Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

nieko nesuprantu,turbut nusipirkau kazkokia nesamone g.gif pirkau tipo DMC lankeli,daba ziuriu jis naudojamas ir kaip remelis,keistas kazkoks,vidinis remas plasmasinis o isorinis kaip gumine padanga uzsimauna,nereikia nei suvarzyt doh.gif bet kol as ji uzmoviau,galvoju ar man toks uzdejimo budas neistampys labai audinuko g.gif
Atsakyti
dar kovoju box.gif:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 03 20, 14:45)
nieko nesuprantu,turbut nusipirkau kazkokia nesamone g.gif pirkau tipo DMC lankeli,daba ziuriu jis naudojamas ir kaip remelis,keistas kazkoks,vidinis remas plasmasinis o isorinis kaip gumine padanga  uzsimauna,nereikia nei suvarzyt doh.gif bet kol as ji uzmoviau,galvoju ar man toks uzdejimo budas neistampys labai audinuko g.gif

pagal apibūdinimą labai panašu į mano lankelį. aš irgi gerokai vargstu, kol tą "padangą" užmaunu. dažniausiai rėmelį dedu ant grindų, vieną kurį šoną prispaudžiu keliu, o rankomis jau maunu iš visų jėgų doh.gif
jei dar ir koja neprilaikyčiau, tai visai neįmanoma užmaut schmoll.gif

audinys išsitampo unsure.gif ir palieka žymės, kurios bent jau man nei išsiplauna, nei išsilygina normaliai verysad.gif

tai dabar siuvinėju ant rankų cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 03 20, 15:52)
dar kovoju box.gif:

Puikiai sekasi kovoti mirksiukas.gif gražėja vis darbelis wub.gif mane žavi tokie darbai, jų spalvų gražumas ir įvairovė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupsiukelis123: 20 kovo 2013 - 14:58
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2013 03 20, 14:57)
Puikiai sekasi kovoti mirksiukas.gif  gražėja vis darbelis wub.gif  mane žavi tokie darbų spalvų gražumas ir įvairovė 4u.gif

dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 03 20, 15:52)
dar kovoju box.gif:

su labai graziu darbu kovoji thumbup.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Katusik @ 2013 03 20, 15:53)
audinys išsitampo  unsure.gif ir palieka žymės, kurios bent jau man nei išsiplauna, nei išsilygina normaliai  verysad.gif
tai dabar siuvinėju ant rankų  cool.gif

tai blink.gif busiu apsipirkus ryskiai doh.gif verysad.gif
vidinis baltas,bet tas guminis rudas,tai ir galvoju ar balto audinuko nedazys,ir jei dar istampys doh.gif verysad.gif

bandau su kreininku siuvinet thumbup.gif nera ko lygint su DMC metaliku schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 20 kovo 2013 - 15:03
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 03 20, 14:52)
dar kovoju box.gif:

tu ryškiai laimi biggrin.gif

o čia mano procesas ax.gif (kas buvo padaryta iki kovo 7 d. šian biški pasėdėsiu - tai galėsiu parodyti, ką nuveikiau per 3 dienas pasiilgusi savo siuvinio hihihi.gif )

user posted image

user posted image

ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
Dziuljeta, labai gražu:)
Katusik, super motyvas ir taip nuostabiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Aushrita,2013 03 20, 13:59]
Drauge sake nebera zardej siulu magijos blink.gif ,tuscia vieta dabar

Sveikos, merginos. Šeštadienį "Siūlų magija" išsikėlė į naujas patalpas: kažkur labai netoli, kur anksčiau buvo knygynas. Pati dar nebuvau, pardavėja sakė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2013 03 20, 15:03)
tu ryškiai laimi  biggrin.gif

o čia mano procesas  ax.gif

dekui 4u.gif
pala o ne tu turejai zodiaka parodyt g.gif

man ir sitas tavo darbelis wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(unkind @ 2013 03 20, 15:05)
Katusik, super motyvas ir taip nuostabiai atrodo thumbup.gif

ačiū labai blush2.gif

atsiprašau kitų merginų už poster_offtopic.gif , bet seniai norėjau paklausti - ar spygliukai netrugdo bučiuotis? blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2013 03 20, 17:11)
bet seniai norėjau paklausti - ar spygliukai netrugdo bučiuotis?  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif



o kaip čia suprast biggrin.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 20 kovo 2013 - 15:14