Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba :)

Sveikos, dabar skaitau apie tą naują konkursų tvarką ir kraupstu blink.gif Iš vienos pusės atrodo, kad turėtų būt skaidriau, nes viena dalis bus centralizuotai vykdoma, bet ta necentralizuota dalis, pokalbis verčia susimąstyti, kad kažin ar bus skaidriau g.gif
Dar man kilo klausimas dėl kalbų. Rašoma:
"Anglų, vokiečių ir prancūzų kalbų mokėjimo lygis nustatomas užsienio kalbų centruose pagal nustatytus tarptautinius užsienio kalbų egzaminus ir / ar tarptautinius užsienio kalbų mokėjimo lygio nustatymo testus. Užsienio kalbų centrų, kuriuose galima nustatyti užsienio kalbos mokėjimo lygį, sąrašas bus skelbiamas www.vtd.lt."
"Pretendentams, turintiems pareigybės, į kurią pretenduojama, aprašyme nustatytos užsienio kalbos (-ų) aukštąjį ar jam prilygintą humanitarinių mokslų studijų srities filologijos krypties išsilavinimą, taip pat turintiems kitos studijų srities aukštąjį ar jam prilygintą išsilavinimą, įgytą pareigybės, į kurią pretenduojama, aprašyme nustatyta užsienio kalba, įskaitomas C1 užsienio kalbos lygis, jeigu pretendento išsilavinimą patvirtinančiame dokumente nėra nurodyta kitaip."
Tai jei esi universitete baigęs pvz. teisę ar viešąjį administravimą tai teks dar papildomai laikyti užsienio kalbos testą? Nes pas mane asmeniškai diplomo priedėlyje prašyta Anglų kalba (4 lygis) pažymys 9. Niekur nerandu, kad diplome ar priedėlyje būtų, koks kitoks kalbios lygis... Ir įtariu, kad už tą nustatymą užsienio kalbų centruose teks susimokėti. Senai aš tas užsienio kalbas benaudojus, tai turbūt reiktų dar mokytoją samdytis, kad prisiminčiau unsure.gif ar bent, kad pasitikrinčiau kiek iš tiesų dar realiai atsimenu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dreamless @ 2013 05 22, 13:55)
Sveikos, dabar skaitau apie tą naują konkursų tvarką ir kraupstu  blink.gif  Iš vienos pusės atrodo, kad turėtų būt skaidriau, nes viena dalis bus centralizuotai vykdoma, bet ta necentralizuota dalis, pokalbis verčia susimąstyti, kad kažin ar bus skaidriau  g.gif
Dar man kilo klausimas dėl kalbų. Rašoma:
"Anglų, vokiečių ir prancūzų kalbų mokėjimo lygis nustatomas užsienio kalbų centruose pagal nustatytus tarptautinius užsienio kalbų egzaminus ir / ar tarptautinius užsienio kalbų mokėjimo lygio nustatymo testus. Užsienio kalbų centrų, kuriuose galima nustatyti užsienio kalbos mokėjimo lygį, sąrašas bus skelbiamas www.vtd.lt."
"Pretendentams, turintiems pareigybės, į kurią pretenduojama, aprašyme nustatytos užsienio kalbos (-ų) aukštąjį ar jam prilygintą humanitarinių mokslų studijų srities filologijos krypties išsilavinimą, taip pat turintiems kitos studijų srities aukštąjį ar jam prilygintą išsilavinimą, įgytą pareigybės, į kurią pretenduojama, aprašyme nustatyta  užsienio kalba, įskaitomas C1 užsienio kalbos lygis, jeigu pretendento išsilavinimą patvirtinančiame dokumente nėra nurodyta kitaip."
Tai jei esi universitete baigęs pvz. teisę ar viešąjį administravimą tai teks dar papildomai laikyti užsienio kalbos testą? Nes pas mane asmeniškai diplomo priedėlyje prašyta Anglų kalba (4 lygis) pažymys 9. Niekur nerandu, kad diplome ar priedėlyje būtų, koks kitoks kalbios lygis... Ir įtariu, kad už tą nustatymą užsienio kalbų centruose teks susimokėti. Senai aš tas užsienio kalbas benaudojus, tai turbūt reiktų dar mokytoją samdytis, kad prisiminčiau  unsure.gif  ar bent, kad pasitikrinčiau kiek iš tiesų dar realiai atsimenu  smile.gif


Prieš savaitę skambinau į VTD ir klausiau dėl kalbų, tai tada sakė, kad nėra galutinio sprendimo, bet labai tikėtina, kad tokiu atveju reiktų tikrintis mokėjimą
Atsakyti
QUOTE(draugė_lija @ 2013 05 22, 12:49)
Bet tokio atvejo, kad iškart duotų I klasę nesu girdėjusi  blink.gif  pvz. man teko 6 metus tam dirbti...


