Įkraunama...
Įkraunama...

Shih Tzu

QUOTE(Etcetra @ 2013 03 26, 20:42)
O vizualiai didelis atrodo? smile.gif Gal ir durnokas klausimas bigsmile.gif
Maniske tai atrodo puku pakuoliukas vien, stora irgi manau nera, o kaulingumas jau ryskeja, mano supratimu smile.gif


Ne, neatrodo. Jis šiaip jau toks masyvus, bet, manau, kad kelis šimtus gramų galėtų atsikratyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Etcetra @ 2013 03 26, 19:42)
O vizualiai didelis atrodo? smile.gif Gal ir durnokas klausimas bigsmile.gif
Maniske tai atrodo puku pakuoliukas vien, stora irgi manau nera, o kaulingumas jau ryskeja, mano supratimu smile.gif


Na Ninja tikrai nemazas smile.gif Jau praaugo mano suaugusi patina, kiek pamenu. Reiks kada palygint, Urte smile.gif Plius labai kaulingas Ninja, tai ir svoris toks. Normalus jis patinas, taip ir turi but. Bet uzauges bus is stambesniu, 7kg drasiai svers. Maniskis irgi sveria nei daug nei mazai - 6.5-6.8kg, nors ugio prasme yra visai nedidukas. Bet irgi ziauriai kaulingas, tuo tarpu kai mano smulkute Gile vos 4.5kg tesveria, nors jos dydis normalus, nera kaip jorkas.

Siaip tikslingiausias butu ziuret pagal ugi, o ne pagal svori, nes vieni lasinio turi biggrin.gif , kiti nekaulingi, treti dar kokie nors..wink.gif Geriau ugi ziuret ir pagal tai prognozuot suns dydi.
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image

na ir mes pasidalinsime naujienomis iš Šiaulių parodos smile.gif
Marlis buvo įvertintas puikiai 1 iš 2,gavo LT CAC ir dabar mes savo tarpe turime naują LT-LV-EST-BALT čempioną! smile.gif
Easy buvo įvertinta puikiai 1 iš 3,gavo Jaunimo Nugalėtoją. smile.gif dabar jai trūksta vieno JN iki LT-LV JCH!:))
ir dar,mes dalyvavome pirmą kartą porų konkurse ir mūsų ''porelė'' geriausia pora parodoje 4vieta! smile.gif
atsipra6au labai,nuotrauku mazinti nemoku. cry.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveiki, ka manote apie sia vada ¿ http://www.rasosperl....php?page_id=14
Atsakyti
Noriu džiugiai pranešti, kad laukiam ši cu vados po savaitės maždaug! Tėvai: Lemūro Fancy Flamenco ir Hugs`n`Kisses Laisve wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingridukas2 @ 2013 03 29, 19:04)
na ir mes pasidalinsime naujienomis iš Šiaulių parodos smile.gif
Marlis buvo įvertintas puikiai 1 iš 2,gavo LT CAC ir dabar mes savo tarpe turime naują LT-LV-EST-BALT čempioną! smile.gif
Easy buvo įvertinta puikiai 1 iš 3,gavo Jaunimo Nugalėtoją. smile.gif dabar jai trūksta vieno JN iki LT-LV JCH!:))
ir dar,mes dalyvavome pirmą kartą porų konkurse ir mūsų ''porelė'' geriausia pora parodoje 4vieta! smile.gif
atsipra6au labai,nuotrauku mazinti nemoku.  cry.gif  blush2.gif


Sveikinu! drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena, ikeliu savo mergyte parodyti kaledini ryta:)

user posted image

po apsikirpimo tapo pusiau lengvesn biggrin.gif
gal atsilieptu baltupiu, jeruzales ar aplinkiniu rajonu mamytes, noretumete draugauti 4u.gif

Atsakyti
o atsigavo temutė šiek tiek, taip tylu buvo.
Sveikinimai Kinterrai 4u.gif
O maniškė rujoja ir kaip tyčia lauke iš visų pakampių visokie besibastantys bernai lenda,o ji jų per daug nesišalina doh.gif taigi pasivaikščiojimai labai sutrumpėjo,kol meilės visiems praeis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bantika @ 2013 04 10, 13:18)
Laba diena, ikeliu savo mergyte parodyti kaledini ryt

po apsikirpimo tapo pusiau lengvesn biggrin.gif
gal atsilieptu baltupiu, jeruzales ar aplinkiniu rajonu mamytes, noretumete draugauti 4u.gif

bigsmile.gif kokia panasi i musu Bosa tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Perla123 @ 2013 04 09, 22:14)
Sveiki, ka manote apie sia vada ¿ http://www.rasosperl....php?page_id=14

tėvai tie patys kaip ir maniškės.smile.gif Mačiau aš juos gyvai,labai faini mažiukai wub.gif
ypač geltonas berniukas man labai patiko wub.gif
Atsakyti
Mažylis auga. Visi sako, kad jau vyru tampa, bet man toks pat beibis koks ir buvo biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
nuostabus Ninjukas 4u.gif 4u.gif gyvai dr gražesnis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ums @ 2013 04 13, 11:42)
Mažylis auga. Visi sako, kad jau vyru tampa, bet man toks pat beibis koks ir buvo  biggrin.gif 



wub.gif
Atsakyti