Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Šokoladė @ 2013 03 20, 14:00)
na nuvažiuosim ir paziuresim biggrin.gif
tai kad yra, pries kelias dienas ten buvau biggrin.gif

Ej,tai gal meetuka darom? blush2.gif (tik ne siandien,drauge atvaro i svecius,ar tu butent siandien varysi?)
Tai ka ta varna tada ne ten nuejo turbut hihihi.gif einu pasiklaust biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 20 kovo 2013 - 14:03
QUOTE(Aushrita @ 2013 03 20, 15:59)

Drauge sake nebera zardej siulu magijos  blink.gif ,tuscia vieta dabar


nesamonė ,kaip nėra blink.gif vos prieš keletą sav. buvau g.gif čia iki parduotuvėj...
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 03 20, 14:02)
nesamonė ,kaip nėra  blink.gif vos prieš keletą sav. buvau  g.gif čia iki parduotuvėj...

Taip taip,iki,nu as tuoj issiaiskinsiu kur jai ten tuscia vieta pasirode lotuliukas.gif doh.gif gal pacioj iki ziurejo siulus o ne magijoj biggrin.gif

Nu rimtai,vakar sake buvo ir nebera pardes blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 20 kovo 2013 - 14:06
QUOTE(rnikole @ 2013 03 20, 14:50)
Sveikos, o stai ir zadetas paveiksliukas, ploviau 3 kartus  doh.gif  nes islyginu viskas gerai, o nufotkinu atsiranda koks taskas, ku matosi nuotraukoj  doh.gif

labai graziai gavosi thumbup.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2013 03 20, 14:56)
čia aš siuliau  tongue.gif vardan taikos  000189.gif
čia mano sūnaus  turėjo būti  lotuliukas.gif

sunku tau bus su musu liezuviais kovot,perilgi jie lotuliukas.gif
supratau,kad sunelis turejo but doh.gif tik vaizdas labai keistas biggrin.gif grazus berniukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2013 03 20, 14:02)
Ej,tai gal meetuka darom?  blush2.gif (tik ne siandien,drauge atvaro i svecius,ar tu butent siandien varysi?)
Tai ka ta varna tada ne ten nuejo turbut hihihi.gif einu pasiklaust  biggrin.gif

darom biggrin.gif kai tik galėsi mirksiukas.gif

hihihi.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2013 03 20, 14:02)
nesamonė ,kaip nėra  blink.gif vos prieš keletą sav. buvau  g.gif čia iki parduotuvėj...

yra yra, bent prieš pora dienų buvo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šokoladė: 20 kovo 2013 - 14:06
user posted image stai ka padare stith art easy su ta pacia foto blink.gif spalvu kiekis tas pats
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2013 03 20, 14:04)
darom biggrin.gif kai tik galėsi mirksiukas.gif

hihihi.gif lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
yra yra, bent prieš pora dienų buvo biggrin.gif

Tai prasom savo kontaktus i az cool.gif

Vakar buvo sake neber umn.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2013 03 20, 13:59)


Ka turejai omeny?  lotuliukas.gif

nu jei gerai pamenu tai apie foto daryma snekejom i schema g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 03 20, 14:09)
nu jei gerai pamenu tai apie foto daryma snekejom i schema g.gif

As jau kaip ta blondine susimaisiau,nebesuprantu apie ka mes cia lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rnikole @ 2013 03 20, 14:50)
Sveikos, o stai ir zadetas paveiksliukas, ploviau 3 kartus  doh.gif  nes islyginu viskas gerai, o nufotkinu atsiranda koks taskas, ku matosi nuotraukoj  doh.gif

Na va gražiai gavosi su ryškiomis spalvytėmis wub.gif wub.gif tai kad jokio taško nesimato lens.gif nebent žabala esu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 03 20, 14:56)
čia aš siuliau  tongue.gif vardan taikos  000189.gif
čia tik tu matai  biggrin.gif
čia mano sūnaus nuotrauka turėjo būti  lotuliukas.gif akys degė nekantrumu ,susipirkau siūliukus ,tada jau spalvos atrodė įtartinai ,vieliotenių - rudų atspalvių daug buvo ,gaila darbo aišku ,bet rėmint man mintis nekilo ,tokį baisiogalą  blink.gif

po triju plovimu ir fotkinimu nebera, o pasirodo mano lygintuvas pridirbo doh.gif nes va lyginau dar drabuzius ir garu paleidau, tai oi kas isejo blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rnikole @ 2013 03 20, 15:24)
po triju plovimu ir fotkinimu nebera, o pasirodo mano lygintuvas pridirbo  doh.gif

Na va kaip šaunu jog išsiplovė mirksiukas.gif tai begėdis ligintuvas jei jis čia pridirbo biggrin.gif
Atsakyti