Įkraunama...
Įkraunama...

Angina, anginos operacija

Ankstesnė tema čia: http://www.supermama...ginos operacija

Sveikos smile.gif Šiandien praėjo savaitė po operacijos, t.y. aštunta para. Nuskausminamųjų negeriu, naktimis paskauda, bet tverti galima, vis dar laikausi daugiausia gulimo režimo ir valgau košeles, išrašant sakė kol kas fibriną saugoti. Tiesą sakant, nepasitikslinau, kada galima pradėti valgyti įprastai. Gal kas žinote?
Ir norėjau pasiteirauti ir anksčiau, ir šviežiai išoperuotųjų, kaip dėl kūno temperatūros?
Man ligoninėje tik trečią parą trumpam ryte pakilo, bet vakare jau nebebuvo, o šiaip visą laiką buvo ideali - 36,6 (tokios neturėjau jau kelis metus).
Nuo šiandien ryto neaukšta temperatūra pakilo ir laikosi, skauda galvą.

Ar jums temperatūra buvo pakilusi ar normali, ar nešokinėjo?


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ten @ 2013 03 20, 21:15)
Ankstesnė tema čia: http://www.supermama...ginos operacija

Sveikos smile.gif Šiandien praėjo savaitė po operacijos, t.y. aštunta para. Nuskausminamųjų negeriu, naktimis paskauda, bet tverti galima, vis dar laikausi daugiausia gulimo režimo ir valgau košeles, išrašant sakė kol kas fibriną saugoti. Tiesą sakant, nepasitikslinau, kada galima pradėti valgyti įprastai. Gal kas žinote?
Ir norėjau pasiteirauti ir anksčiau, ir šviežiai išoperuotųjų, kaip dėl kūno temperatūros?
Man ligoninėje tik trečią parą trumpam ryte pakilo, bet vakare jau nebebuvo, o šiaip visą laiką buvo ideali - 36,6 (tokios neturėjau jau kelis metus).
Nuo šiandien ryto neaukšta temperatūra pakilo ir laikosi, skauda galvą.

Ar jums temperatūra buvo pakilusi ar normali, ar nešokinėjo?
4u.gif


Valgyt normalu maista galima tada kai nebelieka gerklej tu baltu sasu, gydytoja sake mazdaug po dvieju savaiciu galima valgyt pradet viska, bet manau reikia ziuret pagal savijauta, as tai pati jauciu ka galiu valgyt o ko ne, man griauzia iskart. Sesele pasakojo kad vienas zmogus ir 20 para yra sukraujeves, tai kaip suprantu koki menesi reikia pasisaugot vis tiek. Man irgi astunta diena. Gryzus is ligonines nevalgau vien kosiu, nu man ziauriai ziauriai norisi skaniai pavalgyt doh.gif , tai valgiau ir virtos vistienos (tiesa pasakius labai tiko man ji, svelni mesyte), vakar kugeli skysta kepem ir siandien kepsiu.
Man kuno temperatura is pradziu laikesi 37, 4-5 diena nukrito, po to nebematavau. Nuo penktos paros dienom jauciuosi neblogai, bet naktys vis dar kosmariskos. Gydytoja sako negirdejus tipo tokiu dalyku, bet man miegant kazkodel ziauriai skaudet pradeda, pradeda lupinetis tie sasai, lupinejantis pradeda kosulys imt, pabindu nuo kosulio ziauriai skausmingo, viena nakti net kraujuot pradejau, bet nedavaziavus iki liginines nustojo. O rytais tai taip ziauriai skauda doh.gif , per pora valandu atlegsta. Nezinau kodel man cia taip, gal kad mazai seiliu nakti ir issauseja ir atsigulus padetis gerkles pasikeicia sunkiau ryt. Kiek matau ir jum naktim skauda, tai ko gydytoja sako kad pirma karta girdi toki dalyka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious_L: 21 kovo 2013 - 15:26
QUOTE(Raaaminta @ 2013 03 20, 13:17)
Man visai nesenai padarė anginos operaciją Santariškėse. Narkozė buvo pilna, bet po jos jokių problemų nebuvo (gal gerai padarė, o gal aš gerai toleruoju : ), nei kraujavimo, nei vėmimo kokio ar pykinimo. Iš ligoninės išleido po dviejų dienų ir tos dvi dienos nepasakyčiau, kad buvo labai baisios.. su vaistų leidžiamų pagalba, žinoma. Be vaistų niekaip!! ryte, vakare.
Man asmeniškai labai pablogėjo skausmo prasme kokią 6-7 dieną, net tie leidžiami vaistai nebenuimdavo skausmo. O skausmas nerealus..... įsivaizdavau, kad skauda, bet kad taip... kad nei valgyti, nei seilių nuryti, nei išsižioti, nei kalbėti negali... ir esi visiškai priklausomas nuo vaistų  verysad.gif  skaičiuoji val., kiek dar liko, kad galėtum dar kartą vaistų suvartoti!, nes vaistų norma irgi yra, kad nepradėtų šalutinės reakcijos reikštis.

