif del to ieskom dabar tiesiog auksiniu ziedu, visi labai banalus atrodo verysad.gif
Atsakyti
kad ir kaip banalu butu,bet man klasikiniai patys paciausi wub.gif
turejom ale mandresnius,na grazu,bet per laika atsibodo unsure.gif todel perdarem i klasikinius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2014 10 14, 10:02)
as  galvoju  apie tokius  g.gif

mes šiandien irgi prasinešėm per juvelyrines, kaip tik prieš išeinant pamačiau jūsų įdėtus žiedus ir labai patiko thumbup.gif kaip norėtųsi tokį pamatyti gyvai kaip tai atrodo, nes skaičiavom skaičiavom,dėstėm, tai vien deimantukus paskaičiavom maždaug už 1400lt. O kur dar mandresnis dėjimas,žiedo gaminimas ir pan. Tai be aukso,supratau kad apie 2000lt sumai nusiteikti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2014 10 31, 20:48)
mes šiandien irgi prasinešėm per juvelyrines, kaip tik prieš išeinant pamačiau jūsų įdėtus žiedus ir labai patiko thumbup.gif  kaip norėtųsi tokį pamatyti gyvai kaip tai atrodo, nes skaičiavom skaičiavom,dėstėm, tai vien deimantukus paskaičiavom maždaug už 1400lt. O kur dar mandresnis dėjimas,žiedo gaminimas ir pan. Tai be aukso,supratau kad apie 2000lt sumai nusiteikti.  4u.gif

o pas koki juvelyra apsistojot darytis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nati666 @ 2014 10 16, 11:07)
Na žiūrint kokios kokybės ir dydžio smile.gif aš dėjau 10 akmenukų po 120 Lt, akmenukas apie 2 mm. didesni jau negražiai žiūrėtųsi, pats žiedas 7 mm pločio.

O kur gaminotės kad tokios akmenukų kainos Nes man 2mm skaičiavo maždaug po 180lt g.gif
Papildyta:
QUOTE(viljana @ 2014 10 31, 21:50)
o pas koki  juvelyra  apsistojot  darytis  biggrin.gif

Neapsistojom dar biggrin.gif buvom pas Gytį Sakalauską, pas jį kainos truputį lyg ir mažesnės, ir buvom žiedų kalvėj, ten viską išaiškino, parodė pvz, išsimatavom, nu taip maloniai nuteikė, tik kaina tiek akmenukų šiek tiek didesnė,tiek darymo. Jie ir paskaičiavo apie 2000lt už tą vieną moterišką žiedą be aukso.
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2014 10 31, 20:54)
Neapsistojom dar  biggrin.gif  buvom pas Gytį Sakalauską, pas jį kainos truputį lyg ir mažesnės, ir buvom žiedų kalvėj, ten viską išaiškino, parodė pvz, išsimatavom, nu taip maloniai nuteikė, tik kaina tiek akmenukų šiek tiek didesnė,tiek darymo.  Jie ir paskaičiavo apie 2000lt už tą vieną moterišką žiedą be aukso.

ziedu kalvej man kad ir internet aptarnavimas- bendravimas patiko ,bet kainos gerokai didesnes nei kitur 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2014 10 31, 21:58)
ziedu  kalvej  man  kad ir internet  aptarnavimas- bendravimas  patiko  ,bet  kainos gerokai  didesnes  nei  kitur  4u.gif

Bet kainos nėra kosminės, aišku jau nuo 2000lt einant tarkim pas Gytį S. jau susitaupytų smile.gif dar gal bandysiu el. užklausą ametistui ir R. Žadeikai nusiųsti kad bent kokią preliminarią kainą pateiktų.
O gal jūs turit ką rekomenduoti? 4u.gif
Atsakyti
Audrius Ulevicius ,Ricardas Zadeika - sitiem esu parasius uzklausas ,tai kaina ziedu zymiai mazesne nei ziedu kalvej g.gif
Atsakyti
Vakar buvau pas Uleviciu tai minetu ziedu bendra kaina paskaiciavo 1600lt, visai gerai, tikriausiai ties juo ir apsistosim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nati666 @ 2014 10 16, 11:07)
Na žiūrint kokios kokybės ir dydžio smile.gif aš dėjau 10 akmenukų po 120 Lt, akmenukas apie 2 mm. didesni jau negražiai žiūrėtųsi, pats žiedas 7 mm pločio. Užima beveik pusę žiedo. Mažesni po 60 Lt irgi gražiai žiūrėtųsi. Visgi žiedas visam gyvenimui. 10 akmenukų - dešimt metų kartu smile.gif

labai dailus wub.gif
o neiskrenta po kurio laiko tos akutes? g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Gal turit kokių atsiliepimų apie UAB Juvelyra (www.juvelyra.lt)? Filjalas yra Ulonų g. 3, Vilniuje.

Gal žinot ar patikimi jie? smile.gif

Ačiū labai 4u.gif

Atsakyti
Mes pasidarėme paprastus žiedus iš kobalto. Norėjau kad matinis būtų (kobaltas tokiu ir išlieka, nenusipoliruoja) ir tvirtas (auksą greitai apibraižau, o skirt dėmesio žiedo priežiūrai neketinu). Turėjo būt mano žiede akutė, bet dėl techninių kliučių tokiam plonam žiede (15 dydis) jos neinkrustavo. Bet dabar mąstau kad ir nereik man tos akutės biggrin.gif Abu kainavo 670 LT (nors realiai apie 1500-2000Lt žiedams skyrę buvom, bet taurieji metalai mums nusibodę ir nepraktiški). Sužadėtuvių žiedas balto aukso, matosi kad tarpusavy spalvos ganėtinai dera. Ateity planuojam paauksuoti griovelį.
Tiesa, su užsakymu visokių kuriozų buvo, todėl įmonės kuri darė nerekomenduosiu smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JayJay: 10 gruodžio 2014 - 14:03