Tai jus gerai gyvenate biggrin.gif mes nuo tarnybos pradzios turime tik 3 klase, ir net maziauso sanso neturime gauti 2 klase unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(alma16 @ 2013 05 15, 18:28)
O man kaip tik pasirode, kad vykdant centralizuota atranka, sunkiau bus savus prastumti drinks_cheers.gif O tai zinant, kaip pas mus si sistema funkcionuoja doh.gif



Koks sunkiau, kaip prastuminejo savo taip ir prastums. Ta bendra dali gaus pvz, pasimokins, juk istaigos juos gales isstiraukti is vrm, o mes tokios galimybes neturesim,o laikant istaigos testus kaip visada tures testu ats ir zinos zodziu kl.....Cia tik visiem kitiem bus be sansu pakliuti.
Papildyta:
QUOTE(Murinka @ 2013 05 17, 00:00)
Kazkaip ir as panasiai supratau naują tvarką beskaitydama  ax.gif
Ir cia vadinasi "korupcijos"  mažinimas įstaigoje??? jei viską nulems pokalbis ...



Butent cia bus tik korupcijos padidinimas....
Atsakyti
Smulkmena, aišku, bet įdomu, kodėl VTD puslapyje nebeskelbiami konkursų laimėtojai.
Atsakyti
man įdomiau, kada jie paskelbs pilną informaciją apie naują tvarką, kuri jau po savaitės įsigalios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(milagra797 @ 2013 05 24, 18:22)
man įdomiau, kada jie paskelbs pilną informaciją apie naują tvarką, kuri jau po savaitės įsigalios biggrin.gif


Mane irgi domina smile.gif mačiau konkursą, kuriame norėčiau dalyvauti, bet kad dokumentus galima nešti iki birželio kažkurios dienos, tai gaunasi, kad konkursas būtų pagal naują tvarką g.gif O dar net nėra tiksliai aišku kur, kada ir kaip vyks tas naujas konkursas bei kadangi viską praktiškai lems pokalbis tai kažin ar nebus lengviau savus prastumti verysad.gif
Atsakyti
nepabandžiusi nepamatysite, kokios galimybės laimėti toje įstaigoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dreamless @ 2013 05 26, 12:07)
Mane irgi domina smile.gif mačiau konkursą, kuriame norėčiau dalyvauti, bet kad dokumentus galima nešti iki birželio kažkurios dienos, tai gaunasi, kad konkursas būtų pagal naują tvarką  g.gif  O dar net nėra tiksliai aišku kur, kada ir kaip vyks tas naujas konkursas bei kadangi viską praktiškai lems pokalbis tai kažin ar nebus lengviau savus prastumti  verysad.gif

Esminė data yra konkurso paskelbimo data, iki birželio pirmos paskelbti bus priimami pagal sena tvarką. Vat kodėl dingo rezultatai ir man smalsu, kažkaip viskas slapta pasidarė smile.gif.
Atsakyti
Ką reiškia tai, kad - turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą išsilavinimą socialinių mokslų studijų srities, teisės, ekonomikos (finansų) arba vadybos ir verslo administravimo krypties išsilavinimą?
Koks čia tas aukštajam prilygintas išsilavinimas?
Atsakyti
QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2013 05 27, 20:30)
Ką reiškia tai, kad - turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą išsilavinimą socialinių mokslų studijų srities, teisės, ekonomikos (finansų) arba vadybos ir verslo administravimo krypties išsilavinimą?
Koks čia tas aukštajam prilygintas išsilavinimas?


http://www.smm.lt/ti...pp_spec_lav.htm
"2000 metais aukštesniųjų mokyklų bazėje pradėtos steigti pirmosios kolegijos. Kolegija yra aukštoji mokykla, kurioje vyrauja neuniversitetinės studijos ir studijuojama pagal neuniversitetines studijų programas. Baigus studijas išduodamas Aukštojo mokslo diplomas, liudijantis įgytą aukštąjį išsilavinimą ir profesinę kvalifikaciją."
Atsakyti
QUOTE(klakšt @ 2013 05 27, 20:38)
http://www.smm.lt/ti...pp_spec_lav.htm
"2000 metais aukštesniųjų mokyklų bazėje pradėtos steigti pirmosios kolegijos. Kolegija yra aukštoji mokykla, kurioje vyrauja neuniversitetinės studijos ir studijuojama pagal neuniversitetines studijų programas. Baigus studijas išduodamas Aukštojo mokslo diplomas, liudijantis įgytą aukštąjį išsilavinimą ir profesinę kvalifikaciją."

Tai čia kaip suprantu galima pretenduoti ir su kolegijiniu išsilavinimu?
Atsakyti