Sėkmės visiems. Operuotis vistiek verta, jei reikia : )


O man tai prastokai narkoze suveike ar kas, bet vemiau pirma diena, ziauriai bloga buvo. Skausmas tai pakenciamas tiek pima diena tiek antra diena. Trecia ketvirta paros buvo siaubingos. Man k leidziami vaistai prastokai veike, kazkaip labai trumpai, buvo net momentas kai nuejus i tuoleta verkiau is skausmo, nes galvojau isprotesiu. doh.gif Man dar skausmo dadejo turbut tai kad as antra para suvalgiau jogurta pries eidama miegot ir ziauriai rugstys sukilo. Uztino viskas, ne nuryt negalejua nei ka, viska ka rijau i nosi ejo, nosi ziauriai skaudejo. Dabar jau pagalvoju kas tos dvi paros, bet atrode tai kaip amzinybe ir kad niekad nesibaigs.

Tiesa operavo mane Kaune trecioj ligoninej. Kysiu nedaviau, tik israsyta is ligonines saldainiu. Apie gydytoja siuo atveju nei kazko blogo nei gero negaliu pasakyt, isoperavo, priziurejo kazkiek. Anksciau as pas ja esu lankiusis, tai negaleciau rekomenduot, man nelabai patiko jos poziuris, nepatinka gydytojai kurie jei nezino kas tau yra pasako kad tau nieko nera, o tik issigalvoji doh.gif ir pasiulo lasiuku nuo nervu isgert, nu bet cia sena istorija. Tiesa ir tonzilektomija ne ji man paskyre, o seimos gydytojas, ji padare man tyrima ir sake kad tipo nereikia, ne esme kad as buvau tik ka sugerus antibijotikus, tai savaime suprantama kad tyrimas buvo bevertis. Dabar isoperavus sake kad tikrai reikejo operuot, daug pripuliave buvo, nors is isores nesimate. Seseles labai geros, visos su kiek teko susidurt paslaugios, vaistus suleidzia iskart paprasius. Maistas manau normalus, nors kiti stumia ant ligoniniu maisto. Tik kad as nemegstu kosiu visokiu, tai man slykstu buvo, bet manau nereik kaip restorane jausts biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2013 03 21, 17:22)
(...) Gryzus is ligonines nevalgau vien kosiu, nu man ziauriai ziauriai norisi skaniai pavalgyt  doh.gif , tai valgiau ir virtos vistienos (tiesa pasakius labai tiko man ji, svelni mesyte), vakar kugeli skysta kepem ir siandien kepsiu.
(...) Kiek matau ir jum naktim skauda, tai ko gydytoja sako kad pirma karta girdi toki dalyka

Ačiū už atsakymą smile.gif Vadinas, ne veltui biuletenį dar kelioms savaitėms duoda, tikrai reikia išsisaugoti, jei ir 20 d. būna kraujavimo atvejų. Man sakė, kad didžiausia rizika iki 14 dienos.
O šiaip turėjau omeny, kad valgau ne vien kruopų košes, bet beveik viską košės pavidalo smile.gif Man ir ligoninėj tokį maistą davė. Pvz., kas bendru režimu valgė - jiems vištienos kotletą, o man ta pati vištiena, tik sumalta į tyrę ir pan. Sriubos trintos iš visko, kas neaštru ir nerūgštu smile.gif
Kisielius tikras atradimas - labai maloniai gerkle slysta, nors šiaip nebuvau mėgėja biggrin.gif

Dėl naktinių skausmų, tai tikrai keista, kad gydytoja nesusidūrus, nes kiek girdėjau iš bendradarbių ir palatos kaimynė pasakojo apie savo patirtį, kad dieną dar dar, o naktim išvis kentėt neįmanoma. Man irgi dabar jei labiau paskauda, tai naktį-ryte prieš pabundant. Bet šiaip palyginus tai tikrai puikiai jaučiuos, linkiu ir jums greičiau nustoti kankintis!
Atsakyti
Jau desimta diena, o vis dar kankinuosi. Siandien ypac skausmas kazkoks sustiprejes, ziauriai duria, tarsi adatu pilna gerkle butu. Taip jau nesinori tu vaistu nuo skausmo gert
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2013 03 23, 17:25)
Jau desimta diena, o vis dar kankinuosi. Siandien ypac skausmas kazkoks sustiprejes, ziauriai duria, tarsi adatu pilna gerkle butu. Taip jau nesinori tu vaistu nuo skausmo gert

