Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrauja Klaipėdos kraštų statybininkės (-ai)

QUOTE(rackiene @ 2013 05 06, 10:41)
čia tie ant ratukų? brangūs jie..  doh.gif  unsure.gif


jo yra ir ratukai 4u.gif kainos nepamenu smile.gif
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 05 06, 12:27)

Mes batuta gal savaitgali istrauksim, sustatysim.

Krepsini turim, kur ant stovo, o stovas su vandeniu, kazkaip taip g.gif , bet kol trinkeliu nera, nera kur jo statyt...


mes ir batuta jau sustatem sekmadieni,tai vakar ir pati sokinejau biggrin.gif

beje o mes vietoj vandens pripylem smelio ir ramu per ziema,juk vanduo tai uzsala 4u.gif
Atsakyti
Kas ieskojot batuto? Radau 305 cm su tvirta sokinejimo danga uz 550 LT plius kopeteles dovanu. Pagal aprasyma tai itin kokybiski, skirti Anglijos rinka.
Pati vaziuosiu pirkti ryt ar poryt. bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
,labai reikia mergikės trikelių klojikų kontaktų, kam jau kokybiškai padarė būtų malonu jei pasidalintumėt 4u.gif , vat nusprendėm žūt būt šią vasarą sutvarkyti kiemą. O šiep šį mėnesį kraustausi į namą, tiksliau kitą savaitę biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(palang-mamyte @ 2013 05 07, 17:01)
sveikos  4u.gif 
labai reikia mergikės trikelių klojikų kontaktų, kam jau kokybiškai padarė būtų malonu jei pasidalintumėt  4u.gif  , vat nusprendėm žūt būt šią vasarą sutvarkyti kiemą. O šiep šį mėnesį kraustausi į namą, tiksliau kitą savaitę  biggrin.gif  .

pagaliau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurčik @ 2013 05 08, 09:53)

Ale tikrai bigsmile.gif .

Palang-mam, kaip virtuvinis ?
Atsakyti
Na, va pabaigem viena kampeli 4u.gif MB dare fontaneli, o as visa kita, dziaugiames japonisku stiliuku smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taikute: 08 gegužės 2013 - 11:25
QUOTE(palang-mamyte @ 2013 05 07, 18:01)
sveikos  4u.gif 
,labai reikia mergikės trikelių klojikų kontaktų, kam jau kokybiškai padarė būtų malonu jei pasidalintumėt  4u.gif  , vat nusprendėm žūt būt šią vasarą sutvarkyti kiemą. O šiep šį mėnesį kraustausi į namą, tiksliau kitą savaitę  biggrin.gif  .


jei rasiu saviskiu- pasidalinsiu- tik brangoki jie... ir zinoma, sveikinimai 4u.gif 4u.gif

na darzininkes patarkit... susejau as dezese prieskonius, tai kada man juos mulciuoti- ar kai isdyks, ar jau dabar reikia g.gif salotas ir krapus siltnaminius kelis persodinau- tai is karto nupesta sudziuvusia zole apdejau g.gif ir kada galima sodinti i lauka pomidorus- ir ar tinka tie vynuoginiai lauke augti g.gif aciu 4u.gif 4u.gif

RK, del vejos- svarbiausiai gera juodzemi uzsivezti, ir nuolydzius teisingai pasidaryti- visa kita man dabar atrodo ir patiems iveikiama 4u.gif na jei nebus idealia, tai su laiku ir apsitvarkysit.. kaip patirtis rodo- tai ir firmos seta is karto ji nera tokios kokios tikiesi mirksiukas.gif ... o jus pirmiau trinkeles desit, ar veja sodinsit?
Atsakyti
Taikute, labai gražu mirksiukas.gif

Palang-mamyte, sveikinam smile.gif
Atsakyti
Rytine kava 10 ačiū, reiks pažiūrėti 4u.gif
Taikute, labai gražu wub.gif thumbup.gif o iš ko ten fontanėlis?
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2013 05 08, 14:06)
Rytine kava 10 ačiū, reiks pažiūrėti  4u.gif
Taikute, labai gražu  wub.gif  thumbup.gif  o iš ko ten fontanėlis?


Fontaneli darem is akmens, to kur daro virtuvinius stalvirsius, zidiniam apdailas, mes su juo ir takelius dedam, tai is likuciu pasidarem fontaneli smile.gif 4u.gif Parsivezem is imones Akmens namai, jie ten likuciu turi ir parduoda nebrangiai smile.gif Mums net trinkeliu neapsimoka deti...kita diena pafotkinsiu takeliu, nors jie nra dar baigti, bet matysis bendras vaizdas, tik aisku laiko atima daug patiems detis doh.gif per praita vasara tik tris takelius spejom issideti, per sia bandysim ivaziavima tvarkytis rolleyes.gif bet kad su mano norais vyras nespeja, tai man fontano reikia, tai dar tvoros, tai nebezino nuo ko pradeti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Taikute @ 2013 05 08, 13:27)
Fontaneli darem is akmens, to kur daro virtuvinius stalvirsius, zidiniam apdailas, mes su juo ir takelius dedam, tai is likuciu pasidarem fontaneli smile.gif  4u.gif  Parsivezem is imones Akmens namai, jie ten likuciu turi ir parduoda nebrangiai smile.gif Mums net trinkeliu neapsimoka deti...kita diena pafotkinsiu takeliu, nors jie nra dar baigti, bet matysis bendras vaizdas, tik aisku laiko atima daug patiems detis  doh.gif  per praita vasara tik tris takelius spejom issideti, per sia bandysim ivaziavima tvarkytis  rolleyes.gif bet kad su mano norais vyras nespeja, tai man fontano reikia, tai dar tvoros, tai nebezino nuo ko pradeti  lotuliukas.gif

g.gif mes kaip tik dabar žiūrim trinkeles.. pasakok.. apie klojimą takelių? o mašiną galimastatyti ant jos, je iir įvažiavimą darot? g.gif
Atsakyti
Įdomu, kaip pirma daryti: ar sėti žolę ir paskui trinkelės, ar pirma trinkelės, o po to žolės sėjimas?
Atsakyti