Įkraunama...
Įkraunama...

Shih Tzu

Ačiū! 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Kokius pavadelius naudojat, nes maniskes raudonas ir visa krutine nudaze blink.gif Kazin, gal medziaginis nedazytu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Etcetra @ 2013 04 14, 14:50)
Sveikos smile.gif
Kokius pavadelius naudojat, nes maniskes raudonas ir visa krutine nudaze blink.gif Kazin, gal medziaginis nedazytu? g.gif

o tai jūs su petnešom pavadėlį naudojat?
aš tai dedu paprastą antkaklį odinį +flexi pavadėlis, niekas nieko nedažo.
Atsakyti
QUOTE(happymama @ 2013 04 14, 12:57)
o tai jūs su petnešom pavadėlį naudojat?
aš tai dedu  paprastą antkaklį odinį +flexi pavadėlis, niekas nieko nedažo.

Siandien nupirkau Kikoj medziagini Frixie tai tikiuosi nedazys sitas smile.gif As ne petnesom, o paprasta antkakliuka su pavadeliu smile.gif Ir gal kas zinot kur grazu antkakliuku Kaune rasti normaliom kainom? cool.gif
Atsakyti
Esu gražių mačiusi rankų darbo arba skelbimuose , ebay ,tai ten prieinamos kainos, arba dar i Aleksoto turgų galima sekmadienį pabandyti , bet kai buvau nieko nemačiau gero. 4u.gif
Atsakyti
Antkakliuku as greit turesiu labaaai graziu wub.gif Ka domina, PM.

O pas mus seimos pagausejimas wub.gif 4 bernai ir 1 mergaite vakar gime wub.gif 3 auksine balta, 2 juoda balta, bent kol slapi dar buvo taip atrode smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kinterra @ 2013 04 15, 09:51)
Antkakliuku as greit turesiu labaaai graziu wub.gif Ka domina, PM.

O pas mus seimos pagausejimas  wub.gif  4 bernai ir 1 mergaite vakar gime wub.gif 3 auksine balta, 2 juoda balta, bent kol slapi dar buvo taip atrode smile.gif


Sveikinu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kinterra @ 2013 04 15, 11:21)
Antkakliuku as greit turesiu labaaai graziu wub.gif Ka domina, PM.

O pas mus seimos pagausejimas  wub.gif  4 bernai ir 1 mergaite vakar gime wub.gif 3 auksine balta, 2 juoda balta, bent kol slapi dar buvo taip atrode smile.gif

Sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
Dėkui drinks_cheers.gif
Atsakyti
Zinau yra simtai temu sia tema, bet as jau nezinau ka daryt, gal si cu kokia stebuklinga veisle todel kreipiuosi i jus biggrin.gif biggrin.gif 4u.gif Maniske 4.5 men niekaip nieko nedaro lauke, nebent jau laaabai retais atvejais. Kieme jauciasi drasi bet kas liecia gamtinius reikalus tai.. doh.gif
Atsakyti
dabar ,kai atšilo oras kuo dažniau veskit į lauką ir baisiausiai girkit , skaniukais aapdovanokit ,kai padarys lauke. Maniškė iki metukų siurprizėlių palikdavo, retai bet palikdavo ,tai 4,5 men dar mažas vaikas galima sakyti 4u.gif
Atsakyti
Aha, musiske irgi, kai namie darydavo tai baisiai gedinau, o lauke girdavau, atrode kaip i siena, bet su laiko viska suprato:) reikia kantrybes 4u.gif labai ieskom su kuom draugauti mes is Vilniaus rolleyes.gif az
Atsakyti