man daktaras minejo, kad yra labai svarbu gerti daug skysciu, todel kaip organizme ju daug vyksta lengvesnis gyjimas.
Atsakyti
Linkiu greičiau sveikti, Vicious_L! 4u.gif
Man jau trylikta diena po operacijos. Jaučiuosi taip gerai, kad imu užsimiršti ir, atrodo, jau viską valgyčiau smile.gif Bet fibrinas dar yra, o ir kietesni ar rūgštesni produktai dar primena, kad reikia pasisaugoti. Šiaip nieko nebeskauda... O pirmomis dienomis, pamenu, net dantis gėlė.
P.S. O skysčių tai tikrai daug geriu nuo pat antros dienos po operacijos, kai leido: ir vandens, ir sulčių, ir drungnų arbatų. Gal tikrai ir tas padeda smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ten: 25 kovo 2013 - 12:13
Sveikos, merginos 4u.gif
Gavau iš poliklinikos siuntimą į santariškes konsultacijai dėl operacijos, bet čia jau ir drambliui aišku, kad teks patirti šį "džiaugsmelį" verysad.gif jungiuosi į bijančiųjų gretas ir norėjau pasiklausti jau operuotųjų patirties su santariškių klinikom? Pas ką operavotės, kokia priežiūra, ar rekomenduotumėt, ar davėt kyšį blush2.gif ? Galit į AŽ rašyti jei nesinori čia. Ačiū! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistika'92 @ 2013 03 26, 22:19)
Sveikos, merginos  4u.gif
Gavau iš poliklinikos siuntimą į santariškes konsultacijai dėl operacijos, bet čia jau ir drambliui aišku, kad teks patirti šį "džiaugsmelį" verysad.gif  jungiuosi į bijančiųjų gretas ir norėjau pasiklausti jau operuotųjų patirties su santariškių klinikom? Pas ką operavotės, kokia priežiūra, ar rekomenduotumėt, ar davėt kyšį blush2.gif ? Galit į AŽ rašyti jei nesinori čia. Ačiū!  4u.gif


Mane si 2dieni operavo I.Paulauskiene Santariskese, naujajam korpuse, rinkausi bendra nejautra. Atsikeliau lengvai, kaip po saldaus miego, nepykino, po 30 min. jau ir zurnala varciau, tik tiek, kad buvo bendras silpnumas, nesikeliau is lovos, bet cia neaisku ar butent del narkozes ar apskritai del skysciu netekimo ir, aisku, valgyti nebuvo galima.

Kiek prisiskaiciau ir is pazistamu girdejau apie skausmus, nieko to praktiskai nejauciu. Pirma nakti leido nuskausminamuosius, bet tik del to, kad nakti po to nereiketu man keltis ir prasyti, tai, taip sakant, profilaktiskai, nors skausmo as siaip ar taip nejauciau. Kol neryju seiliu ar nevalgau, isvis nejauciu jokio skausmo, tik toks keistumas, lyg kazkas gerklej ne taip, bet nieko nemalonaus. Po operacijos visiskai nebuvo kraujo su seilemis. Ligonineje gerai priziurejo, klause, kaip savijauta, kas ryta apziuredavo, padare 1.5 l laselines. Kysiu nedaviau schmoll.gif Dabar viskas priklauso nuo mano pacios prieziuros, ziuret maista, vengti fizinio kruvio ir visos kitos rekomendacijos, kad gerai sugytu.
Atsakyti
Manes irgi laukia anginos operacija,nors labai bijau,bet, kad man jau sanariai skauda.tai turbut teks operuotis.labai bijau to pabudimo po operacijos.kiek dienu laiko ligonineje?
Atsakyti
QUOTE(lod @ 2013 03 29, 18:41)
kiek dienu laiko ligonineje?

Įprastai ligoninėje laiko nuo 2 iki 6 dienų smile.gif Ir nuo ligoninės priklauso, ir nuo individualaus gijimo.

Atsakyti
Jau praejo 6 dienos, valgau viska (tik ne karsta ir ne koki ypac astru/rugstu), tik svarbu neskubet gerai sukramtyti, o siaip tai jau pirmas rytas, kai atsibudau ir nejauciau jokio skausmo (pastebejau, kad nuo 3 dienos skausmas ryte buna suintensyvejes, matyt todel, kad per nakti ta vieta mazai dirginama (negeriam, nevalgom), tai zaizda gal siek tiek pasauseja).
Atsakyti